Dermacos, Anti Acne, Żel głęboko oczyszczający z bioaktywnym wyciągiem z borowiny

delikatne substancje myjące dokładnie oczyszczają skórę z wszelkich zanieczyszczeń, nie podrażniając i nie powodując jej wysuszenia, a peelingujące drobinki odblokowują pory, chroniąc przed powstawaniem zaskórników i wągrów. Zestaw składników aktywnych usuwa nadmiar tłuszczu z powierzchni skóry i reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejszając wydzielanie sebum odpowiedzialnego za świecenie się skóry. Zwalcza pryszcze i zapobiega powstawaniu nowych zmian trądzikowych. Dodatkowo łagodzi podrażnienia, pozostawiając skórę czystą, gładką i świeżą.
Regularne stosowanie żelu poprawia kondycję i wygląd skóry, pozwala na skuteczną walkę z objawami trądziku i nadmiernym błyszczeniem się skóry. Sprawia, że pory stają się mniej widoczne, skóra jest lepiej oczyszczona i wygląda zdrowo.

żel
oczyszczanie twarzy
trądzikowa
oczyszczające, odświeżające, łagodzące
w tubie

Głęboko oczyszcza

Żel jest moim zdaniem rewelacyjny. Bardzo dobrze oczyszcza, także z martwego naskórka. Świetnie się pieni i nie wysusza. Nie wiem, czy pomaga z trądzikiem, bo trądziku nie mam. Polecam

Hmmm

Kupiłam go w jednym celu- dobre oczyszczenie buzi. Nie mam tradziku, lecz rozszerzone pory i troszkę zaskórników na brodzie i z tym miał radzić sobie żel. I w zasadzie to robi. Mikrogranulki w nim zawarte delikatnie peelingują cerę, po myciu buzia jest bez wątpienia oczyszczona. Lecz- niestety również przesuszona. Może nie jakoś dramatycznie-ale jednak. A ja nie lubię takiego ściągania, mimo że zaraz niweluję je kremem. Z tego powodu żel uzywam raz dziennie, wieczorem. Żel zużyję, bo nie robi krzywdy, ale raczej poszukam później innego specyfiku.

Używam tego produktu od: Od miesiąca

Dobry produkt

Mam cerę mieszaną, oczywiście ze skłonnością do świecenia i powstawania okropnych zaskórników szczególnie na czole! Postanowiłam więc wypróbować żel, ponieważ żaden do tej pory nie skutkował.

Plusy:
- w jakimś stopniu na pewno redukuje święcenie na twarzy ale to nie są spektakularne efekty
- na początku codziennego stosowania żelu znacznie redukował zaskórniki ale nie na długo
- skóra po użyciu jest dobrze oczyszczona
- pory mniej widoczne
- wydajność

Minusy:
- przy codziennym stosowaniu wysusza
- nie zwalcza do końca zaskórników oraz pryszczy

Mimo dwóch minusów mogę jednak wywnioskować, że jest najlepszym żelem jakim do tej pory używałam lecz nie jest ideałem niestety ;)

Na początku było ok, potem miłość wygasła

Na początku byłam zadowolona z żelu. Dobrze oczyszczał, zredukował trądzik i zaskórniaki, dobrze usuwał makijaż. Skład też jest dość dobry. Przez około 2 tygodnie byłam z niego zadowolona, lecz potem coś się popsuło. Przestał działać, moja skóra się do niego przyzwyczaiła i już tak dobrze jej nie oczyszczał. Wysuszył mi również skórę na wiór. Dlatego z niego zrezygnowałam.

Do tej pory najlepszy

Korzystałam już z wielu żelów do twarzy - tańszych i droższych, ekologicznych i mniej ekologicznych.
Jestem przekonana, że zadaniem jakiegokolwiek żelu nie jest leczenie trądziku lecz dokładne oczyszczenie cery oraz jej niewysuszanie.
Sięgając po ten żel nie spodziewałam się wiele, po kilkudniowym używaniu byłam nawet niezadowolona, bo ciut za bardzo ściągnął mi twarz i lekko podrażnił. Jednak później było już tylko lepiej. Cera świetnie oczyszczona, nie przesuszona, dodatkowo żel nie wywołał żadnej reakcji alergicznej czy dodatkowych wyprysków. Nie pogorszył stanu mojej skóry, a wręcz przeciwnie widzę lekką poprawę :)
Polecam, bo warto!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie i połowa drugiego

Kosmetyk jest skuteczny w walce z niedoskonałościami. Jest wydajny i niezbyt drogi. Bardzo delikatnie myje, pozostawia skórę miękka i odświeżoną. Jak dla mnie jeden z najlepszych żeli oczyszczających. Nie podrażnia wrażliwej skóry.

Używam tego produktu od: 08.2012
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

dobry!!!

Mam zaskórniki , dlatego skusiłam się na niego ,gdy zobaczyłam go w przecenie w rossmanie za 13,49.OD 1,5 tyg go stosuję rano i wieczorem i muszę powiedzieć ,że już widzę coraz większą różnicę ,Moje skóra się \\\\\\\\\\\\\\\'uspokaja\\\\\\\\\\\\\\\',wypryski się zmniejszają i szybko goją.Mam nadzieję ,że pomoże jeszcze na te moje nieszczęsne zaskórniki zamknięte :) A do tego świetnie oczyszcza, skóra po nim jest gładka i świeża ,skład ,na który ostatnio zawsze sprawdzam przed kupnem kosmetyku , dobry ,przez nie jest ten żel drażniący.

Jedyne co mogłabym zmienić to opakowanie ,zbyt dużo się wylewa przez co boję się szybko mi się skończy ..

EDIT: po ponad 3 tyg stosowania ,zaskórniki jak były tak są, nawet gorzej wyglądają niż były...Odejmuję gwiazdki ...Jednak spodziewam się od takich żeli coś więcej niż tylko oczyszczanie ale i pozbycie się zaskórników....Teraz muszę gorzej walczyć niż wcześniej...

super

naprawde super, jako jedyny z żeli jakie miałam podziałał na moje pryszcze! rewelka:)

jedyną wadą może być fakt ze po 3-4 godz buzia nadal się świeci ;/

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

delikatny nie wysusza

Produkt godny polecenia. Jednak moją cerę zaczął wysuszać po 2 miesiącu stosowania. Skóra na nosie i między oczami oraz na policzkach stała się przesuszona. Mimo to zamierzam do niego wrócić latem;) Na zimę wybiorę coś delikatniejszego.:) Co do jego oczyszczania to oczyszcza bardzo dobrze. Niektóre z zaskórników poznikały. Żałuję że w okresie zimowym muszę z niego zrezygnować.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 150ml

Pomógł mi

Farmone bardzo lubię za jej kosmetyki, tanie, dobre jakościowo. Żel do mycia twarzy sprawdził się u mnie świetnie. Męczyłam się z zaskórnikami na czole, choć moja skóra nie jest tłusta, raczej sucha. Dermacos zawiera fajne granulki, dobrze oczyszcza, czuję, że moja twarz jest naprawdę dobrze oczyszczona i że nic nie zapcha mi porów. Granulki nie są ostre, "nachalne", jak to bywa w niektórych żelach. A teraz największy plus tego żelu, z którym nie spotkałam się w żadnym innym produkcie: NAPRAWDĘ NIE WYSUSZA I NIE ŚCIĄGA SKÓRY TWARZY. Podsumowując żel pomógł mi się pozbyć zaskórników, nie uleczy nam trądziku, ale z niewielkimi bądź średnimi problemami nam pomoże. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Naprawdę fajny

Żel bardzo fajnie oczyszcza, baaardzo się pieni, ale przez to czuję, że faktycznie myję czymś twarz. Nie powoduje powstawania nowych niedoskonałości, pomaga zwalczać już powstałe. Uwielbiam te peelingujące drobinki ;) Czasami trochę wysusza mi skórę, ale nie za każdym razem. Generalnie fajny, jednak trochę mało wydajny i chyba poszukam czegoś nowego, ale możliwe, że kiedyś do niego wrócę ;)

Wspaniałe oczyszczenie

Wspaniały żel o pięknym aczkolwiek delikatnym zapachu. Bardzo delikatnie i doklładnie oczyszcza twarz. Twarz jest doskoonale oczyszczona z sebum i brudu. Dobrze nadaje się też do zmywania makijażu. Jeden z najlepszych jaki miałam okazję używac. Bardzo wydajny. Gorąco polecam kobietą o tłustej skórze.

Ilość zużytych opakowań: dwa