Gal, Koenzym Q10, Kapsułki żelatynowe twist off

Gal, Koenzym Q10, Kapsułki żelatynowe twist off

Kapsułki żelatynowe typu twist off ( czyli ukręcany ogonek :) ), zawierają koenzym Q10, olej z nasion wiesiołka, witaminę E. Preparat łagodzi objawy wysuszenia, podrażnienia, ściągnięcia i pieczenia skóry. Rozjaśnia, łagodzi mikrourazy i zaczerwienienia.

preparaty punktowe
na zaczerwienienia, przeciwzapalne, regenerujące, łagodzące
żel
tłusta, sucha, wrażliwa, odwodniona
w ampułce
lekkie

odżywczy olejek

Kosmetyk ten kupiłam przypadkiem, w sklepiku w Poznaniu, gdzie firma gal ma całą półkę różności. Zainteresowała mnie forma kapsułek - idealnych na podróż. No i ta cena...Po prostu musiałam spróbować :)
W kapsułce ( bardzo wydajne, bo przecież nie używamy ich na co dzień ) - są olejki. Starczy ich na twarz i szyję. Olejki, powtarzam - nie serum, więc nie oczekujmy, że zaraz się wchłoną! Obietnice producenta o stosowaniu kapsułki pod makijaż - wkładam między bajki - ale mogę siedzieć w domu i się świecić :)
Stosuję ten kosmetyk co jakis czas, gdy mam poczucie, że kremy są za lekkie, a moja twarz - wysuszona. rano, po takiej kuracji - jest gładka i dobrze odżywiona, jakbym godzinę wcześniej się nakremowała. Na razie testowałam na twarzy, ale może dłonie, paznokcie...? Myślę, że można testować.
Muszę dodać - na allegro wysledziłąm kapusłki hiszpańskie o identycznym składzie jak te do twarzy i pod oczy - 30 sztuk kosztuje 29,9, a w ganinetach kosmetycznych - podobno 50!