Ziaja, Różana, Różany peeling z mikrogranulkami

Ziaja, Różana, Różany peeling z mikrogranulkami

Delikatnie myje i masuje skórę. Złuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka.
Pobudza krążenie dotleniając komórki skóry. Przywraca skórze naturalną gładkość i miękkość. pH naturalne.
Uwaga: seria różana dostępna tylko w sieci Rossmann.

średniak

Niby oczyszczał twarz, bo pozostawała gładka i delikatna, ale nie czułam aby oczyścił zatkane pory. Mikrogranulki to fakt, delikatny masaż twarzy, bez szału. Moją mamę uczulił, więc oddała mi- podeszłam do niego z dużą dozą ostrożności, na szczęście mi nie wyrządził krzywdy. Bez spektakularnych efektów. Opakowanie fatalne, bez rozcięcia się nie obędzie, no chyba że chcemy wyrzucić sporą ilość kosmetyku. Zapach ujdzie.

Rewelacyjny!

Peeling oceniam bardzo dobrze w porównaniu z innymi produktami tego typu.
Ma piękny zapach który pozostaje długo na skórze, świetnie oczyszcza nie pozostawiając podrażnień, skóra po nim jest gładka i matowa. Jedyny minus jaki mogę dostrzec to fakt że skóra jest po nim lekko przesuszona dlatego stosuję krem nawilżający.

Delikatny jak enzymatyczny

Bardzo dobry peeling. Mimo granulek, nie podraznia skory i jest bardzo delikatny. Zluszcza ladnie martwy naskorek, swietny zapach i kolor. Polecam każdemu- nawet tym ktorzy uzywaja tylko enzymatycznych peelingow. Ten was nie zawiedzie :)

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Świetny

Nie mam nic do zarzucenia. Peeling przez około 2-3 miesiące używania sprawował się wzorowo. Warto wypróbować.

+ cena
+ wydajność
+ wygodne opakowanie
+ nie podrażnia
+ bardzo dobrze oczyszcza
+ piękny zapach

minusów brak

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące

świetny peeling o różanym zapachu!

Peeling zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Miałam go dosyć długo, bo używałam wymiennie z innymi. Obecnie przywiązałam się do pasty oczyszczającej z Ziaji, która jest podobna do tego peelingu.
Różany peeling od Ziaji bardzo skutecznie oczyszczał mi skórę i nie powodował żadnych podrażnień. Nawet skóra nie była mocno zaczerwieniona. Miałam wrażenie, że ten peeling jest jednym z najdelikatniejszych kosmetyków tego typu. Zapach i różany motyw dodawał łagodności. Skóra po zmyciu była gładka, elastyczna i dokładnie oczyszczona. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Lubię :)

+ wydajny, wystarczy naprawdę niewiele kosmetyku, by rozprowadzić go na całej twarzy
\\n+ pozostawia twarz miłą, gładką w dotyku
\\n+ jak na opakowaniu: delikatnie myje i masuje skórę
\\n+ tani
\\n+ mocny, chociaż można go wcierać delikatniej, by nie podrażnić skóry jeśli ktoś ma z tym problem, przez co kosmetyk jest uniwersalny
\\n
\\n

rewelacja dla mojej skóry

Peeling należy do moich ulubionych kosmetyków. Ogólnie oceniam Ziaję na średnim poziomie, ale ten peeling jest rewelacyjny. Myślę, że warto tutaj wymienić jego zalety:

+dokładnie oczyszcza skórę i redukuje niedoskonałości już po 1 użyciu (są prawie niewidoczne)
+ma piękny różany zapach
+jest bardzo wydajny
+konsystencja nie jest wodnista, gęsta i bogata w granulki peelingujące
+wygodne opakowanie
+skóra jest gładka
+nie wysusza, nie podrażnia
+dostępny w wielu sklepach
+redukuje napięcie w skórze, pozostawiając warstwę nawilżenia

Używam tego produktu od: ponad roku

Polecam ten peeling :)

Świetny w działaniu peeling. Dobrze oczyszcza i wygładza skórę. Skutecznie złuszcza martwy naskórek. Ma odpowiednią konsystencję. Nie podrażnia skóry, nie wywołuje zaczerwienień. Ma przyjemny, różany zapach ! Pozostawia skórę gładką i przyjemną w dotyku. To produkt mega wydajny w rozsądnej cenie ! Kolejny dobry produkt marki :)

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Mikrogranulki i makrooczyszczenie

Słowem wstępu: jestem posiadaczką cery tłustej i miłośniczką mocnych, gruboziarnistych peelingów o właściwościach papieru ściernego. ;)

Na ten kosmetyk trafiłam przechadzając się w alejkach Rossmana. Szukałam czegoś mocno złuszczającego i nie mając niczego lepszego do wyboru peeling wylądował w moim koszyku. Nie byłam nastawiona zbyt entuzjastycznie, spodziewałam się tytułowych mikrogranulek i mikrooczyszczenia. Jakież było moje zdziwienie... ;)

Kosmetyk zamknięty jest w nieco płaskim, podłużnym opakowaniu z twardego białego plastiku. Opakowanie jest bardzo solidne, nic się nie ściera, nic nie pęka. A co w środku? Dosyć rzadka bladoróżowa, żelowa masa z milionami zarówno grubych i całkiem drobnych drobinek peelingujących o przyjemnym, różanym zapachu.

Po krótkiej sesji z tym peelingiem skóra jest rozświetlona, odświeżona i oczyszczona. Mimo całkiem mocnego tarcia nie zdażyło mi się aby peeling mnie podrażnił, wręcz przeciwnie - dzięki ekstraktowi z róży całkiem wysoko w składzie kosmetyk zdaje się koić moją skórę.

Peeling jest troszeczkę mało wydajny (to zasługa konsystencji) ale z pewnością jest to dobry, naturalny kosmetyk który zasługuje na co najmniej 4 gwiazdki.

Używam tego produktu od: 3 lata [?] nieregularnego użytkowania
Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

ani grzeje ani ziebi

Niby nie jest zly. Ale nie daje mi tego czego oczekuje. NIe czuje oczyszczenia po nim. Jest subtelny. Niestety na mojej cerze sie nie sprawdzil. Ale jak to z kosmetykami ZIAJI cenowo wychodza rewelacyjnie wiec uwazam ze warto sprobowac.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1male

Bez szału

Nie przypadł mi owy peeling. Jak dla mnie za mało ściera naskórek, ni to się lekko pieni, ni nie. Trzeba go dużo nakładac aby cokolwiek zrobił z buzią. Po spłukaniu nie odczuwam różnicy, buzia pozostaje bez zmian. Już go więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: 2-3 mce z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

delikatny i pachnący

Pilling nie wysusza skóry i nie podrażnia. Delikatnie ściera naskórek, skóra jest gładka i miękka. Jest tani i bardzo wydajny. Dobrze, że się nie pieni.
Pięknie pachnie, zresztą jak cała seria.