Oriflame, Love Potion Secrets EDP

Oriflame, Love Potion Secrets EDP

Orientalny, vaniliowo-owocowy; nieodparcie kuszący.

Po raz pierwszy w świecie perfum smakowity aromat białej czekolady spotkał się z rozkosznym owocowym akordem białej truskawki. Jest to kompozycja, której trudno się oprzeć.

Zapach białej truskawki przełamuje owocowa kompozycja mandarynki, brzoskwini i ananasa, a biała czekolada łączy się z kremową ambrą i wykwintnym drzewem sandałowym. Nuta serca otwiera się łożem białych kwiatów, przechodząc w zmysłową nutę głębi przesyconą orientalnymi akcentami gardenii, jaśminu i orchidei.

Kreacja Love Potion Secrets jest jak afrodyzjak: uzależniająca i nieodparcie kusząca.

wody perfumowane
orientalne, słodkie/ gourmand

36% jesień/zima 64% wiosna/lato

• Flakon: 5

świetny na wiosnę i lato

Zapach zamówiłam u konsultantki Oriflame.
Flakon jest ładny, solidny.
Produkt kupiłam z myślą "będzie do pracy" , ale tak mi się spodobał, że używałam go wszędzie. Zapach utrzymuje się cały dzień. Ma kwiatowo-słodką woń. Dla mnie idealny zapach na wiosnę i lato.

Najlepszy zapach od Oriflame

Woda perfumowana Love Potion Secrets to dla mnie esencja piękna zapachu, idealnych proporcji i zachwytu.

Jej nuty są idealnie skomponowane. Z tym zapachem czuję się pięknie i luksusowo. Elegancki flakonik dopełnia całości efektu.

Może trwałość nie jest najmocniejszą stroną tego produktu, ale też nie są to perfumy za 300 zł, więc da się to wybaczyć.

Uwielbiam go i zawsze, kiedy jest w promocji, kupuję na zapach. Polecam miłośniczkom słodkich zapachów

• Flakon: 3

Trwałość powoduje mój smutek

Koleżanka przyniosła do pracy katalog Oriflame, a że naprawdę rzadko mam dostęp do papierowej wersji katalogu tej firmy, to musiałam wymęczyć pachnące strony ;) I tak z miejsca zakochałam się w recenzowanym Love Potion Secrets. Z miejsca urzekł mnie w kategorii miłych i słodkich zapachów na co dzień.

Jest przyjemnie słodko oraz dziewczęco-kremowa biała czekolada(nie przepadam za nią solo do zjedzenia, ale jakoś lubię ją w perfumach i deserach), słodziutkie słoneczne truskawki(mniam!), pocieszna brzoskwinia(a ja kocham brzoskwinie), kremowe drzewo sandałowe(które bardzo lubię w perfumach), trochę gładkiego jaśminu(jaśminy na zawsze w moim sercu).
Wszystko super, wszystko co lubię. Wszystko to składa się na uroczy, ciepły oraz słodki zapach. Taki pocieszny, otulający jak milutki kocyk podczas jesiennego seansu Harrego Pottera z kubkiem herbaty. Jest słodko, dziewczęco oraz niezobowiązująco-to ładny zapach do ciepłego swetra i leginsów, ale też sukienki oraz obcasów na randkę.
Nawet mój TŻ stwierdził, że to bardzo ładny zapach. Jeśli on w ogóle zwraca uwagę i chwali jakieś moje perfumy to już jest wysokie uznanie dla zapachu.

Szkoda tylko, że jego trwałość nie jest już taka ładna oraz słodko-pocieszna.
Znika po godzinie, rozmywa się w powietrzu, nie czuję go nawet na ubraniach, nie czuje go moje otoczenie, bo nawet się pytałam ww. TŻ o opinie.
Za taką cenę spodziewałam się czegoś trwalszego, zwłaszcza, że znam kilka zapachów Oriflame, które są naprawdę porządne w kwestii trwałości oraz projekcji.

Flakon może robić za broń białą :D Ten szpikulec serio jest creepy, do tego w podróż zabrać ciężko i samo zdjęcie tej nakrętki wymaga chwili pomyślunku.

Piękny Oriflame, Love Potion Secrets EDP

Trwałość zapachu jest imponująca, zwłaszcza biorąc pod uwagę przystępną cenę, którą zapłaciłam. Perfumy utrzymują się na skórze przez kilka godzin, a ich lekki, kwiatowy i słodki charakter sprawia, że są idealne na lato.

Buteleczka również zasługuje na pochwałę - jej elegancki i unikatowy wygląd świetnie komponuje się z resztą mojej kolekcji. Co więcej, jedna butelka wystarczyła mi na całe lato, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnym wyborem.

• Flakon: 5

To był naprawdę bardzo przyjemny zapach

Zapach na codzień, jak i na wieczór. Ma w sobie głębie, która nie przytłacza, jest delikatny, nie uciążliwy, ale jednak wybija się czymś wyjątkowym. Połączenie dwóch słodkich, a zarazem zupełnie innych nut jest czymś, co spisywałam na starty, a okazało się strzałem w 10. Zapach jest ciekawy, nie nudzi się, mogę go używać non stop i nie mam dość. Trwałość dobra, kilka ładnych godzin wytrzymuje, a wręcz delikatnie wyczuwalny jest na koniec dnia również. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć uniwersalny zapach na każdą okazję, które lubią mieć coś innego, co sprawi, że bedą wyjątkowe.

• Flakon: 4

Jeden z moich ulubionych zapachów

Przepiękny zapach. Słodki, ale nieprzesadzony. Uroczy flakonik. Ładnie wygląda na półeczce, przy noszeniu w torebce wypada gorzej. Cena reguralna jest dość wysoka. Ja kupowalam na promocji do 40 zł. Trwałość tej wody perfumowanej jest trochę słaba. Mimo to produkt oceniam pozytywnie, ponieważ kompozycja zapachowa bardzo mi się podoba.

Woda toaletowa

Jestem zadowolona z tej wody toaletowej. Jest trwała na co zawsze zwracam uwagę. Słodki zapach (truskawka, biała czekolada), nietypowy, ładny flakonik.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

• Flakon: 4

Bardzo ładny zapach

Zapach jest w bardzo ładnej, estetycznej buteleczce. Perfuma ma bardzo ładny, słodki, owocowy zapach, da się wyczuć lekką nute wanili. Zapach bardzo mi się podoba. Serdecznie polecam. Zapach też w miarę długo sie utrzymuje. Myślę, że 3-4 godziny na pewno jest wyczuwalny.

• Flakon: 5

Dobre, ale trwałość do poprawy

Perfumy dostałam od mamy - sama raczej nie kupuję kosmetyków typu Oriflame i Avon z katalogów.
Buteleczka dzięki długiemu dzióbkowi jest ładna i jednocześnie wygląda elegancko.
Zapach jest ciekawy, słodki lecz nie przesadnie, elegancki, ciekawy. Przypomina mi trochę Avon Attraction. Myślę że sprawdzi się dla osób młodszych, jak i dojrzałych kobiet.
Z trwałością szału nie ma, po kilku godzinach zaledwie delikatnie wyczuwam je na ubraniach.
Perfumy są ciekawe, jednak raczej nie sięgnę po kolejną buteleczkę, mimo korzystnej ceny.

Zapach idealny na lato ❤️

Moje pierwsze i chyba nie ostatnie perfumy z Oriflame. Mile mnie zaskoczyły swoją trwałością. Nie spodziewałam się że tak tanie perfumy mogą utrzymać się kilka godzin, a do tego tak pięknie pachnieć. Zapach od razu polubiłam i postanowiłam zużyć go w okresie letnim, wakacyjnym bowiem jest lekki, kwiatowy, słodki i dość oryginalny. Nie spotkałam się z podobnym wcześniej. Buteleczka również wygląda na elegancką i nietuzinkową. Pięknie prezentuje się na półce w łazience. Cena również nie jest wysoka, zapłaciłam za nie około 50 zł i z powodzeniem wystarczyły mi na 3-4 miesiące stosowania.

Delikatny dziewczęcy

Perfumy kupione na przecenie u konsultantki zapach o słodki o nucie kwiatowo-owocowej bardzo delikatny nie duszący idealny na co dzień dla osób lubiących romantyczne cukierkowe zapachy ,bardzo trwały polecam

• Flakon: 1

Słodziutki

Wyborne połączenie truskawek z białą czekoladą :) na początku zapach jest trochę duszący, ale później już tylko delikatnie przyjemnie owiewa przez wiele godzin. Kojarzy mi się z zapachem dzieciństwa, dlatego lubię do niego wracać choć zazwyczaj nie przepadam za takimi słodkimi zapachami. Trochę mnie denerwuje flakon że jest taka wysoka zatyczka i nie wszędzie się zmieści na wysokość