Joanna, Naturia, Odżywka z makiem i bawełną do włosów farbowanych

Joanna, Naturia, Odżywka z makiem i bawełną do włosów farbowanych

Odżywka Naturia powstała w oparciu o starannie dobrane składniki naturalne, które pielęgnują włosy farbowane. Sprawdzona receptura zapewnia włosom zdrowy i piękny wygląd.
- Mak - posiada właściwości nawilżające i korzystnie wpływa na połysk włosów.
- Bawełna - bogata w proteiny działa na włosy kondycjonująco.

wzmacniające, nawilżające, podtrzymujące kolor, regenerujące
do włosów farbowanych

Nawilża włosy. Nie obciąża.

Moje włosy są suche, średnioporowate. Konsystencja jest lekka i dość płynna.
Bardzo dobrze się rozprowadza na wilgotnych włosach i bezproblemowo się z nich spłukuje. Odżywka nie obciąża włosów. Nie przyspiesza przetłuszczania. Dobrze nawilża. Zapach odżywki jest bardzo przyjemny, kwiatowy. Zapach czuć tylko podczas aplikacji, nieutrzymuje się na włosach. Odżywka jest bardzo wydajna. Stosuję od 2 miesięcy i jeszcze pozostało trochę w opakowaniu.

bardzo dobry do włosów farbowanych

Odżywka do włosów Joanna kupiłam jakiś czas temu ze względu na moje wypadające i osłabione włosy po farbowaniu i nie zawiodłam się. Zamknięta jest w poręcznym i dużym opakowaniu o ładnym designie i kuszącym zapachu. Po nałożeniu na włosy daje uczucie wygładzenia i ten zapach jeszcze chwilę pozostaje na włosach. Jesli ktoś szuka kosmetyku dobrze dostępnego który jest w przystępnej cenie to polecam wypróbować .

Świetna odżywka bez spłukiwania z minusem za skład

Jedna z moich ulubionych odżywek bez spłukiwania, używam jej od wielu lat. Aktualnie kończę wersję jeszcze w starym opakowaniu, bez srebrnych elementów. Używam jej wyłącznie jako produkt bez spłukiwania, w mojej ocenie jako zwykła odżywka po myciu jest za lekka, ale do zabezpieczenia i stylizacji loków nadaje się idealnie.

Jest lekka, nie obciąża włosów, więc mimo braku spłukania włosy są świeże i sprężyste. Jednocześnie dyscyplinują się, łatwiej je ułożyć lub zakręcić. Dodatkowo zabezpiecza włosy przed zewnętrznymi czynnikami.

Jest bardzo wydajna, pomimo lejącej konsystencji jedna butelka starcza mi na ładnych kilka miesięcy ciągłego używania.

Widuję ją w sklepach rzadko, był moment, że odżywki Joanny miały być wycofywane, ale jak widać ostatecznie taka decyzja nie została podjęta, co mnie bardzo cieszy, bo ta odżywka ma świetny stosunek ceny do jakości (kosztuje tylko kilka złotych) i jednocześnie nie znam tak lekkiego i bezpiecznego produktu dla moich włosów bez spłukiwania.

Opakowanie to plastikowa, nieprzezroczysta butelka, ale przez duży aplikator łatwo wydobyć całość produktu.

Minus za skład - jest tam donor formaldehydu i inne paskudztwa, ale nie nakładam jej na skalp, jedynie na końcówki, więc mogę przymknąć na to oko, ale i tak szkoda, że producent sięga po tak paskudne konserwanty.

cudeńko

Świetny produkt za niską cenę jedyny - dostępnośc . Bardzo trudno go znalesć stacjonarnie jedynie w jakiejś prywatnej drogerii i ja tak moją właśnie kupiłam

Produkt zamknięty w ładnym opakowaniu z piękną szatą graficzną w dość dużej pojemnosći więc produkt jest wydajny .Produkt ma cudowną konsystencję i piękny zapach włosy po zastosowaniu ładnie lśnią , nie puszą się , ani elektryzują
świetny produkt polecam każdemu
ZALETY:
- konsystencja
- Cena
- zapach
- Poprawia kondycję włosów
- Włosy są po niej lśniące
- Ułatwia rozczesywanie
- Włosy są nawilżone i nie łamią się
- Włosy nie puszą się i nie elektryzują

WADY:
- Dostępność

Miłe zadkoczenie

Od odzywki za 5zł nue oczekiwałam zbyt wiele. Ku mojemu zaskoczeniu otrzymalam bardzo dużo. Zacznijmy od skladu. Do najbardziej naturalnych to nie nalezy, taka standardowa drogeryjna odzywka, duzo emolientow, glicerynka jakies extrakty z maku i bawełny. Na plus ze niema silikonow. Konsystencja dosyc leista. Ale na moje grube wlosy i tak trzeba bylo duzo kosmetyku zeby je pokryc. Dzialanie? Świetne. Wlosy mieciutkie latwo sie rozczesuja. Pieknie pachna. Do tego pieknie podkresliny moj naturalny skręt wlosa. Niczego wiecej nie oczekuje od odzywki w tej cenie. Gdyby nadawala wlosom jeszcze polysk to bylaby odzywka idealna. Ale nie mozna miec wszystkiego

Super produkt za niewielką cenę

O MNIE
Włosy mam grube i gęste, trochę niesforne, ich naturalnym kolorem jest ciemny blond. Obecnie mam włosy do ramion, obcięte są na bob’a, z ombre jasny blond. U nasady zdarza im się przetłuszczać, ale tragedii nie ma (spokojnie mogę myć głowę co drugi dzień przy stosowaniu odżywki do włosów). Końcówki są zniszczone, połamane i rozdwajają się ponieważ rozjaśnianie je zniszczyło. Używam suszarki i prostownicy, nie zdarza mi się zostawić włosów samych sobie do wyschnięcia, bo kończy się to puszeniem i sterczeniem we wszystkie strony.

WARUNKI TESTU
Odżywkę używam 2-3 razy w tygodniu na całe włosy i każdorazowo na końcówki. Testowałam okresie jesienno-zimowym.

O KOSMETYKU
Produkt kupuję w drogerii internetowej Horex za 3,92 zł lub w Auchan za 4,99 zł.
Jestem w trakcie kolejnego opakowania.

W opakowaniu jest 200 g produktu. Opakowanie to ładna biała, plastikowa butelka z czerwonym koreczkiem. Motywy roślinne nadają opakowaniu świeży wiosenny wygląd. Na aplikatorze nie zostają większe ślady podczas użytkowania produktu i łatwo go wyczyścić, co uważam za plus. Opakowanie jest wytrzymałe i estetyczne. Na opakowaniu znajduje się czytelny i przystępny opis języku polskim i angielskim, numer partii, data ważności produktu jak i informację, że produkt zachowa swoje właściwości przez 12 miesięcy od momentu otwarcia.

Produkt:
Produkt jest żelowy. Konsystencja jest lekka i dość płynna dzięki czemu bardzo dobrze się rozprowadza na wilgotnych włosach i łatwo się z nich spłukuje. Odżywka nie obciąża włosów i nie powoduje ich przetłuszczania. Kosmetyk wystarcza na ok 1,5 miesiąca dla 2 osób.
Zapach odżywki jest bardzo przyjemny, nie jest duszący. Pachnie kwiatami. Zapach nie utrzymuje się na włosach.
Kolor kosmetyku jest wodnisto-biały.

JAK STOSUJE
Wchodząc pod prysznic zaczynam od umycia włosów i nałożenia odżywki. Kiedy się myję odżywka robi swoje. Pod koniec kąpieli spłukuję odżywkę z włosów. Włosy delikatnie osuszam.

DZIAŁANIE I EFEKTY
Nie wiem dlaczego, ale podchodziłam do tej odżywki sceptyczne. Może to dlatego, że moje suche i zniszczone włosy jakoś nie specjalnie reagowały na wszystkie odżywki. Co prawda efekt był po nich widoczny, ale ja się spodziewałam czegoś więcej. Już straciłam nadzieję na znalezienie produktu który nie obciąży włosów, a jednocześnie pomoże mi się pozbyć suchych, rozdwajających się włosów.
Ta odżywka ma lekką konsystencję i jest dość rzadka co jakoś mnie nie przekonywało. Ale się pomyliłam i to bardzo. Odżywka okazała się świetna dla moich włosów „po przejściach”. Po ok 2 tygodniach stosowania włosy stały się bardziej gładkie i lśniące. Nie elektryzowały się i nie łamały. Nawet rozdwajające się końcówki poszły w zapomnienie. Odżywka nie obciąża włosów i nie powoduje, że szybciej się przetłuszczają. Stały włosy są miękkie i bardzo ładnie się układają. Aż ciężko mi uwierzyć ,że taka odżywka kosztuje ok 5 zł.
Będę do niej bardzo często wracać.
PORÓWNANIE DO INNYCH KOSMETYKÓW
Najlepsza odżywka do suchych i zniszczonych włosów jaką miałam.

Pozytywne zaskoczenie!

Przedstawiam Wam jedną z najbardziej niepozornych, najtańszych i najlepszych odżywek do włosów zniszczonych farbowaniem. Żadna odżywka nie wywołała we mnie takiego zaskoczenia jak ta makowa z Joanny. Moje włosy są łamliwe, kruszące się i przyjmą byle co na odżywienie ale muszę przyznać, że ze wszystkich odżywek w życiu - moje "pióra" reagują najlepiej - są sypkie, a jednocześnie układające się , niesamowicie miękkie i zdrowe( a przynajmniej takie się wydają :> )! Brawo Joanno!

miła, choć nic nie wnosi

Konsystencja jest dosyć płynna, choć była bardziej "kremowa", niż odżywce Joanna Naturia wrzos i pokrzywa. Myślałam nawet, że będzie lepsza w działaniu, no ale cóż, przeliczyłam się.
Zapach jest przyjemny, nie kojarzy się z makiem czy bawełną, ale i tak jest ładny.
Wydajność raczej słaba, co w tym wypadku było błogosławieństwem.
Bardzo obciążała moje włosy, nie wiem jak, ale takie było jej działanie.

Fajna sprawa

Lekka odżywka do włosów, jednak nie do codziennego stosowania.

Plusy:

+ fajnie nawilża włosy,
+ wygładza,
+ piękny zapach,
+ cena,
+ praktyczne opakowanie.

Minusem jest:
- dostępność,
- zbyt rzadka konsystencja,
- słaba wydajność.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Nie warto.

Nie odżywia. Nadaje się tylko do wygładzania włosów i to tylko na jakąś godzinę. Szkoda, bo ok. 5 zł jest wywalonych w błoto. Jeden plus i góra minusów. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Fajna odżywka b/s

Odżywia i nawilża, ale jest jedno "ale", przez to, że w składzie znajduje się Isopropyl Alcohol nie mogę stosować jej często, bo wtedy wysuszy moje włosy. Jednak, gdy stosuję ją nie częściej niż raz w tygodniu działa świetnie - nawilża, odżywia, włosy są po niej bardziej mięsiste, polepsza skręt, nie skleja włosów, nie puszy mnie, mimo że zawiera glicerynę. Konsystencja jest lejąca, ale nie ma co się dziwić, bo to odżywka b/s.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Nie byłam zadowolona

O ile ta z miodem się spisała, to ta nie dziala w ogóle na moje włosy
\\nPlusy:
\\n+tania, wygodne opakowanie
\\n+pachnie neutralnie, łatwo rozprowadza się na włosach
\\nMinusy:
\\n-włosy są po niej bardziej sianowate, sztywne,
\\n-bardzo wodnista i niewydajna
\\n
\\nPróbowałam bez spłukiwania, z spłukiwaniem, do mycia, ale zawsze powodowała, że włosy były sztywne i nieprzyjemne w dotyku, szorstkie.