Celia, Mleczko do demakijażu twarzy

Celia, Mleczko do demakijażu twarzy

Delikatne mleczko do demakijażu twarzy, a także oczu. Z wyciągiem ze świetlika oraz kolegenem.

Regularnie obecny w mojej kosmetyczce

Bardzo lubię ten produkt. Ma prosty skład, aksamitną konsystencję, a cera jest odświeżona i czysta po zastosowaniu.

Odejmuję pół gwiazdki bo nie radzi sobie ze zmyciem maskary. Ale kiedy wprowadziłam do pielęgnacji OCM cały proces demakijażu przebiega bez zastrzeżeń.

Regularnie mam go na półce w łazience no chyba, że akurat mam ochotę aby wypróbować coś innego bo lubię testować nowe kosmetyki :)

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 3

polecam dla wrażliwych oczu.

Kolejne trafienie - niemalże w ciemno - w dobry i nieuczulający kosmetyk dla moich suchych i wrażliwych oczu.

Nie podrażnia, nie uczula. Doskonale radzi sobie z mocnym makijażem, pozostawiając przyjemną i świeżą warstwę na twarzy. Mam wrażenie, że odżywia skórę i orzeźwia ją.

Polecam dla wrażliwców i nie tylko.

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu.
Ilość zużytych opakowań: dwa.

Do demakijażu oczu i to nie do końca

Plusy:
+-Przyjemna konsystencja
+Oczyszcza z tuszu, choć niezadokładnie
+Nie podrażnia
+Nie wysusza

Minusy:
-Słabo oczyszcza z podkładu/pudru
-Pozostawia jakby taką tłustą warstwę :/
-Nie dokładnie zmywa oczy z makijażu

Używam tego produktu od: Jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

rewelacja od dawna znamy się:)

myślałam,że dawno dałam recenzję na KWC:)
+dokładnie usuwa makijaż
+nawilża
+KOI SKÓRĘ suchą! i skórę wokół oczu!
+NIE podrażnia,nie szczypie w oczy
daje uczucie jak po ciężkim biegu maratonie wejść pod prysznic z rozgrzanymi policzkami, jest jak deszcz na twarzy:)
Kiedyś jak się kończył to oszczędzałam tylko do demakijażu oczu
-trudno dostępny
PS.Ostatnio koleżanka,której poleciłam te mleczko dzwoni i mówi,że zaczęła używać je, a kupiła na wspólnych zakupach w lecie.Jest zachwycona!

Używam tego produktu od: od 2010 roku

Do demakijażu oczu

Skład jest średni. Spodziewałam się po tej parafinie na drugim miejscu, że mnie zapcha i rzeczywiście. Na szczęście sprawdza się nieźle do demakijażu oczu. Dobrze usuwa makijaż. Nie podrażnia skóry wokół oczu. Skóry jako takiej w ogóle nie podrażnia, ale niestety to nieszczęsne zapychanie.

+Zapach
+Nie podrażnia
+Dobrze zmywa makijaż

+/- Konsystencja

-Zapycha

Polecam, ale osoby z cerą tłustą powinny być ostrożne.

Dobry produkt

Fajny produkt w niskiej cenie. Kupiłam go po przeczytaniu opinii na wizażu.
Zalety:
- świetnie zmywa makijaż, wystarczy mi jeden płatek kosmetyczny na całą twarz, włącznie z oczami!
- nie zapycha
- bardzo tani
- wydajny
- opakowanie nie wygląda "tanio"

Wady:
- trochę lejący, czasem za dużo go wyleje
- można go dostać jedynie w Naturze, w innych drogeriach go nie widziałam
- trochę szczypie w oczy przy ich demakijażu
- nie lubię tego filmu, który pozostaje po makijażu, dlatego też aby się go pozbyć myję twarz żelem.
Zużyłam jedno opakowanie, na razie robię sobie przerwę, ale na pewno do niego wrócę. Mimo, że dałam po równo minusów i plusów, to produkt i tak wychodzi u mnie na plus! Zalety przeważają.

Używam tego produktu od: listopada

Delikatne oczyszczanie

Dla mnie jest idealny, ale też nie wymagam od mleczka zbyt wiele - nie jest ono u mnie podstawą zmywania makijażu, używam go jedynie jako dopełnienia demakijażu lub oczyszczenia buzi rano, gdy nie zamierzam się pudrować. Ogromnym plusem jest jego delikatność, nie podrażnia skóry (w zimie po innych mleczkach odczuwam lekkie pieczenie) i zostawia uczucie nawilżenia. Z pewnością będę do niego wracać.

Ilość zużytych opakowań: dwa

moze byc

Mleczko ladnie pachnie, ma lekka konsystencje, nie podraznia oczu, latwo sie rozprowadza.

Niestety nie czysci zbyt dokladnie, nawet w przypadku lekkiego makijazu, dlatego trzeba wiecej wysilku wlozyc w demakijaz. Moze to cena za to, ze nie podraznia.

Nie wiem czy zakupie ponownie wlasnie ze wzgledu na to, ze potrzeba wiecej czasu na usuniecie makijazu.

Używam tego produktu od: 3 m-ce

Taki sobie

Zachęcona niską ceną kupiła go w drogerii, jednak nie jestem nim tak podekscytowana mimo że większość dziewczyn jest nim tak zachwycona a mianowicie jego minusem jest:

- zbyt płynna konsystencja, zmywając makijaż mam wrażenie że nie dokładnie oczyści mi twarz , ale ten wariant ma też swoje plusy bo jest lekki dla mojej cery
- nie zmywa mi dobrze makijażu oczu

Plusy :
- cena
- bez zapachowy
- nie jest cięzki dla cery

Mimo to nie kupię go już więcej, nie powalił mnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Lubię takie zaskoczenia.

Zawsze cieszę się jak dziecko na takie sytuacje - biorę z najciemniejszej półki jakiś niedrogi kosmetyk, który okazuje się niezwykle skuteczny, mimo że płacę za niego grosze.

Właściwie od pewnego czasu na mojej półce goszczą głównie płyny micelarne, ale podczas którejś wizyty w Rossmanie wpadłam na to mleczko. Pomyślałam sobie, że za taką cenę mogę je wypróbować, najwyżej wywalę.
Niczego takiego nie musiałam robić.
+ Mleczko dobrze radzi sobie z oczyszczeniem twarzy z podkładów, pudrów i tym podobnych. I to jest w sumie najważniejsze, swoje zadanie spełnia.
+ Faktycznie można nazwać je łagodzącym. Jestem alergikiem skłonnym do podrażnień i zaczerwienień. Przed stosowaniem tego mleczka moja cera była w podłym stanie, cała w czerwonych plackach. Potem ukoiłam ją trochę Ulgą Ziaji, a teraz tym mleczkiem.
+Ładne opakowanie. Moje jest nieco inne niż na wizażowym zdjęciu, bo okrągłe. Klapka dobrze się domyka.
+ Nieupierdliwy zapach.
+ Śmiesznie niska cena, około 5 złotych.

Gwiazdkę odejmuję za dość lejącą konsystencję - mogłaby być ciut gęstsza, oraz za to że nie zawsze dokładnie zmywa makijaż oczu. Trzeba się do tego przyłożyć, ponieważ mogą pozostać nam czarne obwódki np. od kredki.

Jeśli chodzi o obietnice producenta, czyt. regeneracje, czy inne cuda to nie zauważyłam, jednak nie o regenerację mi w przypadku tego mleczka chodziło.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Jak najbardziej

Wzięłam to mleczko do wypróbowania z czystej ciekawości i trafiłam w dziesiątkę! :) Świetnie zmywa makijaż, zarówno z oczu jak i reszty twarzy. Po użyciu buzia jest miła w dotyku, mięciutka i gładka. Nie pozostawia żadnego dyskomfortu na skórze, nie zapycha i co równie ważne- nie podrażnia oczu. Ponadto mam wrażenie, że odkąd go używam, przestały pojawiać się na twarzy niespodzianki. Polecam jak najbardziej! Można znaleźć to mleczko w okrąglym opakowaniu w drogerii Natura :)

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

super

Plusy mleczka:
+ bardzo delikatne,
+ nie podrażnia oczu jak większość mleczek
+ dobrze oczyszcza
+ bez parabenów!!!!
+ śmiesznie niska cena - niecałe 6 zł
+ baaardzo wydajne
+ nie pozostawia skóry tłustej
+ fajne opakowanie - to okrągłe
+ neutralny zapach

Minusów brak.

Jest bardzo rzadkie ale mi to akurat nie przeszkadza.

Dla mnie jedno z lepszych mleczek jakie miałam i ma u mnie stałe miejsce w łazience.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe