Timotei, Intensywna Odbudowa, Szampon do włosów suchych i zniszczonych

Timotei, Intensywna Odbudowa, Szampon do włosów suchych i zniszczonych

Mieszanka olejku z awokado z Południowej Afryki, olejku z orzeszków macadamia z Australii oraz ekstraktu z pistacji z Iranu. Wszystkie te składniki znane są z właściwości nawilżających zniszczone włosy. Intensywne odżywienie i odbudowa, aby włosy były zdrowe i miękkie w dotyku! Szampon Timotei Intensywna Odbudowa wzbogacony olejkiem z awokado, olejkiem z orzeszków macadamia oraz ekstraktem z pistacji pomaga odbudować powierzchnię suchych i zniszczonych włosów, pielęgnując je i nadając im gładkość. 100% odżywione włosy od nasady aż po same końce. 2x mocniejsze włosy.

Zdecydowanie polecam

Mam krótkie i suche włosy, jednak po 3 tygodniach używania tego szamponu ich stan poprawił się. Teraz są miękkie i puszyste. Kosmetyk pięknie pachnie!

Ilość zużytych opakowań: 3 malutkie

Dobry

Szampon swego czasu bardzo znany, dopóki nie wprowadzono na rynek nowej wersji. Kupiłam w ostatniej chwili, gdy w drogerii była duża promocja w związku z wycofywaniem starych opakowań.
Butelka bardzo wygodna, ładna i estetyczna, nakrętka również praktyczna, konsystencja idealna, nie za gęsta, ale też nie jest wodnista, kolor pistacjowy, o perłowym połysku.
Zapach-śliczny, karmel, tofii, pistacje. Po umyciu włosy pachną jak cukierki "krówki"
Cena-ok 6-8 złotych, ja kupiłam w promocji za 3złote.
Działanie- włosy były błyszczące, lekkie, lejące i nie zauważyłam kołtunów.
Skład przeciętny
Niezły szampon o pięknym zapachu, po którym można nie użyc odżywki a włosy i tak będą ładne :)

Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml

Zakochałam się

Zacznę od tego, że nigdy nie przepadałam za produktami Timotei, zupełnie nie odpowiadały moim włosom. Aż pewnego razu, spędzając wakacje u rodziny byłam zmuszona użyć właśnie tego szamponu. Po pierwsze uderzył mnie jego zapach, zakochałam się w nim. Na dodatek okazała się świetnie "dogaduje się" z moimi włosami. Są one po nim miękkie (normalnie są tak sztywne, że strach), lśniące i się nie puszą. Chyba żaden inny szampon nie był dla mnie tak dobry. Więc zaraz po powrocie do domu poleciałam do drogerii, potem zrobiłam sobie przerwę i jak chciałam sobie go kupić znowu okazało się że już go nigdzie nie ma. Szkoda, że ta nasza wspólna przygoda tak szybko się skończyła.

Używam tego produktu od: Roku

świetny

Kupiłam szampon wraz z odżywką miałam duże wahanie do jego zakupu ale w końcu skusiłam sie i go kupiłam.
Jest świetny
Zalety
+ ładnie pachnie
+włosy mam miękkie ( a miałam bardzosuche włosy )
+dobrze sie rozczesuje
+przy uzyciu dostakowo odzywki włosy są o wiele gładsze

Mam loki.

Używam tego produktu od: września
Ilość zużytych opakowań: 1,5

piękny zapach, ale szampon obciąża włosy

Skusiłam się na niego, przyciągną mnie zapach i chęć przetestowania szamponu Timotei.

Zacznijmy od plusów
+ zapach - cudowny, uwielbiam kosmetyki z macadamią
+ konsystencja
+ dobrze się zmywa z włosów
+ nie plącze ich
+ włosy dobrze się rozczesują

- przetłuszcza włosy - to jego główny minus.

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 całe duże

UWIELBIAM.

Mój ulubieniec wśród szamponów.
Przede wszystkim - zapach. Nie czuję go tylko podczas mycia, ale także na suchych włosach. I nie tylko ja ;).
Świetnie się pieni, świetnie zmywa nawet maseczki z olejem rycynowym, przez co jest wydajny. Po jego użyciu włosy są miękkie, lśniące, puszyste. Cena również nie jest zbyt wygórowana.
Polecam!

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: Duuuuuuuuuuużo

nie rewelacyjny, ale dobry

Długo go używałam, ale przerzuciłam się na inne, bez SLS.

Ten szampon jest dobry do mycia, łatwo się spłukuje, dobrze się pieni, nie wysusza (przynajmniej moich włosów), ładnie pachnie i nie powoduje przetłuszczania.

Jedyne co mam mu do zarzucenia, to brak efektów odbudowy.

Ale jako codzienny szampon do mycia, jest ok :)

Ilość zużytych opakowań: kilka butelek

Nie jest zły

Szampon przede wszystkim ma myć i nie niszczyć przy tym włosów. W tym przypadku szampon spełnia swoje zadanie. Ale czy można powiedzieć o nim coś więcej, niż tylko to, że "jest niezły"?

Zacznę od plusów:
+ ładny zapach- przyjemny, delikatny
+ dobra konsystencja- nie jest zbyt gęsty, ale też nie przecieka między palcami
+ dobrze rozprowadza się na włosach
+ włosy tuż po myciu są trochę gładsze
+ cena- jest dość tani

Minusy:
- przy dłuższym stosowaniu może wysuszać włosy
- w połączeniu z odżywką jest chyba jeszcze mniej znośny- w duecie potrafią zrobić niezłe siano
- ciężko się spłukuje
- nie spełnia tego, czego tak naprawdę oczekujemy- odbudowy

Mieszane uczucia

Szampon kupiłam w komplecie z odżywką w jakimś markecie za 6zł za oba produkty, więc bardzo taniutko.Po zużyciu dwóch zestawów mam mieszane uczucia.Z początku uwiódł mnie zapach, cudna pistacja, do tego fajna bydyniowata zielonkawa konystencja. Włosy po myciu były mięciutkie, pachnące, łatwo się rozczesywały, takie przyjemne. Jednak po kilku tygodniach stosowania zaczeły się robić oklapłe, jakby przetłuszczone i to zaraz po myciu! Odstawiłam więc i ten szampon i odżywkę, zaczęłam używać czegoś innego, problem ustał.Teraz znowu wróciłam do tego szamponu i jest ok, jak na początku stosowania. Nabieram więc podejrzeń że to odżywka obciążała włosy. Mam więc mieszane uczucia co do tego produktu. Choć jest bardzo przyjemny pod względem zapaszku i konsystencji, nie powiem że nie :)
Być może dla moich włosów jest po prostu aż za bardzo "nawilżający" :) Bo nie sądzę żeby to był zły produkt.

Edit:
Zużyłam jeszcze jedną butelkę szamponu, więc mogę coś dodać do swojej opinii. Tym razem jestem bardzo zadowolona z jego działania. Chyba się do niego przekonałam ;)

Używam tego produktu od: ok roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa

spelnia oczekiwania

MOJE WLOSY: suche, zniszczone, wielokrotnie farbowane (w tym dekoloryzowane, rozjaśniane), napuszone w dodatku przetluszczające się u nasady.

DZIALANIE: szampon w 100% spelnia obietnice producenta. Wlosy wyglądają na zdrowsze, są gladkie, miękkie i mile w dotyku. Kosmetyk dobrze nawilża ale nie obciąża naszej czupryny. Od szamponu nie oczekuje cudów na kiju, przede wszystkim ma dobrze myć. Milo jest jednak, gdy robi coś dobrego dla naszych wlosów.

WYDAJNOŚĆ, SKLAD, KONSYSTENCJA: Pól gwiazdki muszę odjąć za wydajność, ponieważ dość szybko się kończy. Sklad bardzo przyjemny - 0% parabenów. Konsystencja super, trochę kremowata, nie za rzadka dzięki czemu nie przecieka przez palce.

ZAPACH, OPAKOWANIE: Szampon pachnie nieziemsko, a jego cudowna woń dlugo utrzymuje się na wlosach. Opakowanie solidne, dobra zatyczka. Można wszystko wycisnąć do ostatniej kropelki.

Za taką cenę naprawdę warto spróbować, polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

idealny!

To zdecydowanie mój ulubiony szampon jeżeli chodzi o te z półki silikonowych.

Używałam przeróżnych, ale tylko ten nigdy mnie nie zawiódł. Jest bardzo wydajny, starcza na długo nawet przy codziennym stosowaniu. Włosy są po nim lekkie i pięknie pachną, nie plącze, nie przeciąża, nie przesusza.

Po prostu przyjaciel moich kudłów. :)

dobry!

Moje włosy są wysuszone, długie i mają tendencje do przetłuszczania się.
+ wydajny
+ nie puszy włosów
+ ułatwia rozczesywanie
+ odżywia
+ włosy są gładkie
W połączeniu z odżywką to już w ogóle cud, miód i orzeszki :)

Ilość zużytych opakowań: 1 małe, 1 duże