Babydream, Puder

Babydream, Puder

Puder Babydream wchłania resztki wilgoci ze skóry niemowlęcia, chroni ją przed podrażnieniami i odparzeniami. Produkt zawiera talk mineralny, olejek oliwkowy i alantoinę. Nie zawiera barwników i konserwantów.

Bardzo Dobry puder

Bardzo dobrze wchłania wilgoć, nie powodując podrażnień
Jest bezzapachowy, łatwo dostępny jeśli mamy blisko Rossmana raczej nie zdaza sie ze go brakuje. Cena także super. U nas sprawdził sie doskonale.
Bardzo wydajny

Nie przypadł nam do gustu

Puder dostaliśmy w prezencie . Raczej nie jestem zwolenniczką używania pudru a ten rzeczywiście mnie nie urzekł .
Na pierwszy rzut oka ładne opakowanie , przyjemne dla oka ale po użyciu raczej żadnych efektów pielęgnacyjnych .
Próbowałyśmy go używać na odpatzoną skórę i tylko jeszcze bardziej ją podraznił powodując że skórę trzeba było leczyć maściami aptecznymi.
Puder jest bezzapachowy, dość wydajny bo starcza na długo ale u nas się nie sprawdził .

Relewacja

Idealny na podrażnienia dla moich dzieci, łagodzi podrażnienia, zapobiega swędzeniu, nie wałkoli się na fałdkach. Bezzapachowy, wydajny, skuteczny a przedewszystkim w przystępnej cenie.

Dobry produkt

Używam tego pudru od samego urodzenia córki czyli 11 miesięcy. Stosuje go na lekkie odparzenia i jestem bardzo zadowolona z jego działania. Uwielbiam go przede wszystko za dobry skład. Nie zawiera chemii co jest ważne w kosmetykach dla dzieci. Ma bardzo dobry zapach co jest przyjemnym dodatkiem :) Bardzo dobrze osusza, jednocześnie nie zapychając skory.

Ja używam go na otarcia skóry, najczęściej nóg. Działa łagodząco, otarcie się nie powiększa a dodatkowo lekki chłodek.
Puder mocno się sypie z ciała, zazwyczaj mam całą podłogę wokół siebie do zamiecenia.
Tak czy inaczej jest użyteczny i tani, u mnie znalazł zastosowanie.

bubelek?

U mnie posiada aż 3 zastosowania. Ale tylko jedno się sprawdziło, a mianowicie jako talk do stóp w lecie. Puder do twarzy i suchy szampon to buble.

Idealne na lato do stóp. Nie pocą się, buty nie obcierają. Mamy niewidzialne skarpetki.
Jako suchy szampon był katastrofą. Włosy zelektryzowane, nie mogłam dokładnie wyczesać. Lecz były uniesione objętościowo.
Z pudrem podobnie, byłam biała, mimo że używałam w lecie i to nie wielkie ilości. Po za tym czułam jak ten talk zatyka mi cerę.
Znalazłam jeszcze jedno zastosowanie! Sprawdza się także dobrze po depilacji miejsc narażonych na otarcia. Chroni mniej więcej przed paskudnymi krostkami wyskakującymi po depilacji.

Ładne, poręczne opakowanie. W środku znajdziemy biały proszek. Bardzo dobre zamknięcie, produkt w ogóle się nie wydostaje. Zapach delikatny. Dla mnie taki niemowlęcy.

Według mojego minimalistycznego podejścia do kosmetyków, nie zakupię go ponownie. Nie jest mi aż tak potrzebny.

Jestem zadowolona

Używałam tego pudru i jestem zadowolona, bo doskonale się u nas sprawdził. Łatwo się rozciera, ma przyjemny zapach, wygodne opakowanie i w przystępnej cenie.

Nie tylko dla dzieci

Ja sama rossmannowski puder dla dzieci stosuję raczej na sobie :) na co dzień jako puder transparentny przy wykończeniu makijażu - jest niezawodny, pozostawia skórę aksamitną i zmatowioną, a nie widzę różnicy między nim a drogeryjnymi pudrami sypkimi. Nigdy nie zrobił mojej cerze krzywdy.
Sprawdza się również jako suchy szampon na włosy, aczkolwiek dla mnie samo aplikowanie go na włosy jest nieco problematyczne, dlatego przerzuciłam się na szampony suche w sprayu.
Oprócz tego daje ulgę mojej podrażnionej po depilacji skórze.
Kiedyś też miałam ochotę poeksperymentować trochę przy malowaniu paznokci i delikatnie przyprószyłam nim schnący lakier, co dało efekt matu :)

A wszystko to za parę złotych. Dodam, że mimo codziennego stosowania od długiego już czasu, nie zanosi się, aby szybko się skończył. Ma ładny zapach, typowy dla kosmetyków dla niemowląt..

Używam przed depilacją

Tak jak w tytule, kupiłam puder do stosowania na skórę przed depilacją, szczególnie okolic bikini. Wypowiem się więc na jego temat tylko w odniesieniu do tego przeznaczenia :)
Jestem bardzo zadowolona z działania pudru. Opakowanie wystarczy mi chyba na 100 lat, jest bardzo wydajny. Zapach pudrowy, delikatny, ale nie jest duszący jak niektóre dziecięce produkty. Sitko się nie zapycha, dozuje odpowiednią ilość. Działanie - takie, jakiego oczekiwałam. Puder niweluje potliwość skóry, dzięki czemu wosk łatwiej się rozprowadza na skórze i przykleja do włosków. Kupiłam za kilka zł w Rossmannie. Jestem zadowolona! :)

Nie wiem jak dla dzieci

Jest to mój magiczny kosmetyk, używam wszelako, nie wyobrażam już sobie go nie mieć, musi być w zapasach.
Jest niezastąpiony na wakacje, zaczęłam go używać, gdy dezodorant do stóp zaczął mi przesuszać stopy. Zapobiega odparzeniom w miejscach na to narażonych.
Czasami stosuję zamiast antyperspirantu, owszem, trzeba uważać przy aplikacji na ubrania, ale ładnie pachnie i nie dopuszcza wilgoci.
Nadaje się też zamiast suchego szamponu, łatwiej usunąć jego nadmiar i mniej chemicznie pachnie, niż większość tego typu produktów dostępnych na rynku.
Zdecydowanie polecam.

Przydatny gadżet, nie tylko dla dzieci

Bardzo polubiłam ten puder głównie dlatego, że świetnie się sprawdza jako talk do stóp, dzięki czemu mamy pod ręką dobry zamiennik aptecznych pudrów na potliwość. Jest tani i się sprawdza, więc po co przepłacać? W Rossmannie można go kupić za grosze. Jest wydajny i pachnie w sumie normalnie, jak to puder dla dzieci. Nadaje się również jako suchy szampon. Ma wygodne opakowanie. Same zalety, tylko kupować!

nic nadzwyczajnego

Stosowałam dla mojej córki ale nie obchodziło się bez odparzeń.. na szczęście było to niewiele razy.. puder zapach ma taki sobie, konsystencja no to wiadomo że pudrowa, wydajność dobra, cena przystępna. właściwie mogę go polecić każdej mamie.