Nanolash, Odżywka do Rzęs

Średnia ocena: 4.89/5

topestetic
Średnia ocena: 4.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nanolash działa bardzo szybko: pierwsze efekty widoczne już są po dwóch tygodniach, wydłużenie rzęs o połowę widać po miesiącu. Poza zwiększeniem długości, Nanolash odżywia i wzmacnia rzęsy, zagęszcza je, pogrubia i przyciemnia. Podobnie odżywka wpływa na stan brwi.

Odżywka do rzęs nie powoduje żadnych uczuleń, nie wywołuje alergii; działa ochronnie i kojąco na okolice oczu i delikatną skórę powiek. Ze względu na ochronne działanie Nanolash polecany jest osobom z wrażliwymi oczami i noszącym soczewki.

Nanolash posiada pędzelek – aplikator, dzięki któremu nałożenie odżywki jest szybkie, precyzyjne i proste.

Zalety:
• Dłuższe, grubsze i ciemniejsze rzęsy po miesiącu stosowania
• Rzęsy zregenerowane, odżywione i wzmocnione
• Szybka i bardzo prosta aplikacja
• Naturalne składniki
• Zero podrażnień i alergii

odżywki do brwi, odżywki do rzęs
regenerujące, stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel

Wrócę

Przetestowałam już naprawdę dużo odżywek i serum na porost rzęs. Jedne działały inne niestety nie. W tym przypadku efekt był ale.. trzeba na niego długo poczekać ale naprawdę zadowala :)

Opakowanie - odżywka do rzęs zamknięta w metalowej tubce o pojemności 3 ml. Wykonana jest bardzo solidnie. Szata graficzna jest czarna ze srebrnym napisem. Bardzo ładnie się prezentuje. Pędzelek jest cienki. Troszkę mnie to drażniło. Musiałam dokładać produktu.

Zapach i konsystencja - odżywka jest praktycznie bezzapachowa. Konsystencja wodnista. Nakładana jak w przypadku eyelinera.

Działanie - powiem tak.. na efekty trzeba sporo poczekać ale naprawdę warto. To jedna z nielicznych odżywek, która naprawdę działa. Pod koniec użytkowania dopiero zobaczyłam efekty ale były zadowalające. Rzęsy stały się dłuższe i bardziej gęste. Staly się również ciemniejsze. Trzeba uważać by nie dostał się produkt do oka, możecie odczuć pieczenie.
Jako, że produkt zadziałał wrócę do niego ponownie. Polecam wypróbować

Działa, ale...

Podobnie jak z long4lashes, mam mieszane uczucia co do tego produktu. Działać działa i nawet nieco szybciej niż swój tańszy odpowiednik. Ponieważ rzęsy urosły mi do spektakularnych rozmiarów i zdecydowanie się wzmocniły. Ale... jest to tylko chwilowe działanie, ponieważ po zaprzestaniu używania produktu rzęsy robią się słabe i wypadają 2 razy bardziej niż przed zastosowaniem. Dodatkowo kolejnym minusem jest reakcja alergiczna- czerwone powieki po długim czasie stosowania produktu, co grozi pogorszeniem wzroku.

Super!

Odżywka Nanolash jest godna polecenia. Stosując ją miałam piękne, długie rzęsy. Posiada bardzo ładne , ekskluzywne opakowanie. Efekt widoczny już po 2-3 tygodniach, trzeba stosować regularnie. Wyatarcza na długo. Pierwszy raz kupiłam ją razem z moimi koleżankami i każda była zadowolona z efektu. Cena mogłaby być niższa.

Działa!

Kupiłam odżywkę bez większych oczekiwań i wiary w to, że zdziała cuda. Szukałam czegoś co doprowadzi moje rzęsy do porządku po wielomiesięcznym przedłużaniu u kosmetyczki. Początkowo byłam sceptyczne nastawiona ale już po 2-3 tygodniach zauważałam minimalne różnice. Z czasem używanie odżywki weszło w nawyk. Obecnie stosuję już ponad 2 miesiące (z pojedynczymi dniami przerwy). Różnica miedzy tym co było a jest obecnie - spora. Rzęsy są wydłużone (górne i dolne), mniej ich wypada, lekko pociemniały, dobrze się układają, są zdrowsze. Polecam z czystym sumieniem ;)

ZALETY:

- Opakowanie - wygodne, minimalistyczne. Z pędzelkiem, który dozuje odpowiednią ilość produktu.

- Bezproblemowa, szybka aplikacja

- Szybko się wchłania.

- Konsystencja wodnista, bez wyraźnego zapachu.

- Wydłuża rzęsy - w równym stopniu.

- Wydajna.

- Cena (w porównaniu do konkurencyjnego produktu).

WADY:

- Dostępność stacjonarnie.

- Kiedy dostanie się do oka może podrażnić.

- Z początku oczy (tuż po użyciu) mogą być lekko zaczerwienione.

Przy regularnym stosowaniu odżywka sprawiła że moje rzęsy stały się mocniejsze i grubsze

O firmie Nanolash się dowiedziałam niedawno, chociaż jest ona na rynku pare lat, to nie miałam przyjemności zapoznania się ze słynna ich odżywką do rzęs.
Według marki miesiąc wystarczy na metamorfozę, o której zawsze marzyłaś! Producent obiecuje wydłużyć rzęsy o 50% w ciągu 30 dni! I jak się nie skusić ? ;)

Ze względu że posiadam wrażliwą skórę, muszę zwracać dużą uwagę na produkty które kupuję, szczególnie jeśli chodzi o okolice oczu , ta partia skóry jest naprawdę wrażliwa a do tego czasem reaguje alergicznie pojawia się opuchlizna.
Odżywka do Rzęs Nanolash informuje nas że jest najlepsza dla wrażliwych oczu, została przebadana okulistyczne jak i dermatologicznie, wiec bez obaw zaczęłam ją stosować.

Warto upomnieć o klasycznym opakowaniu, na czarnym tle jest wytłoczona nazwa marki w kolorze białym, coś jak inglot tylko użyto innej czcionki, osobiście lubię takie klasyczne wzory na produktach, do wszystkiego pasują i zawszę elegancko wyglądają.

Nanolash łatwo się aplikuje precyzyjnym pędzelkiem, który jest bardzo cieniutki i delikatny dla skóry. Odżywkę powinno się nakładać na czystą skórę, przed nałożeniem kremu pod oczy. Konsystencja jest płynna lecz odrazu wnika w skórę przy aplikacji.

Nanolash posiada naturalny skład wiec jest bezpieczny dla nas, jak i nie ma zagrożenia dla oczu.

W pierwszym tygodniu stosowania regularnego odżywki byłam nieco rozczarowana bo nie dostrzegłam żadnych zmian, lecz one zaczęły się pojawiać już w drugim tygodniu.

Po zalecanej 30 dniowej kuracji serum znacznie poprawiło długość, grubość moich rzęs, również zauważyłam że stały się mocniejsze i rzadziej wypadają.

Jestem zadowolona z zakupu i poznania nowej marki, napewno wrócę do tej odżywki w przyszłym roku.

ja polecam!

Co prawda aktualnie nie używam na ten moment odżywki, jednak mam jedno opakowanie w zanadrzu i myślę, że z nadejściem jesiennej chandry, pójdzie w ruch i znowu poprawi mi samopoczucie. Jak dla mnie produkt ten jest niezastąpiony. Zaczełam używać go kilka lat temu gdy zastanawiałam się nad przedłużeniem rzęs. Znajoma kosmetyczna doradziła mi właśnie tego typu odżywkę - sama wyszukałam sobie akurat tę markę i jestem zachwycona po dziś dzień.
Odżywka nie od razu objawiła się spektakularnym efekem. na pierwsze zmiany w postaci pociemnienia i pogrubienia rzęs musiałam sporo poczekać coś ok 4-6 tyg. ale później poprawa była w zasadzie z dnia na dzień. Rzęsty stały się mocne, wyraziste, długie i podkręcone. Do tego stopnia, że koleżanki w pracy zaczeły pytać czego stosuję i również zaczeły stosować. Zaraziłam tak ok 5 osób, które razem ze mną zamawiały to cudeńko. Jedna ważna uwaga - trzeba być wytrwałaym i stosować serum codziennie.

Jest wspaniała

Odżywka czyni cuda, rzęsy juz po 2 tygodniach użytkownika są w dużo lepszym stanie, pogrubia, zagęszcza rzęsy, rzęsy rosną w szybkim tempie, używam już od długiego czasu, to moje 4 opakowanie, sprawdza się za każdym razem! Najelpsza odżywka jaką miałam i warta swojej ceny. Dzięki niej moje rzęsy są piękne, długie i gęste.

Nie dla wszystkich

Zachęcona super ocenami zamówiłam odżywkę. Niestety na moich rzęsach nie sprawdziła się. Stosuje ponad 2 miesiące, regularnie nakładam co wieczór przed spaniem. Niestety moje rzęsy są słabsze niż wcześniej, bardzo dużo ich wypadło oraz od kiedy zaczęłam stosować zdarzają mi się dosyć mocne bóle na powiekach zaraz przy linii rzęs. Jestem przekonana, że odżywka na niektóre osoby działa ale niestety jestem przykładem, że nie jest ona dobra dla wszystkich.

Rewelacja

Odżywki zaczęłam używać po zdjęciu doklejanych rzęs. Po miesiącu rezultat był niewielki, Ale rzęsy dopiero się odbudowywały po ciągłym przyklejaniu sztucznych. Właśnie mija 7 tygodni stosowania odżywki i rezultat jest fenomenalny. Rzęsy robią się długie I są coraz ciemniejsze. Jestem bardzo zadowolona z efektów, ponieważ żadna inna odżywka nie dała mi jeszcze takiego rezultatu.

Wielkie rozczarowanie

Używam go ponad miesiąc i niestety nie zaobserwowałam żadnych efektów. Zdecydowanie większy i szybszy wzrost rzęs uzyskałam po użyciu znacznie tańszych odżywek dostępnych w każdej drogerii. Odradzam zakupu...

Wspaniałe wydłużenie rzęs

Efekty stosowania tej odżywki są bardzo zadowalające. Rzęsy tak jak obiecuje producent stają się zdecydowanie dłuższe. Nabierają też koloru, są ciemniejsze. Wyglądają po prostu zdrowo. Skład tej odżywki zawiera pochodne bimatoprostu jednak w żaden sposób mnie nie podrażniał. Samo stosowanie jest szybkie i wygodne, wymaga jedynie wyrobienia sobie codziennego nawyku. Co do ceny to naprawdę nie jest ona tak jak wcześniej przed zakupem mi się wydawało wysoka, ponieważ produkt jest bardzo wydajny i zapewnia świetne efekty, które są widoczne. Zauważyła je także moja kosmetyczka, gdy byłam u niej na makijażu. Myślę, że stosowanie tej odżywki zapewnia wygodę, bo nie musimy chodzić na zabieg przedłużania rzęs, a mimo to cieszymy się ich długością. Ogólnie moje rzęsy są jednak bardzo proste, więc używam też zalotki i przy użyciu maskary, sięgają prawie linii brwi. Nie muszę już męczyć się, malując je. Kiedyś mimo moich starań były dosyć krótkie i nawet pomalowane nie wyglądały zbyt dobrze. Podsumowując, mój sekret na piękne rzęsy - Nanolash!

Zawiodłam się

Po przeczytaniu tylu pozytywnych recenzji postanowiłam zmienić moją Revitalash na nowy produkt. Niestety bardzo się zawiodłam. Po 5 tygodniach nie widzę żadnej różnicy, są nawet w gorszym stanie niż bez żadnej odzywki. Nie polecam