Bielenda, Time Control, Krem na dzień SPF15

Bielenda, Time Control, Krem na dzień SPF15

Działa w idealnej harmonii z potrzebami skóry dojrzałej, przeciwdziała jej zwiotczeniu. Unikalne składniki zamknięte w nowoczesnych mikronośnikach docierają do głębszych warstw skóry, wtapiają się w nią i uzupełniają niedobory wapnia i protein. Perfekcyjnie odbudowują strukturę dojrzałej skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej spójna i jędrna, lepiej napięta, poprawie ulega owal twarzy. Krem otula twarz nawilżającym filmem, który zapewnia skórze doskonałą ochronę przed wysuszeniem i daje uczucie komfortu przez cały dzień.
Zmikronizowany wapń - pierwiastek życia i skarb dla skóry, niezbędny dla utrzymania jędrności i elastyczności naskórka, aktywnie stymuluje komórki do regeneracji, wzmacnia spoistość i gęstość skóry. Posiada właściwości przeciwzapalne.
Placenta roślinna - kompleks protein, regulator funkcji skóry dojrzałej. Dociera do najgłębszych jej warstw, skutecznie ją dotlenia i nawilża, spłyca zmarszczki i napina skórę. Poprawia i wyrównuje koloryt naskórka.
Filtr UV 15 - zapobiega starzeniu się skóry pod wpływem działanie promieni słonecznych.

Cudowny !

Kupowałam krem Bielendy Trufle i Kawior,a do niego gratis był dołączony Time Control.W sumie nie zamierzałam go rozpakowywać-krem przeznaczony jest dla kobiet po 45 roku zycia a mi jeszcze nieco brakuje do tego wieku;)Jednak ciekawość była silniejsza;)No i okazało się,że ten krem jest lepszy od Trufli.O wiele lepiej nawilża, a sama aplikacja jest niesamowicie przyjemna ze względu na bardzo dobry poślizg i przyjemny zapach.Na twarzy po jego aplikacji przez krótką chwilę utrzymuje się delikatny film ,ale wchłania się i w lustrze widzimy nawilżoną, matową, ale rozświetloną cerę.Do tej pory od kilku lat używałam przeważnie kremów Dax Cosmetics.Jestem już pewna,że przerzucę się na Bielendę.Szczególnie,że praktycznie żaden z kremów Daxa(seria Perfecta bo tylko tej używałam) nie ma filtrów a tu jest aż SPF15.Na pewno wypróbuję inne kremy tej firmy.Używam tego produktu od:2 miesięcy