Soraya, Beauty Creator, Koktajl Witaminowo - Mineralny Ultranawilżanie 20+, Tonik nawilżająco - odświeżający

Tonik nawilżająco-odświeżający. Dzięki delikatnej bezalkoholowej formule i odpowiednio dobranym składnikom aktywnym doskonale oczyszcza, wygładza i zachowuje neutralne pH skóry. Zawiera bogaty kompleks minerałów (miedź, cynk, magnez), który jest odpowiedzialny za prawidłowy przebieg procesów regeneracyjnych. Usuwa oznaki stresu i zmęczenia przywracając skórze witalność oraz blask. Witamina E odmładza skórę, zaś D-Panthenol (prowitamina B5) skutecznie nawilża i łagodzi podrażnienia.

super

Bardzo lubie kosmetyki Soraya do mlodej cery.Mysle, ze to po czesci one sa odpowiedzialne za moj mlody wyglad.Uzywam ich juz od ponad 6 lat.Jesli chodzi o w.w. tonik, to uwazam, ze jest swietny.Nawilza, wyrownuje koloryt, ujedrnia, zamyka pory...Same superlatywy.Nie mam do nigo zastrzezen.

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:moze okolo 10??:)

nawilża, ale reszta obietnic..

niespełniona.
Kolejny kosmetyk kupiony pod wpływem recenzji na Wizażu, który mnie rozczarował. Zapach (którym rozczarowałam się najbardziej) taki apteczny, mnie drażni, na tyle by go unikać w przyszłości.
Sam tonik jak najbardziej może być - nie lepi się, bardzo dobrze nawilża, poprawnie domywa zanieczyszczenia. Ale jak wezmę sobie do serca obietnice: " Usuwa oznaki stresu i zmęczenia przywracając skórze witalność oraz blask. " to niestety, żadnej z nich nie spełnia. Nie wygładza, podrażnień też nie łagodzi, widać za mało tego D-Pantenolu. Wiem, że patrzę na niego przez pryzmat moich obecnych problemów z cerą, jednak kiedyś, mimo nie stosowania żadnych toników miałam ją lepszą (czy to oznaki starzenia? :D).

Otwór w butelce duży i sporo płynu się wylewa, więc trzeba uważać.
Ogólnie 3,5*, na więcej u mnie nie zasłużył. Może coś się zmieni jak wrócę do niego na wiosnę.

Ilość zużytych opakowań: większa połowa :D

przepadam za nim :)

Tonik kupilam za rada kolezanki i jestem bardzo zadowolona. Po uzyciu cera jest swietnie nawilzona, odswiezona, jakby odzywala nagle. Tonik jest bardzo wydajny, ma piekny zapach. Dobrze przygotowuje cere do makijazu. Jestem nim szczerze zachwycona i zamierzam zakupic cala serie.Jego uzywanie to sama przyjemnosc dla cery.
Używam tego produktu od: 1 m-c

edit-tonik super, ale znalazlam ideal gdzie indziej :)

jedwabny dotyk

Najlepszy tonik jakiego do tej pory używałam. Mam cere mieszaną i palę papierosy (więc szarzeje:)). Toniku tego mam zamiar używać już regularnie- mówiąc sloganowo, znalazłam swój KWC tonikowy.

- zmiękcza mi cerę
- odświeża
- ładnie oczyszcza (powiedziałabym nawet że lepiej od tych toników na alkoholu a nieporównywalnie delikatnie)
- w zetknięciu z skóra daje mi odczucie aksamitnego a raczej jedwabnego dotyku)
- pięknie pachnie

Szkoda tylko że zmienili opakowanie na niebieskie. Bardziej mi się podobało to różowe. No ale cóż- i tak kupię następne:)

Ilość zużytych opakowań:w połowie drugiego

Uwielbiam

Świetny tonik, polecam wszystkim!
Przede wszystkim mam cerę mieszaną i tonik świetnie ją nawilża i napina. Czuję sie komfortowo bo nie tylko ładnie pachnie, ale odświeża cerę. Poza tym starcza na dlugo, jest tani, w moim przedziale wiekowym no i ilość składników witaminowo-mineralnych dostosowanych specjalnie dla potrzeb młodej skóry jest imponująca (mam nadzieję, że nie jest to tylko wypis by
zachęcić do kupna ;P)
Ps. nie sugerujcie się zdjęciem, teraz opakowanie wygląda calkiem inaczej, ładniej bo jest takie jasno niebieskie.
Używam tego produktu od: m-c., 2 razy dziennie :)

bardzo dobry! i bez lanoliny!

Tonik jest super. Odświeża, tonizuje, lekko nawilża, nie zostawia nic na skórze. Stosowany regularnie pięknie rozświetla i jakby uspokaja skórę. Polecam zdecydowanie!

Zużyłam: kilka buteleczek

zaskakujaco dobry

Kupilam zarowno tonik jak i krem nawilzajacy z tej samej serii przez przypadek i urzekl mnie przede wszystkim ich zapach. Tonik odswieza i nawilza, krem szybko sie wchlania. Wyjatkowo przyemny i godny polecenia. Zwlaszcza przy tej cenie nie ma sie czego uczepic :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca