Nivea, Creme Care, Chusteczki oczyszczające

Nivea, Creme Care, Chusteczki oczyszczające

Chusteczki, które zawsze możesz zabrać ze sobą, oczyszczą twarz i przywrócą uczucie świeżości. Dodatkowo dzięki kompleksowi NIVEA Creme Care pozostawią skórę miękką i elastyczną. Chusteczki usuną nawet wodoodporny makijaż oczu.

mieszana, młoda, normalna
chusteczki / płatki
oczyszczające, odświeżające
pakiet
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy

Lubię je na wyjazd choć znam lepsze produkty

Chusteczki kupiłam na wyjazd dwudniowy, aby nie zabierać całego arsenału kosmetyków. Chusteczki są w ładnym opakowaniu w kolorze charakterystycznym dla marki NIVEA oraz posiadają bardzo przyjemny zapach także przypominający firmę NIVEA. Chusteczki dobrze się wyciągają oraz posiadają dobrą taśmę zamykająca, która nie jest jednorazowa. Chusteczki są średnio nasiąknięte i dobrze oczyszczają (próbowałam na zwykłym makijażu bez użycia kosmetyków wodoodpornych). Produkt myślę że na wyjazd ok ale nacodzien wolę płyn micelarny czy żel . Produkt nie podrażnił cery.

Na późne powroty

Chusteczki sprawdzają się w przypadku późnych nocnych powrotów do domu, bo wtedy zabieram je ze sobą i np w samochodzie już zaczynam wstępny demakijaż ???? a tak pozatym to sa naprawdę okej bo nie zapychają mnie. Wiadomo że taka forma nie należy do wydajnych bo na makijaż idą przynamniej 2 sztuki a i tak dodatkowo myję twarz bo mam wrażenie że same chusteczki jednak nie dadzą takiego efektu oczyszczenia.
Zapach typowy dla produktów nivea, delikatny kremowy. Same chusteczki są trochę słabo wilgotne, nie wiem czy to kwestia tego że kupiłam stare czy co.
W każdym razie jeśli ktoś lubi tego typu produkty to polecam

Przyjemna współpraca

Chustki do oczyszczania są naprawdę dobre. Bez problemu usuwają makijaż oraz zanieczyszczenia. Polecam wszystkim leniwym panią które nie mają czasu zmazac makijażu po imprezie. Jeśli miałabym go kupić po raz drugi zdecydowanie bym to powtórzyła !

Nie dla mnie.

Ja: Mam cerę suchą i odwodnioną. Naczyniową, wrażliwą i skłonną do podrażnień.

Oczekiwania: Dobre oczyszczenie i demakijaż twarzy i oczu.

Opakowanie: Plastikowe, standardowe jak dla produktów tego typu. Odklejane, wyciąga się chusteczki pojedynczo. Jedna chusteczka wyciąga za sobą kolejną. Klej na opakowaniu na początku trzyma dobrze, ale po paru użyciach niestety nie sprawdza się już tak dobrze i chusteczki wysychają. Dobrze się sprawdzają w podróży, zmieszczą się również do torebki.

Wrażenia: Po otwarciu delikatny, kremowy zapach, charakterystyczny dla produktów tej marki. Chusteczki są wykonane dobrze nie rwą się i nie rozwarstwiają, natomiast są średnio nasączone. Radzą sobie z makijażem lżejszym, ale kiedy mam mocniejszą szminkę czy tłustą kredkę nie jest już tak dobrze. Przez to produkt dla mnie nie jest uniwersalny. Dodatkowo muszę zużyć go więcej, a to sprawia, że wydajność nie jest najlepsza. Przy oczyszczaniu twarzy jest w porządku, ale na oczy to masakra. Podrażnia, oczy były zaczerwienione i piekły. Zużyłam te chusteczki jako produkt do mycia rąk w podróży, ale po kolejne opakowania na pewno nie wrócę.

szału nie ma

Chusteczki są w niewielkim i poręcznym opakowaniu, można je mieć przy sobie w torebce. Nalepka, która zabezpiecza produkt jest całkiem ok (ma odpowiednią szerokość i dobrze trzyma).

Zapach chusteczek jest typowy dla produktów nivea, delikatny, kremowy i przyjemny.

Chusteczki są średnio nasączone. O ile zwykły makijaż zmywają bez problemu, to z makijażem wodoodpornym trzeba się trochę namęczyć. Zostawiają lepiącą warstwę na skórze. Myślę że po dłuższym stosowaniu mogą nawet zapychać cerę. Bardzo podrażniają oczy.

Resztę chusteczek użyłam do sprzątania, bo nie chciałam zniszczyć sobie cery.

Jedna chusteczka wystarcza na jeden raz.

Super nawilżenie i oczyszczenie

Doskonały produkt, który warto mieć zawsze pod ręką. Chusteczki są w poręcznym i niewielkim opakowaniu dlatego można je zabrać na wakacje. Łatwe w zastosowaniu szybko oczyszczają skórę. Nie podrażniają skóry i mają delikatny i przyjemny zapach.
Te chusteczki to bardzo dobrej jakości produkt i przede wszystkim łatwy w użyciu. Chusteczki są wydajne, dobrze nasączone i można się nimi doskonale odświeżyć podczas upalnego dnia, jak również zmyć nawet bardzo mocny makijaż. Chusteczki mają delikatny, przyjemny zapach.
Opakowanie bardzo fajne, przydaje się zarówno w domu jak i na wyjazdach, wycieczkach itp. Przydają się w szczególności w podróży. Opakowanie dobrze się otwiera i zamyka, chusteczki nie wysychają. Chusteczki dobrze oczyszczają twarz, są bardzo łagodne dla skóry.polecam

Przeciętne, raczej jako opcja awaryjna.

Chusteczki znajdują się w pięknym, granatowym opakowaniu przyciągającym wzrok.
Nalepka zabezpieczająca produkt jest w porządku - odpowiedniej szerokości, dość dobrze trzyma, otwór przez który wydobywamy chusteczki jest wystarczająco szeroki.
Chusteczki są średnio nasączone, przyjemnie pachną - zapach charakterystyczny dla firmy Nivea, lekko kremowy.
Dość łatwo radzą sobie ze zwykłym makijażem, ale niestety w przypadku makijażu wodoodpornego (rzęsy) nie są tak dobre. By usunąć tusz trzeba się niestety namęczyć, w efekcie mamy efekt podrażnionych ciągłym tarciem oczu.
O ile nie mamy mocnego i wodoodpornego makijażu jedna chusteczka powinna wystarczyć na jeden raz, ma odpowiednią powierzchnię i wielkość.
Chusteczek tych używam bardzo sporadycznie, ale miałam wrażenie, że gdy taka pielęgnacja trwał dłużej mogłoby to odbić się na mojej cerze.
Jako opcja awaryjna - od czasu do czasu zdaje egzamin.
Nie wiem czy wrócę.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Chusteczki pozbywają się makijażu bezbłędnie. Jestem zadowolona z efektu zgodnie z opinia producenta. Kupię ponownie ponieważ świetnie sprawdzają sie rowniez w podróży kiedy szybko potrzebuję pozbyć się resztek ze swojej twarzy.

Może i oczyszczają, ale na pewno nie zrobią demakijażu

Nie rozumiem istnienia tych chusteczek. Niby służą do oczyszczania skóry, producent zaleca je nawet do demakijażu, a mimo wszystko nie robią nic. Może sprawdziły by się jako chusteczki w podróży do wytarcia rąk czy skóry, jednak są tak słabo nasączone tym płynem że trzeba by było zużyć chyba z pół opakowania żeby cokolwiek oczyścić. Produkt totalnie mnie rozczarował i nie wiem czy to tylko moje opakowanie było wręcz suche, czy po prostu te chusteczki takie już są i takie mają być. Jak dla mnie totalny bubel, nie kupię ich ponownie.
Jedyne plusy to miękka tkanina z której są wykonane, i opakowanie które można spokojnie zabrać w podróż bo nie zabiera nam dużo miejsca. A poza tym to niestety jak dla mnie te chusteczki to jakiś kosmetyczny, mało śmieszny żart.

Must heve

Chusteczki do demakijazu stosuje zarówno rano jak i wieczorem ponieważ moja skóra nie lubi zbyt częstego mycia wodą. Przetestowałam juz wszystkie dostępne na rynku i jednak te lubie najbardziej. Mam sucha skórę dlatego doceniem je za miękkość tkaniny i delikatność substancji myjących. Skóra po ich użyciu zostaje miła w dotyku i dobrze oczyszczona. Z makijażem tez sobie dobrze radzą

Must have

Produkt który idealnie nadaje się na podróż, do torebki jak mamy bardzo mało miejsca a jednak jest to taki must have no każda z nas czymś zmywa makijaż. Chusteczki są bardzo delikatne, nie podrażniają, nie wywołują alergii oraz uczulenia. Nie wysychają bardzo szybko, są dobrze nasączone to jest bardzo dużym plusem I właśnie to cenie w tych chusteczkach. O ich zapachu mogłab gadać i gadać. Ale powiem krótko że bardzo lubię zapach produktów Nivea. Tak naprawdę ja nie widzę żadnych minusów w chusteczkach. Po prostu albo ktoś lubi zmywać takimi produktami makijaż albo nie. Uważam że to jest kwestia jak najbardziej indywidualna ale nie widzę żadnego powodu do którego miałabym skrytykować ten produkt. Naprawdę jest jakościowo bardzo dobry, w przystępnej cenie i jest bardzo poręczny też na pewno spełni swoje zadanie w stu procentach.

Uwielbiam

Strasznie lubię tego typu produkty, które szybko działają i są poręczne. Te chusteczki nadają się do wielu zadań i spisują się jak dla mnie rewelacyjnie. Do tego są łatwe do nabycia, nie ma kłopotu z ich zakupem i znalezieniem na półkach w drogeriach.

Chusteczki ukryte są w bardzo ładnym opakowaniu w kolorach typowych dla marki Nivea w odcieniach głębokiego niebieskiego koloru. Opakowanie jest niewielkich rozmiarów więc można je zabrać wszędzie ze sobą. Zmieszczą siew w torebce czy bagażu na wyjazd. Można je tez mieć w aucie czy w pracy pod ręką gdzie na biurku czy w szufladzie. Bardzo dobrze wyjmuje się chusteczki z opakowania. Właściwie się też ono zamyka.

Jeśli chodzi o same chusteczki to są one bardzo delikatne. Materiał jest przyjemny i delikatny dla skóry. Są bardzo dobrze nasączone i nie wysychają zbyt szybko. Ładnie oczyszczają skórę z makijażu a przy tym dokładnie ją odświeżają. Radzą sobie z makijażem bardzo dobrze ale ja najczęściej używam ich do odświeżenia szczególnie latem w upalne dni. Można nimi bez problemu przetrzeć całe ciało aby pozbyć się potu. Są bezpieczne dla skóry, nie uczulają jej ani nie podrażniają.

Chusteczki Nivea mają tą zaletę, że poza oczyszczaniem skóry bardzo dobrze ją nawilżają. Lubię to w nich naprawdę bardzo. Nie pozostawiają lepiącej się warstwy na skórze a krem szybko się wchłania. Do tego ten piękny, delikatny zapach jakim wyróżnia się tylko ta marka. Uwielbiam.