Pojemność 1 000 ml

Dzięki zawartości mlecznych protein maska wspaniale nawilża i dodaje miękkości włosom, bez względu na ich rodzaj. Ponadto idealnie odżywia również włosy po zabiegach: rozjaśnianiu, koloryzacji i trwałej.

zapachowa
w słoiku
bogate
Skóra głowy
normalna
do włosów farbowanych, do włosów normalnych, do włosów długich, do włosów suchych i zniszczonych
podtrzymujące kolor, nawilżające

Polecona przez fryzjerkę

Polecana przez moją fryzjerkę, włosy po niej są gładkie i nawilżone. Cieszę się, że jest taki produkt na rynku- ma rewelacyjną cenę. Dodatkowo naprawdę warto dodać do niej kilka kropli olejku lub wzbogacić ją np. prowitaminą B5, aby wzmocnić działanie. Posiadaczki długich włosów będą zadowolone- maska jest bardzo wydajna.

Mleczna maska jest fantastyczna!

Kupiłam ją z polecenia znajomej. Od razu po pierwszym użyciu czułam, że łatwiej rozczesuję włosy. Nawilża i odżywia włosy. Jest bardzo dobra, chociaż jest dużo tańszych zamienników.

Jest naprawdę świetna!

Ostatnio miałam straszne problemy z włosami. Strasznie się puszyły, a końcówki wyglądały tragicznie. Postanowiłam kupić maskę Milla, która kiedyś uratowała włosy mojej cioci - suche skorupy w głowie, nadmierne wypadanie włosów. Znajoma fryzjerka poleciła właśnie ta maskę, by nakładać maskę na włosy a dodatkowo wcierać w miejsca suchych skorup. Zadziałało! Nie żadne lekarstwa od dermatologa tylko właśnie ta maska stosowana co drugi dzień. Świetnie nawilżyła włosy, zregenerowała je i przestały wypadać. Efekt? Włosy lśniące, gładkie i przede wszystkim wyglądają jakby ciągle był świeży kolor nałożony, a tak naprawdę od długiego czasu nie były farbowane. Przypominając sobie historie cioci chciałam również zregenerować swoje włosy dlatego sięgnęłam po ta maskę, która pachnie obłędnie - jak dla mnie to zapach budyniu waniliowego, który utrzymuje się na włosach nawet po kilku myciach. Włosy już po kilku razach widać że są bardziej zregenerowane i końcówki o wiele lepiej wyglądają, nie straszą aż tak bardzo. Naprawdę warto zainwestować w tą maskę.

Kupiony w: U konsultantki

Mila Pro, Maska mleczna do włosów z proteinami

Mila przedstawia nam cudowną maskę mleczną, która fajnie nawilża włosy, wygładza pasma oraz regeneruje uszkodzone końcówki. Dodatkowo pięknie pachnie. Maskę zakupiłam u fryzjera. Zużyłam kilka opakowań i jestem mega zadowolona. Maska jest bardzo wydajna. Starcza mi nawet na rok! Może dlatego, że na zmianę używam produktów do pielęgnacji włosów. Polecam!

Kupiony w: U konsultantki

Warta wypróbowania

Odżywka jest gęsta (tutaj zauważyłam widoczną różnicę w stosunku do innych odżywek, które wcześniej używałam) i wystarcza na długo. Po jej zastosowaniu moje włosy są bardziej gładkie, mniej się niszczą i elektryzują.
Jedynie zapach jest bardzo intensywny i nie do końca mi odpowiada, ale jest to rzecz gustu:)

Mila Pro, maska mleczna do włosów

Dobra, ale bez rewelacji. Ładnie pachnie, odżywia włosy i nawilża, ale spodziewałam się więcej. Pozostawia ładny połysk na włosach. Aplikacja również nie jest wygodna, preferuję maseczki do włosów z pompką.

Niestety nie daje rady z moimi włosami

Niestety, ta maska zostawia dużo do życzenia i niestety nie mogę doszukać się w niej dobrych stron, bo te złe są tak nie przyjemnie że niestety nie da się. Maska bardzo przesuszyszła mi włosy - po mimo używano jej zgodnie z zaleceniem producenta. Dodatkowo, bardzo obciąża mi włosy choć używam jej tylko na końce . Jedynym dobrym aspektem jest to, że przepięknie pachnie moją ulubioną kawka.

Absolutny hit!!!

Czytając dużo pochlebnych opinii postanowiłam sama ją kupić i kompletnie tego nie żałuję. Moje włosy są kręcone i bardzo mocno się przesuszają. Podczas używania tej maski stały się bardzo miękkie, podatne, a struktura włosa jest wygładzona. No i do tego ten piękny bajeczny budyniowy zapach :-D!

taka sobie

zacznijmy od tego ze nie lube masek w takich słoiczkach, wole z pompką, która sama mi wyciśnie odpowiednią dawkę...
Ta maska jest mało wydajna, ale ładnie pachnie...
Maska nawilża włosy, łatwo się je później rozczesuje, dodaje miękkości włosom. Nie widzę po niej jakiegoś natychmiastowego zregenerowania, daje plusa za łatwość w rozczesywaniu efektu miękkości

Dobra... ale

Bardzo dobra maska, która doskonale nawilża, dodaje blasku i sprężystości moim cienkim włosom, a jednocześnie ich nie obciąża, ale moim zdaniem identyczne właściwości ma maska KALLOS SERICAL MASKA CREMA AL LATTE za którą za 1000ml płacę 14zł, natomiast za Mile 500ml zpłaciłam 20zł w promocji.

Zalety:
doskonale nawilża,
pięknie pachnie
nie obciąża włosów

Wady:
cena

Rewelacja

Maskę zakupiłam u fryzjerki po zabiegu rozjaśniania włosów. Schodziłam wtedy z koloru czarnego na blond, więc moje włosy wymagały na prawdę ogromnego nawilżenia i intensywnej pielęgnacji. Fryzjerka zachwalała działanie maski i jej cena nie była duża, więc wzięłam ją bez zastanawiania się. Po pierwszym odkręceniu słoiczka zakochałam się z zapachu, cudowny! Jak śmietankowy deser. Maska bardzo dobrze się rozprowadza na włosach. Po nałożeniu przeczesuje włosy grzebieniem z szerokimi ząbkami, żeby maska dostała się do każdego włoska, nakładam czepek i czekam. Moje zniszczone rozjaśnianiem włosy po tej masce były na prawdę gładkie i nawilżone. Ratowała mnie w tamtym okresie, bo włosy po zwykłej odżywce były strasznie spuszone. Mimo, że mam już swoje naturalne włosy i pozbyłam się zniszczonych włosów to nadal wracam do tej maski. Jest świetna!

dobra maska

Bardzo popularna maska, polecana niemal w każdym sklepie fryzjerskim. Podchodzę z dużą nieufnością do takich specyfików Ta maska się sprawdza.

Zalety:
przenika w głąb włosa
łatwo się spłukuje
nie przeciąża
nawilża przeciętnie
przystępna cena w promocji
ułatwia rozczesywanie

Minusy
niezbyt duża wydajność