Soraya, Deodorant, Oxygen, Antyperspirant 24h roll - on

Soraya, Deodorant, Oxygen, Antyperspirant 24h roll - on

Z ekstraktami z rafy koralowej, o drzewnej, szyprowej nucie zapachowej. Zapobiega nadmiernemu poceniu - skutecznie zwęża ujścia gruczołów potowych, nie dopuszcza do powstania przykrego zapachu. Działa silnie antybakteryjnie. Jest wyjątkowo łagodny dla skóry, nie powoduje podrażnień, nawet na świeżo wydepilowanej skórze. Nie zawiera alkoholu. Nie brudzi ubrań. Testowany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach.

Ubolewam... nad jego brakiem!

Neutralizował zapach, ograniczał pocenie, szybko schnął, nie podrażniał. Najlepszy antyperspirant, jaki kiedykolwiek miałam. Niestety został prawdopodobnie wycofany ze sprzedaży.

Używam tego produktu od: przez okres kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Hmm...

Taniutki, wydajny, mocno odświeżający. Zapach "morski", choć przy pierwszym wąchnięciu na myśl przychodzą perfumy męskie. Nie brudzi, nie uczula. Nie zawiera alkoholu, natomiast już na drugim miejscu w składzie jest aluminium (glin) - metal ciężki, którego naprawdę powinno się unikać w kontakcie ze skórą. Podsumowując, ja i tak jednak wolę subtelny i kobiecy Soft z Ziaji (choć niestety również nie jest Bio).

Piękny zapach

Kupiłam w promocji dwa za 8 zł. Zapach jest po prostu świetny. Co to dużo pisać, kosmetyk spełnia swoją funkcję prawie wzorowo. Nie dał rady w zeszłym roku na przełomie czerwca i lipca, kiedy to temperatura przekraczała 30 st. C, a na zakończeniu studiów wszyscy mieli dość gorąca i tłoku. Wtedy niestety nie ograniczył potu, choć zamaskował zapach. Ale na szczęście takie sytuacje to hardcore i nie zdarzają się często.

Dobry

Antyperspirant jest tani i wydajny a do tego ładnie pachnie. Po aplikacji szybko się wchłania w skórę. Dzięki niemu skóra pod pachami dłużej zachowuje świeżość bez jej podrażnienia nawet tuż po depilacji.

Najulubieńszy!

Przez lata (brzmi to, jakbym miała co najmniej pięćdziesiątkę na karku ;))wypróbowałam dziesiątki różnych antyperspirantów. Jedne lubiłam bardziej, inne mniej, ale dopiero ten zbliżyła się do ideału. Soraya Oxygen świetnie chroni przed potem (nawet latem), nie brudzi ubrań, nie uczula, ma piękny, długo utrzymujący się zapach (na dodatek nie "gryzie się" z zapachem perfum), jest wydajny, a do tego wszystkiego kosztuje naprawdę niewiele. Chętnie kupię ponownie, bo już mi się kończy, ale z tego co widziałam, antyperspiranty te zniknęły z Rossmannów, czyżby zaprzestano ich produkcji :(?

Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno

lepsze to niż nic

Nie miałam wobec tego antyperspirantu zbyt wygórowanych oczekiwań. W zasadzie to zniechęcona doświadczeniami z innymi tego typu kosmetykami również do niego podeszłam bez żadnej nadziei.

Moje obawy okazały się jednak jedynie częściowo uzasadnione.

Zacznę od minusów, bo tych jest więcej, i są grubszego kalibru:
1) nie chroni przed poceniem się. Ani trochę. Pod pachami mam dwa oceany, często zaczynam się pocić już 10 min po aplikacji;
2) czasami mam wrażenie, że w ogóle się nie wchłania. Najczęściej robi to jednak po prostu bardzo wolno;
3) zostawia białe ślady na ciemnych ubraniach;
4) zostawia żółte ślady na białych ubraniach (a może to mój pot? nie mam pojęcia);

Plusy:
1) jak już się człowiek spoci, to ani trochę nie śmierdzi. Jak słowo daję, co by się nie działo, pod tym względem zawsze można czuć się bezpiecznie;
2) całkiem przyjemny zapach;
3) tani i łatwo dostępny.

Podsumowując: jego największą wadą jest to, że ani trochę nie ogranicza pocenia. Największą zaletą zaś to, że mimo to jako jeden z nielicznych chroni przez absolutnie cały dzień przed nieprzyjemnym zapachem.

Z tego względu na pewno będę testować inne antyperspiranty, jednak nie wykluczam, że od czasu do czasu wrócę do tego. Czasem jednak dobrze mieć ten komfort i wiedzieć, że nikt w moim otoczeniu nie będzie kręcił nosem.

Używam tego produktu od: dwóch - trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno (niecałe)

Fantastyczny!!!

Jedyny antyperspirant, który się sprawdził - działa odświeżająco, ładnie pachnie (delikatny i przyjemny zapach utrzymuje się przez cały dzień i to nawet wtedy gdy zakładam ubranie z tworzyw sztucznych - zazwyczaj w połączeniu z taką tkaniną antyperspiranty zwyczajnie "śmierdzą" ). Jednak co najważniejsze - skutecznie chroni przed poceniem i nie podrażnia delikatnej skóry pod pachami, nawet jeśli używam go bezpośrednio po goleniu.

Największy plus to uczucie świeżości, które ten antyperspirant zapewnia przez wiele godzin i ładny zapach.
Jedyny minus (i za to odejmuję pół gwiazdki) - mimo zapewnień poducenta, zostawia ślady na ciemnym ubraniu, ale za to nie zauważyłam aby powodował żołknięcie białych tkanin pod pachami.

Jest ok

Produkt jest godny uwagi:
- ma ładny zapach, nie jest zbyt intensywny
- w moim przypadku nie brudzi ubrań,
- jest bardzo tani,
- łagodny nawet użyty od razu po depilacji nie podrażnia,
- łatwodostepny,
- szybko wysycha,
- b. dobrze chroni chociaż w duże upały może czasami zrobić psikusa.

Jak dla mnie produkt jest godny uwagi.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

ulubiony

Bardzo go lubię i od dawna nie testowałam nic nowego, bo z tego jestem w pełni zadowolona:

- bardzo dobrze chroni
- wydajny
- dobry skład
- dobra dostępność

Liczyłam na więcej

Po pierwsze nie chroni przed nadmiernym poceniem, a takiego efektu oczekiwałam.

Pod innymi względami jest całkiem w porządku:
+chroni przed nieprzyjemnym zapachem, a jednocześnie sam ma świeży, nie męczący zapach
+jest łagodny
+nie brudzi ubrań
+tani, polski produkt

Używam tego produktu od: 2-3 miesiąe

Najlepszy

Same plusy:
\\n- nie uczula mnie, a wydawało mi się, że jest to niemożliwe !!!
\\n- ładny, nienachalny zapach
\\n- łatwa aplikacja
\\n- cena - kupiłam w promocji w Rossmannie 2 sztuki za 8 zł
\\n- dobrze chroni przed brzydkim zapachem
\\n- chroni przez wiele godzin
\\n- nie brudzi, nie niszczy ubrań

Niezawodny.

Dezodorant bardzo dobrze chroni przed potem, zapach naprawdę długo utrzymuje się na skórze, nie robi plam, bez alkoholu, dostępność i cena na plus.
Opakowanie ok, kulka w porządku.

Wcześniej używałam wersji "Fresh", jednak ta jest o wiele lepsza.

Używam tego produktu od: 2-3 m-cy