Soraya, Deodorant, Ultra Pure, Antyperspirant 24h roll - on

Soraya, Deodorant, Ultra Pure, Antyperspirant 24h roll - on

Z aloesem, o orientalnej, drzewno-kwiatowej nucie zapachowej. Antyperspirant w kulce zapobiega nadmiernemu poceniu, nie dopuszcza do powstawania niemiłego zapachu i gwarantuje świeżość cały dzień.
Jest wyjątkowo łagodny dla skóry, nie powoduje podrażnień, nawet na świeżo wydepilowanej skórze.
Nie brudzi ubrań.

Piekny zapach i tyle

Plusy :
+ piekny zapach
+ dziala bez zarzutu i pozostawia poczucie swiezosci
+ tani

Minusy:
-pozostawia plamy na ubraniach!!

Tylko jeden minus, ktory sprawia,ze wiecej go nie kupie. Zniszczyl mi biale ubrania pozostawiajac na nich zolte paskudne plamy

bardzo dobry!

długo szukałam odpowiedniego dla mnie antyperspirantu, przetestowałam jakieś 3/4 dostępnych na rynku :) ten najlepiej sie sprawdził

+ zapobiega poceniu, naprawdę
+ ładny zapach, któy długo się utrzymuje
+ niska cena
+ nie brudzi ubrań

niestety, ma jeden podstawowy minus - strasznie długo schnie! jest to naprawdę irytujące, zwłaszcza rano, ale póki co nie znalazłam lepszego antyperspirantu więc cierpliwie czekam ;)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

nie spełnia swojej podstawowej roli

+ bardzo ładny, słodki zapach
+ wydajny
+ niedrogi
+ estetyczne opakowanie
+ łagodny, nie podrażnia
+ faktycznie nie brudzi ubrań

- mnie osobiście nie chroni przed potem, już na pewno nie 24h
- wolno schnie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Dobry

Antyperspirant jest tani i wydajny. Pachnie delikatnie jak dla mnie wanilią. Po aplikacji szybko się wchłania i nie podrażnia skóry nawet po depilacji. Dzięki niemu skóra pod pachami mniej się poci i dłużej zachowuje świeżość.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

podrażnił

U mnie ten antyperspirant nie sprawdził się. Jedyne, co mi w nim odpowiada, to zapach - kwiatowy (a takie właśnie lubię w dezodorantach), utrzymujący się długo. O nieprzyjemnym zapachu potu nie ma więc mowy - ale na tym niestety plusy się konczą. Przede wszystkim, mam po nim podrażnioną, szczypiącą skórę pod pachami, co już od lat mi się nie zdarzało... Ochrona przed potem też znikoma, mimo że mamy okres jesienno-zimowy, zatem w ciepłych porach roku skuteczność spadłaby pewnie do zera. Używałam przez równy miesiąc i poddaję się - odstawiam, głównie ze względu na dyskomfort wskutek podrażnienia.

Ilość zużytych opakowań: część pierwszego

Średni.

Kupiłam raz. Nie najgorszy.
Ładnie pachnie, lekki, odrobinę pomaga, nie uczula, nie szkodzi, bardzo tani, nic więcej.

Jednak w sprayu są najlepsze :)

Używam tego produktu od: 1mies

ok

Na pewno dużym plusem tego produktu jest zapach (choć to akurat kwestia gustu). Jeśli chodzi o działanie to mam mieszane uczucia. Niby wszystko ok. Jak dla mnie pod względem ochrony przed potem i smrodkiem to jest najlepszy z tych które dotycchczas używałam, więc nie zmieniam go od dłuższego czasu, ale przy większym wysiłku zdarza mu się nieporadzić do końca z sytuacją. Poza tym minusem na pewno jest fakt, iż bardzo długo trzeba czekać aż się wchłonie, co dla mnie rano przed pracą jest irytujące. Jak się już wchłonie to nie brudzi ubrań za to plus (trochę chaotyczna recenzja :-p).
Opakowanie delikatne. Po upaku gdzieś chyba pękło (choć nie widać tego) i wycieka zbyt duża ilość z kulki.
Na razie rzy nim zostanę, bo jakoś działa, nie brudzi i fajnie pachnie, ale może następnego lata spróbuję czegoś mocniejszego

Używam tego produktu od: ok. 4 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zbyt łagodny

Nie zapobiega poceniu się a jego zapach dosyć krótko się utrzymuje na skórze. A tym samym jest nieskuteczny.
Jest za to bardzo łagodny. Nie podrażnia pach po goleniu. Ma urokliwy zapach. I za to daję 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Słaby

Jedynym plusem jest to, że nie podrażnia skóry.
Poza tym raczej same minusy:
- słabe działanie antyperspiracyjne, nie zapobiega poceniu się, a już na pewno nie nadmiernemu poceniu się,
- mdły zapach, który w połączeniu z potem robi się nieprzyjemny,
- klei się i powoli schnie.

Zaczęłam go używać wiosną, ale na ciepłe pory roku się nie nadaje. Może spróbuję go skończyćjesienią/ zimą, a i to raczej w mniej aktywne dni.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwą
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Ze smutkiem zaniżam ocenę

Generalnie zdziwiłam się, że ten produkt jest tak chwalony. Mnie nie zachwycił niczym, dosłownie.
Zapach był zwykły, a działania w ogóle nie było :)
Używałam go awaryjnie jak skończył się mój ulubiony dezodorant, ale niestety, pociłam się jak nie wiem co. Nie hamował, nie pielęgnował, nie neutralizował zapachu potu.
Kupiłam inny, awaryjny dezodorant. Ten się nie nadawał do niczego.
A szkoda...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

piękny zapach :)

Po przeczytaniu pozytywnych recenzji tego kosmetyku przekopałam setki sklepów i znalazłam go. Niestety jest bardzo słabo dostępny w stacjonarnych sklepach przynajmniej w moich okolicach. Myślę że warto było zadać sobie ten trud i go znaleźć. Największy plus tego antyperspirantu to zapach przydymiony klasyczny kwiatowo pudrowy... Działanie na mnie ma dobre ale był testowany w zimie więc nie wiem jak by się sprawdził w upalne dni. Opakowanie trochę duże gabaryty ma ta kulka ale mieści się w kosmetyczce więc jest ok. Nie szczypią po nim pachy i taki stan utrzymuje się do zużycia całego opakowania więc dla mnie to mega wielki plus.
Jeśli gdzieś go jeszcze spotkam to na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno całe

rozczarowanie

Gdybym oceniała ten antyperspirant po miesiącu używania pewnie dostałby 5 gwiazdek, bo na początku naprawdę mnie zachwycił. Miał same plusy - tani, delikatny dla skóry, piękny zapach, super skuteczność. Tyle że po pewnym czasie jego skuteczność spadła do zera, mimo że nie mam jakiegoś specjalnego problemu z poceniem. Wiadomo że ciało przyzwyczaja się do stosowania danego kosmetyku i po pewnym czasie nie działa on już tak jak na początku, ale w tym przypadku wogóle przestał działać, a wręcz nasilał pocenie. Poprzestałam więc na początku drugiego opakowania i raczej do niego nie wrócę.