Garnier, Czysta Skóra, Żel głęboko oczyszczający

Garnier, Czysta Skóra, Żel głęboko oczyszczający

Dzięki złuszczającemu działaniu cząsteczek naturalnego pochodzenia dogłębnie oczyszcza i odblokowuje pory, eliminując wągry/ zaskórniki. Wzbogacony w mineralny cynk i eukaliptus poaga zapobiegać ponownemu tworzeniu się wągrów. Dla skóry tłustej i mieszanej narażonej na występowanie wągrów i niedoskonałości.

ok

Peeling jest dobry ale nie do końca mi przypasował. Jest skuteczny, dobrze oczyszcza skórę ale działa jak używa się go codziennie a nie jak jak ja- średnio raz na tydzień bo wtedy efekt sie odwraca i wyskakuje masa niedoskonałości.
Polecam jeśli ktoś ma zamiar sumiennie i regularnie stostować a nie tak jak ja.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Nie taki zły jak o piszą ;)

Żel nie jest taki zły wbrew pozorom. Fakt lubił od czasu do czasu wysuszać i podkreślać suche skórki, wągrów też nie zlikwidował, ale jakoś zapałałam do niego sympatią. I o ile zapach ma dla mnie także chemiczny, o tyle efekt końcowy mnie zadowalał, bo skóra była wygładzona (dzięki drobnym i delikatnym, niebieskim drobinkom), dobrze oczyszczona i matowa na długo.
Znam lepsze prosukty, ale za produkt za 12 zł nie możbna oczekiwać więcej.
Wydajność - 3 miesiące stosowania.

Używam tego produktu od: październik 2013

Nie taki zly

Nie jest on taki zły wcale. Dobrze myje, drobinki peeligujace są wyczuwalne i przyjemne. Owszem, może wysuszać osoby z nie-tłusta cera.
Nie zauważyłam tylko oczyszczonych porów.
Denerwująca jest tylko jego konsystencja - bardzo zadka, przez co żel jest niewydajny.

A! Moj ma inny skład niż ten podany wyżej. Sprawdziłam :)
Aqua, Coco-Betaine, butylene glycol, polyethylene, sodium laureth sulfate, sodium chloride, disodium cocoamphodiacetate, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, benzophenone-4, benzyl salicylate, camphor, capryloyl salicylid acid, CI 42090/blue 1, CI 42090/blue 1 lake, eucalyptus globulus leaf extract, limomene, linalool, PEG-60 hydrogenated castor oil, polyquaernium-47, propylene glycol, salicylic acid, sodium benzoate, sodium hydroxide, solum diatomeae/diatomaceous earth, tetrasodium edta, zinc gluconate, parfum.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: nie skonczoen jedno

Nie polecam

Tego żelu do twarzy używałam chodząc jeszcze do gimnazjum i od tamtego czasu aż po dzis dzień została mi awersja do produktów Garniera do oczyszczania twarzy.

Pierwsze co pamiętam to bardzo rzadka konsystencja, która wręcz wylewała się z tubki. Zapach też nie był jakis fantastyczny, ale tego typu kosmetyki nie są tworzone dla zapachu, więc jest to raczej kwestia indywidulna.

Jeżeli chodzi o oczyszczanie to dawał sobie radę, ale wtedy jeszcze się nie malowałam, więc nie wiem jakby sobie poradził z makijażem.

ALE już po dwóch czy trzech pierwszych stosowaniach żelu twarz zaczęła mnie piec, pamiętam ogromne czerwone placki na policzkach i przesuszoną skórę przy płatkach nosa. Nie wspomnę już o wysypie krostek. Leczyłam twarz po tym żelu ładnych parę dni.

Dla mnie żel okazał się być za agresywny, może była to kwestia mojego młodego wieku, ale czytając recenzje innych dziewczyn widzę, że ten produkt chyba poprostu tak ma.

Żel odstawiłam w kąt, później wyrzuciłam. Zdecydowanie żadnego produktu Garniera do twarzy nigdy nie kupię, a ten żel każdemu też odradzam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

ODRADZAM-UWAŻAJCIE NA NIEGO!!

Żele głęboko oczyszczające od Garniera były jednymi z pierwszych produktów tego typu, które używałam jako nastolatka. Początkowo byłam z nich zadowolona- drobinki zawarte żelu sprawiały że po umyciu buzia była gładziutka, tylko co z tego, skoro na dłuższą metę wyrządził Mi krzywdę.

PLUSY:
-cena

MINUSY:
-ściąga twarz
-wysusza, MASAKRYCZNIE wysusza mimo iż mam cerę tłustą.
-Po miesiącu używania nabawiłam się rozszerzonych porów, zaskórników, z czasem pojawiło sie coraz wiecej pryszczy. Im bardziej oczyszczałam tym żelem twarz, tym gorszy byl stan mojej skóry.
-pieczenie twarzy mimo iz nie mam skóry wraźliwej
-nie robi NIC z tego co obiecuje producent, malo tego..działa odwrotnie :c

Nie wiem komu mogłabym polecić ten żel..może do stosowania raz na dwa tygodnie jako peeling...na pewno nie częściej, bez obawy o naszą skórę...
Odradzam wszystkim młodym dziewczynom, które skuszone niską ceną będą chciały po niego sięgnąć.

Nie warto!

Używam tego produktu od: używałam jakieś 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka podejśc do 1

Nie jest zły, nie jest też jednak wystarczająco dobry.

Kupiłam go w Rossmannie, właściwie często widzę produkty Garniera w promocji i postanowiłam spróbowac.
Jest całkiem OK. Skóra po umyciu jest rzeczywiście świeża i czysta. Jednak na opakowaniu napisane jest, że zaleca się do codziennego użytku, co raczej odradzam gdyż przy nadmiernym stosowaniu skóra wysusza się...
Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń aczkolwiek nie zauważyłam u siebie jakiejś rewelacyjnej zmiany.. trądzik jak był tak i utrzymuje się do tej pory. Nie wspominając o zaskórnikach !
Podsumowując produkt na pewno sprawdzi się jako peeling do twarzy, ale tylko przy stosowaniu go kilka razy w tygodniu ; )
AA. zapomniałąbym dodać, że jest wydajny.. mam go od ferii a teraz jest srodek lata i jeszcze się nie skończył.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Dla tłuściochów akuratny

Bardzo przyjemny żel do mycia twarzy na noc. Używałam go jak normalny peeling. Po całym zabiegu nie obeszło się bez kremu do twarzy. W przeciwnym wypadku mocno wysusza skórę.

Moim zdaniem nie jest to fenomenalny kosmetyk, ale taki sobie do codziennej pielęgnacji cery tłustej jest akuratny. Broń boże dla alergików, suchutniaków i wrażliwców! W tym wypadku Wasza twarz zginie śmiercią marną.

Bardzo zabawne było swego czasu zapewnienie producenta: "Skóra pozostaje czysta przez 5 dni". Wielki plus za poczucie humoru ;)

ostatni raz !

co prawda zasusza pryszcze, ale do tego i całą skórę. wągry jak miałam, tak mam. do tego strasznie schodzi po nim skóra. używałam go bardzo długo, ale mam już dość schodzącej wiecznie skóry, którą zwłaszcza widać po nałożeniu fluidu

Ilość zużytych opakowań: cztery

szkoda pieniędzy

Żel nie oczyszcza dokładnie skóry, wystarczy przejechać wacikiem z tonikiem po wymyciu twarzy i widaćefekt. Skóra po wymyciu jest matowa tylko przez chwilę, później się świeci, mimo iz uzywamgo już jakiś czas zaskórniki są i nie widac by się zmniejszały,

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 4 pełne opakowania

odradzam, naprawdę.

Zachęcona ceną i chęcią zrobienia coś ze swoją cerą (zaskórniki, krostki) skusiłam się na zakup tego żelu w Rossmannie. Właściwie regularnie stosuję go codziennie od dwóch tygodni. chciałam pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń i niedoskonałości, jak obiecuje producent, by cieszyć się ładną buzią w słoneczną pogodę. I zawiodłam się strasznie! :( Nie dość, że zaskórniki jak mam, tak mam, to moja twarz piecze, wygląda jakbym ją starła na tarce (mimo, że nie nadużywałam kosmetyku) a na dodatek na policzkach wyskoczyły jakieś \'chropowate\' zaczerwienienia. Skóra po użyciu piecze, pali, jest nie do zniesienia. I tak, po dwóch tygodniach codziennego stosowania postanowiłam, że nie będę ufać już zapewnieniom marki Garnier, odstawiam go w kąt i w celu zużycia będę go stosowała raz w tygodniu lub wcale. Jestem na etapie doprowadzania cery do porządku, choćby takiego jaki był przed stosowaniem tego badziewia. Dziewczyny, nie polecam! Jeśli już zakupiłyście, to stosujcie raz w tygodniu a nie codziennie, bo zniszczy wam twarz. Ja muszę ją teraz głęboko nawilżać, by znów była dobrze napięta. Niestety przez ten żel jest ściągnięta, piecze, jet zaczerwieniona. Nigdy już nie skuszę się na takie oczyszczanie. Wolę mniej inwazyjne metody, a przynajmniej takie, które nie zrobią mi takiej krzywdy jak Garnier.
plusy:
+ cena
minusy:
- skóra piecze
- podrażnia cerę
-nie likwiduje zaskórników
-zapycha
- ...NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

nie warto.

kupiłam żel skuszona promocją. ale nie był to najlepszy wybór. nie przeciwdziała powstawaniu zaskórników, nie usuwa już istniejących, a dodatkowo strasznie wysuszył mi twarz. musiałam długo, długo ją ratować.
żeby go wykorzystać, skoro już kupiłam, postanowiłam używać go nie więcej niż raz w tygodniu.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Coś okropnego

Szkoda pieniędzy na ten żel. Nic nie robi nie-matuje, nie oczyszcza, wągry jak są tak są, zapach okropny, drobinki które w sobie zawiera są tylko chyba do ozdoby, buzia po umyciu jest strasznie naciągnięta aż piecze, pojawiają się po nim suche skórki, konsystencje ma lejącą. Odradzam kupna.

Używam tego produktu od: kiedyś kilka miesięcy