Nivea, Baby, Delikatny krem pielęgnacyjny (stara wersja)

Nivea, Baby, Delikatny krem pielęgnacyjny (stara wersja)

Delikatnie pielęgnuje skórę twarzy i całego ciała, utrzymując optymalny poziom nawilżenia. Dzięki formule wzbogaconej wyciągiem z nagietka wzmacnia barierę ochronną skóry i zapewnia optymalne nawilżenie przez całą dobę, pozostawiając skórę gładką, zdrową i zadbaną.
Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Produkt powstał przy współpracy pediatrów i dermatologów. Bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzone w badaniach klinicznych i dermatologicznych.
Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz atest PZH.

normalna, wrażliwa, sucha
kremy i mleczka do ciała, kremy do twarzy
ochronne, natłuszczające, pielęgnujące
bez alkoholu
w słoiku

Uwielbiamy

Krem pielęgnacyjny dla dzieci jest bardzo przyjemny w stosowaniu gdyż już od pierwszego użycia skóra maluszka jest delikatna i miękka. Pięknie pachnie jest gęsty krem. Wygodne opakowanie. Super produkt i jakość. Najważniejsze że nie podrażnia.

Kremik dla malucha

- od 1 dnia życia naszych maluchów
- produkt wzbogacony o wyciąg z nagietka zapewnia długotrwałe, intensywne nawilżenie
- wzmacnia barierę ochronną skóry
- pozostawia uczucie gładkości
- szybko się wchłania i super rozprowadza się po skórze nie pozostawiając uczucia tłustości
- wysoka tolerancja dla delikatnej i wrażliwej skórki każdego niemowlaczka i dziecka potwierdzona badaniami klinicznymi i dermatologicznymi
- bez alkoholu etylowego w składzie
- produkt powstał przy współpracy pediatrów i dermatologów

Produkt dostaje odemnie mocne 10/10. Uwielbiamy go ❤️❤️

Zakupiony w drogeri @hebe.polska

Serdecznie polecam

Bardzo fajne!!! Fajnie i porządnie nawilża skore, nie jest napięta, nie pozostawia śladów na skórze. Mocno nawilża i zostawia skore miękka i świecąca ale nie prześwietla. Bardzo bardzo wszystkim polecam

Uniwersalny krem pielęgnacyjny

Krem o pojemności 200 ml. Przyjemny błękitny plastikowy słoik, który, po wykorzystaniu produktu, zamierzam przeznaczyć na drobiazgi. Ma lżejszą konsystencję, rzadzszą od klasycznego kremu Nivea. Natomiast zapach i działanie ma podobne. Kolor biały. Dobrze nawilża, delikatnie pielęgnuje i chroni. Pomaga przy podrażnionej i suchej skórze, zmiękcza ją. Przeznaczony dla dzieci od 1 dnia życia ale uważam, że nadaje się dla każdego. I to jest jego największa zaleta. Może korzystać z niego cała rodzina. Dla mnie świetny jako balsam do ciała.

Super produkt

Szukałam idealnego kremu dla mojego dziecka i trafiłam na ten. Bardzo ładne opakowanie kupiłam ten 200 ml cena około 25 złotych bez promocji. Po otwarciu bardzo ładny i delikatny zapach. Konsystencja jest ok nie jest leisty ani za bardzo zbity. Nakłada się go na skórę dziecka bardzo dobrze i super szybka się wchłania. Skóra dziecka jest nawilżona dość długo i ładnie pachnie. Moje dziecko nie uczula i to jest bardzo duży plus. Jest wydajny nie potrzeba go zbyt dużo a wystarcza na długo.

Dzidziusiowy zapach

Co prawda produkt dla dzieci, ale kupiłam go do siebie jakiś czas temu szukając czegoś co nawilży moją skórę, a konkretnie nos, z którego schodziła mi skóra. Dał radę, uratował sytuację.
Dodatkowo zachwyciła mnie konsystencja, która jest bardzo lekka, szybko się wsiąka i nie pozostawia skóry lepiącej.

Super !!!

Używam od pierwszych dni mojej córki i jestem nim zachwycona w ogóle cała seria daje radę. Nie jest droga skóra jest miękka córka po porodzie miała bardzo sucha skore na brzuszku i nóżkach i położne kazały mi kupić emolienty ale ja tym kremem wyprowadziłam pięknie jej skore ! Polecam !!! Cudo dla dzidziusia

Krem przeznaczony dla dzieci ale ze względu że często u mnie przebywają braci dzieci to coś w domu zawsze jest. Krem charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Konsystencja lekka szybko się wchłania. Bardzo dobrze nawilża i zmiękcza skórę. Produkt wydajny i przede wszystkim nie podrażnia skóry.

Krem do wszystkiego

Zakochałam się w tym kremie dla dzieci, ponieważ jest duży, wystarcza na długo. Osobiście używałam go póżniej jako kremu pod pieluszkę i jak najbardziej spełniał swoją rolę. Pupa dziecka była nawilżona, bez odparzeń czy jakichkolwiek podrażnień. Krem oczywiście jest do całego ciała, ciało dziecka było miękkie i nawilżone aż do kolejnej kąpieli.

Super nawilżenie :)

Kupiłam w Rossmanie do smarowania buźki Mojego 5-miesięcznego Synka.
Mogę go Wam polecić z czystym sumieniem . Ja za krem zapłaciłam coś koło 12 zł za opakowanie 200 ml.

Krem ma lekką formułę, bardzo łatwo się nakłada, nie jest tłusty. Jest bardzo wydajny, ponieważ wystarczy odrobinka kremu i cała buzia jest nawilżona.

Stosuję u dziecka raz- dwa razy dziennie , dzięki temu skóra jest pięknie nawilżona.

Zapach jest bardzo przyjemny i delikatny .

Spodziewałam się czegoś lepszego

Kupiłam ten krem dla mojego maluszka, ale jakoś mi nie podpasował, bo nie wchłania się szybko i pozostawia lepką warstwę, a tego nie lubię. Plusem jedynie jest jego cena. Do tego akurat przyczepić się nie można.

Dla każdego do wszystkiego

Wielofunkcyjny krem dobry do ciała jak i do twarzy fajnie nawilża skórę pozostawiając ją mieka i gładką w dotyku idealny dla dzieci jak i dorosłych taki rodzinny krem to najbardziej lubię piękny kremowy zapach zamknięty w ładnym pojemniczku duża pojemność niska cena krem szybko się wchłania nie pozostawia na skórze żadnej tlustosci polecam