Garnier, Fructis, Nutri - Odbudowa, Odżywka wzmacniająca do włosów suchych, przesuszonych i zniszczonych

Odżywka z trzema odżywczymi olejkami z owoców:
- olejek z oliwek - dogłębnie odżywia wnętrze włosa
- olejek z awokado - odżywia i uelastycznia wnętrze włosa
- olejek karite - odżywia i wygładza powierzchnię włosa
Odżywka wzmacnia odżywia włosy, sprawia, że stają się jedwabiste, miękkie i błyszczące.

Skład: .

Cena: ok. 10zł / 200ml
/s/

przyjemna

Bardzo przyjemna odżywka.Włosy się świetnie rozczesują,nie puszą,ładnie błyszczą ,poprawia nieco skręt :D Dość dobry skład,wiele pożytecznych składników,raczej odżywka do codziennego stosowania :)

Używam tego produktu od: 1 miesc

Słabiutki produkt

Odżywka mi nie odpowiada. Mam włosy puszące się, kręcone, grube i mocne, każdy robi co chce, trudno je ujarzmić. Jednocześnie są zniszczone przez wieloletnie farby i rozjaśniania. Liczyłam, że odżywka je ugładzi, uspokoi i wzmocni, nawilży. Ze staną się takie jędrne:) odżywka jest taka miałka jakaś, przelatuje między palcami, troszkę taka na zasadzie: nie pomogę ale i nie zaszkodzę.
Tak też niestety jest, nie działa na moje włosy w żaden sposób. Nie pasuje mi też jej zapach, mało wyczuwalny dla mnie ale taki jakiś..bezpłciowy.

Używam tego produktu od: 3 lata temu

fajna

Całkiem fajna :)
Dobra cena i wydajność
Nawliża
Ułatwia rozczesywanie
Włosy wygładzone
Fajny skład i zapach
Chętnie kupie ją znowu ,bardzo polecam :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Rewelacyjna!!!

Odżywka jest jednym słowem rewelacyjna.
Zacznę od tego, że moje włosy są półdługie, cienkie, lekko przetłuszczające się. Nie potrzebowały specjalnego odżywienia, ale ponieważ regularnie je farbuję, lubię czasem wyprostować, oraz akurat jechałam nad morze, postanowiłam wybrać właśnie tę odżywkę.
I jestem zachwycona :) ale po kolei:

+ świetny skład! dużo drogocennych dla włosów olejków, brak silikonów

+ rewelacyjne działanie - odżywianie włosów! mimo, że moje włosy są farbowane i właśnie po wakacjach, są w świetnej formie: gładkie, lśniące i "śliskie"

+ konsystencja: co prawda rzadsza od klasycznych odżywek, ale mimo to nie spływa z włosów

+ wydajność: wydawałoby się, że tutaj może być kiepsko, jednak odżywkę kupiłam na początku lipca i mimo regularnego stosowania (co ok. 2 dni) nadal mam jej jeszcze trochę (czyli wystarczyła na 3 miesiące przy włosach półdługich)

+ mimo odżywczego działania NIE OBCIĄŻA! - i tutaj jestem w ciężkim szoku, ponieważ większość odżywek obciąża moje cienkie włosy, przez co są strasznie przyklapnięte... a tutaj nie (nakładam ją różnie, czasami na całe włosy, a czasami od wysokości ucha w dół)

+ zapach! prześliczny, a do tego bardzo długo utrzymuje się na włosach - nawet kilka godzin po myciu

Jedynym minusem odżywki jest jej dostępność. Szukać można jej bardzo długo i w wielu sklepach, jednak naprawdę ciężko ją dopaść (ja kupiłam w realu).

POLECAM! :D

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Świetny skład, działanie takie sobie

Recenzję chciałabym zacząć od składy odżywki. Jest rewelacyjny, moim zdaniem wręcz wzorcowy. Od samego początku składu są odżywcze olejki i naturalne ekstrakty, które przewijają się co chwilę, a właściwie to chyba co drugą pozycję aż do końca składu. Rewelacja, odżywka jest wręcz naszpikowana naturalnymi substancjami, które są przysłowiowym miodem dla włosów. Do tego odżywka nie ma w sobie silikonów co jest już w ogóle rewelką w szczególności dla osób, które stosują pielegnację bezsilikonową.

Jeśli chodzi natomiast o używanie/działanie odżywki to nie jest ona już tak świetna. Moim zdaniem konsystencja jest zdecydowanie za rzadka - odżywka jest tak lejąca, że spływa z rąk a z włosów to już masakra - szczególnie z mokrych. Przez to jest też niewydajna, bo trzeba jej bardzo dużo "nawalić", bo część po prostu spłynie z włosów. Nie zauważyłam po niej jakiegoś szczegolnego nawilżenia. Odzywka też średnio sprawdza się w kwestii "rozplątywania" włosów. Uważam, że głównym winowajcą jest tutaj konsystencja - zbyt rzadka. Moim zdaniem gdyby była gęstsza to odżywka pozostając tam gdzie trzeba czyli na włosach zdziałałaby o wiele więcej dobrego. Jeszcze jej nie wypróbowałam na lekko osuszonych włosach jako maska pod czepkiem - może w tej roli sprawdzi sie lepiej i wtedy dodam gwiazdki, ale na chwilę obecną daję 3/5 gwiazdek. Rewelacja za skład, który jest na prawdę świetny i może wiele zdziałać, ale jednak konsystencja moim zdaniem to uniemozliwia.

Odżywka nie pozostawia śliskich, nie splatanych wlosów. Włosy po jej uzyciu i wypłukaniu są tępe. Dopiero po wyschnięciu jako tako sie prezentują, ale to nie jest szczyt moich marzeń. NIe są szczególnie miękkie co obserwuje np. po Nivea Long Repair albo Garnier Awocado&Karite

Do tego odżywka jest mało dostępna - może kiepsko natrafiłam, ale zeszłam 2 Rossmanny, 1 Super Pharm i nie było tam tej odżywki. Dostałam ją dopiero chyba w Realu. Jest moim zdaniem też dość droga. Kosztuje około 10zł co w połączeniu z jej brakiem wydajności czyni ją na prawdę drogą.

Dobra

Plusy :
+ dostępność
+ piękny zapach utrzymujący się na włosach
+ wygładza
+ odżywia końcówki włosów
+ włosy ładnie się błyszczą
+ miły skład

Minusy :
- pojemnosc
- a co za tym idzie cena
- mało wydajna (przy dlugich włosach nie opłaca się ją kupywać)

TAAAK! :D niczego lepszego na włosach nie miałam :)

Ta odżywka to cud dla moich włosów.
+ zapach
+ NAPRAWDĘ odżywia
+ wygładza

- rzeczywiście z wydajnością słabo

Nie wiem jak to się stało, że ją kupiłam (razem z szamponem). Ale po miesiącu stosowania pochyliłam głowę do mycia i zobaczyłam BŁYSZCZĄCE, MIĘKKIE KOŃCÓWKI, w takim stanie jak cała reszta włosów :jupi: co lepsze, kiedy mi się skończyła ta seria i zmieniłam kosmetyki na jakieś niestety przereklamowane badziewie, cały czas miałam takie włosy (oczywiście dopóki ich znów nie zniszczyłam) co oznacza, że to nie jest efekt od mycia do mycia.

Kocham te produkty :love: a jak idiotka kupuję co chwilę co innego "na próbę"... A włosy wołają o pomstę do nieba.

Serdecznie polecam :)

Używam tego produktu od: daaawno używałam

Tak

Hm...

PLUSY:
+ włosy są miękkie i to dosyć długo
+ zapach jest ładny, chociaż krótko się utrzymuje
+ faktycznie regeneruje, nawilża włosy
+ z opakowania łatwo "wycisnąć" reszty odżywki

MINUSY:
- średnio wydajny

W sumie kupiłam przypadkowo, bo potrzebowałam na szybko czegoś, co poprawi stan mojego sianka na głowie... i faktycznie pomogło, kupiłabym znowu... ale na razie spróbuję czegoś nowego, kiedyś na pewno do niego wrócę!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie cały

Nie...

Kupiłam go razem z maską, dla lepszego efektu.
Jednak efektów brak.
Odżywka co prawda jest skuteczniejsza niż maska, ale szału też nie robi..

Ułatwia rozczesanie, włosy są miękkie. I tyle.
Największym plusem jest i tak zapach...

Nigdy więcej nie kupie kosmetyków z serii Fructis.
Do moich włosów kompletnie się nie nadają.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Świetna odżywka!!! Ale...

Odżywka jest świetna. Nie spodziewałam się takiego efektu:) Od dłuższego czasu używam odżywek do włosów zniszczonych, bo co jakiś czas prostuję włosy (kiedyś codziennie, ale kondycja powoli wraca), no i robię leciutkie pasemka. Odżywka ślicznie pachnie, ma dobry skład (brak silikonów), włosy są po niej mięciutkie, błyszczące, odżyione, nie obciążone. Konsystencja mogłaby być gęstsza.

Wszystko byłoby naprawdę cacy, gdyby nie fakt, że odżywka jest baaardzo mało wydajna:( Na moje długie włosy starczyła może na 8-9 razy, a naprawdę się starałam nakładać jak najmniej;)

Niezła :D

Nawet niezła odżywka (używałam gorsze). Pierwsze Primo to bardzo ładnie pachnie takimi kokosami? (nie wiem jak to opisać) ,ma wygodne opakowanie z którego można zużyć wzystko do końca ,ma przyjemną konsystencje ,że aż miło się ją nakłada. Dobrze nawilża włosy ,wygładza i nie obciąża moich delikatnych piórek ,a także nie wzmaga przetłuszczania oraz dobrze się włoski po niej rozczesują.Kroci nie kosztuje.:)
Jak dla mnie bardzo przyzwoita odżywka. Polecam !;)

Używam tego produktu od: niepamiętam

Dość dobra

Kupilam ja dla odmiany, poniewaz stale uzywam Nutri-gladkiej Fructisa i postanowilam wyprobowac nowosc firmy. Odzywka jest bardzo przyzwoita, jednak Nutri-gladkiej nie dorownuje wlasciwosciami odzywczymi. Mysle, ze bedzie dobra dla osob o normalnych wlosach, lub lekko suchych. Do wlosow takich jak moje - suchych, szorstkich, pierzastych i nieposlusznych - jest za slaba. I na pewno do wlosow zniszczonych sie nie nadaje!
Konsystencje ma lekka, nieco lejaca sie. Daje delikatny polysk i lekkie wygladzenie. rozczesywanie bardzo dobre. Zapach delikatny i mily. Wydajna. Wygodnie i przyjemnie sie ja stosuje, jednak ja wole cos "mocniejszego".
Ogolnie produkt warty uwagi, ale nie kazde wlosy usatysfakcjonuje :)).

Używam tego produktu od: ponad miesiaca