Rival de Loop, Chusteczki pielęgnujące do demakijażu

Rival de Loop, Chusteczki pielęgnujące do demakijażu

Delikatne chusteczki pielęgnujące, łagodnie oczyszczają twarz, szyję i dekolt z makijażu, podkładu, zanieczyszczeń, pozostawiając skórę miękką i gładką.

Skóra jest odświeżona i orzeźwiona.

Produkt został przebadany dermatologicznie

i okulistycznie, posiada atest PZH.

Chusteczki nasączone zostały delikatną emulsją, zawierającą Bisabolol, który zapobiega porażnieniom.

Cena: 6 zł / 25 sztuk

KWC na 100%

Jak dla mnie sa idealne.Testowalam wiele produktow do demakijazu ale ten zdecydowanie wygrywa.
+nie podraznia
+chusteczki sa duze,w zupelnosci wystarcza na zmycie najwiekszej ilosci tapety
+dobre opakowanie dzieki czemu chusteczki nie wysychaja
+przyjemny dla oczu
+bardzo tanie 1€
Warte polecenia ale nie kazdemu musza przypasc do gustu.

KWC

Są idealne do demakijażu:
- zmywają go idealnie
- nie wysuszają
- skóra jest odświeżona
- wydajne
- niska cena
- ładny zapach
- nie pozostawiają na twarzy żadnej mgiełki (jak jest po mleczkach) ani innej warstwy
- nie wysychają po otwarciu (zawsze też mozna nieco zwilżyć z wodą)

Minusów nie odnotowałam

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 8 dużych

nieprzyjemne

Zużyłam jedno opakowanie i mimo, że makijaż usuwały nawet dobrze, to więcej się nie skuszę. Wyraźnie podrażniały, były szorstkie. Po ich użyciu piekły mnie tak oczy, jak i cała twarz. Skóra była zaczerwieniona.
Przeszkadzał mi intensywny, a przy tym niezbyt miły zapach. Były też dość słabo nasączone. Pod koniec wysychały mimo pilnowania aby zakleić opakowanie.
Mojej cerze nie podpasowały i tyle.

Używam tego produktu od: latem

czy ja wiem?

Potrzebowałam chusteczek na wyjazd, żeby nie męczyć się z wacikami i mleczkiem w butelce. Skuszona ceną, bowiem wyjazd nie był zbyt długi i ważny, żeby wydawać Bóg wie ile, zakupiłam ten produkt.

Było to kilka lat temu, gdy używałam jedynie lekkiego podkładu i tuszu do rzęs i jeśli chodzi o demakijaż tych kosmetyków, chusteczki dały sobie radę. Oczywiście bez porównania do normalnego mleczka, musiałam kilka razy porządnie trzeć, żeby tusz znalazł się na chustce, a nie na powiece i policzku.

Tak czy inaczej, produkt choć niedrogi - nie uczulił mnie (a obawiałam się tego, że niska cen=beznadziejne składniki).

Na krótki wyjazd w sam raz, ale w dzisiejszych czasach przy szerokiej gamie wcale niedrogich odpowiedników chusteczek Olay czy innych - nie wybrałabym RivaldeLoop.

Używam tego produktu od: jakieś 6 lat temu

czy ja wiem...

Takie sobie. Niedokładnie zmywają makijaż. Nie wymagam wiele ale niewodoodporny tusz + kredkę zmyć bez problemu powinny ;) Jak nie znajdę lepszych w tym przedziale cenowym to zostanę przy nic.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Jedne z najlepszych

Używałam ich stale i niezmiennie od kiedy tylko je odkryłam. chwilowo przerzuciłam sie na mleczko oeparol, bo jest rewelacyjne i dobrze nawilża, a moja skóra po zimie potrzebuje nawilżenia.

+ wspaniale usuwają makijaż
+ wydajne/jedna chusteczka wystarczy na zmycie całej twarzy wraz z demikijażem oczu
+ nie podrażniają, nie wysuszają
+ są delikatne, nie szczypią w oczy!
+ CENA!! (w promocji za 3.99 duże opakowanie)

- opakowanie, które w połowie zuzycia niestety nie dokleja sie do końca (można sobie z tym poradzić)

Chusteczki też nie nawilżają, ale tego nie oczekiwałabym po żadnych z nich, mimo obietnic producentów.
Słowem polecam, bo to najlepsze chusteczki na naszym rynku.Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 24

NIEEE...

Te chusteczki są okropne, chyba ich jedyną zaletą jest cena. Skusiłam się i żałuje.
Nie radzą sobie ze zmywaniem makijażu, a już szczególnie tuszu (a nie jest wodoodporny), nie nawilżają, są szorstkie, a co najgorsze podrażniają mi skórę na całej twarzy... masakra

Nie kupię więcej, nie użyje nawet jak je będą za darmo rozdawali :) szkoda twarzy.

Polecam Neutrogenę.

Używam tego produktu od: kilku dni

W tej cenie bezkonkurencyjne

Kupiłam ze względu na wyjazd (nie chciało mi się brać mleczka i wacików). Produkt szybko usuwa makijaż, nie podrażnia, dwie chusteczki spokojnie wystarczą żeby usunąć codzienny makijaż. Szczególnych właściwości pielęgnujących nie zauważyłam ale też się ich nie spodziewałam. Do codziennego użytku wolę mleczka ale na kolejnym urlop znowu je zabiorę.

mój nr 1

Wypróbowałam wiele tego typu produktów konkurencyjnych firm, ale te sa zdecydowanie najlepsze :) Świetnie zmywają makijaż,ładny zapach, niska cena. Wszystko na plu polecamUżywam tego produktu od: roku

Na podróż

Opakowanie proste, ale zakleja się normalnie.
Zapach nawet ładny. Chusteczki są miękkie, ale do oczu troszkę za szorstkie, jednak dobrze zmywają, więc można je czasami gdzieś zabrać.
Jedną chusteczką da radę oczyścić całą twarz.
Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: ???

faajne;)

fajne, szczególnie w podróży;) bardzo dobrze oczyszczają twarz z makijażu. Nie zostawiają tłustej warstwy. Za tą cenę świetne ;) Szkoda, że się tak szybko kończą;p

Używam tego produktu od:kilka razy miałam
Ilość zużytych opakowań:kilka

Minus za opakowanie.

Bo przetestowaniu wielu rodzajów chusteczek tego typu te zdecydowanie są najlepsze.Jeśli chodzi o Mnie to nie podrażniają ,dobrze zmywają makijaż ,nie wysuszają skóry co innym się zdarza.Mają bardzo przystępną cenne.
Jedyny mankament to opakowanie! Ja naszczęście sama ich nie używam ,ale bywa tak (szczególnie przy większym opakowaniu) ,że wysychają :/.Oraz naklejka zamykająca wiecznie się odkleja.

Używam tego produktu od: jakiś 2 bądź 3 lat
Ilość zużytych opakowań:z z 30 spokojnie będzie