For Your Beauty, Grzebyk do rzęs i szczoteczka do brwi

For Your Beauty, Grzebyk do rzęs i szczoteczka do brwi

Grzebyk pozwala rozdzielić sklejone maskarą rzęsy, jeżeli jeszcze nie wyschły, szczoteczka doprowadzi do porządku brwi.

grzebyki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 1

Nie dla mnie

Grzebyk kupiłam z myślą i tym, żeby przeczesywać rzęsy już po pomalowaniu, gdy są zbyt bardzo sklejone. Próbowałam na różne sposoby, ale efektu nie było. Ma za duże odstępy między ząbkami przez co nie jest zbyt precyzyjny i efektu rozczesania rzęs po prostu nie ma. Dodatkowo jest tani, ale plastikowy i nie wygląda zbyt kusząco. Jak dla mnie zbędny gadżet.

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 2

Nie przypadł mi do gustu

Grzebyk kupiłam jakiś czas temu z myślą o rozczesaniu rzęs kiedy są mocno wytuszowane i czasem sklejone oraz o ujarzmieniu brwi. Będąc w Rossmanie ten wpadł mi w oko bo cena była niska no i był dostępny od ręki. Grzebyk jest wykonany z plastiku, wygląda jak dla mnie tanio i tandetnie, nie wywołał efektu wow, ale okey, przymknęłam na to oko bo najbardziej chodziło mi o działanie, i to niestety jednak mnie nie zauroczyło. Grzebyk do rzęs ma jak dla mnie za grube ząbki więc ciężko wchodzi pomiędzy rzęsy i efekt rozczesywania jest po prostu marny, (nie wspomnę o tym jak ubrudzone są i że dość ciężko je dokładnie domyć) zaś szczotka do brwi ma jak dla mnie strasznie twarde włoski i nie raz skóra była aż lekko zaczerwieniona u mnie, choć ta część radzi sobie znacznie lepiej ze swoją "pracą". Owszem da się nią wystylizowany brwi, ale bez przyjemności. Co więcej wrzucany do kosmetyczki zaczął się niszczyć a ząbki łamać, owszem moja wina, ale jednak jakość spektakularna nie jest. Bądź co bądź cena też wysoka nie jest więc jakiegoś cudu się tu nie spodziewałam niemniej obyło się bez fajerwerków. Ja sama jestem średnio zadowolona i raczej nie wrócę.

Do czesania brwi

Ten grzebyk jest ze mną od tak długiego czasu, używam go niemal codziennie, a jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby go zrecenzować.

Szczoteczki do rozdzielania rzęs użyłam dosłownie kilka razy, ponieważ zazwyczaj moje tusze dobrze się sprawdzają i nie mam problemu ze sklejonymi włoskami. No a jak już użyłam, to nie poradziła sobie z tym zadaniem. Kończyło się tak, że rzęs nie rozczesała, ale cała ubrudziła się tuszem, który zaschnięty było ciężko zmyć.

Ale za to dobrze sprawdza się szczoteczka do brwi. Włosie jest sztywne i lekko twarde, ale nie sprawia dyskomfortu podczas stosowania, nie drażni skóry w okolicach brwi. Dzięki niej za pomocą kilku pociągnięć możemy nadać im odpowiedni kształt.

Tani grzebyk pomagający w makijażu brwi. Jeśli ktoś woli grzebyki niż spiralki, to ten w tym aspekcie się sprawdzi.

• Design produktu: 4

Niska cena to nie wszystko

Grzebyk do rzęs nie radzi sobie najlepiej z rozdzielaniem sklejonych rzęs. Nawet rzęsy bez tuszu nie chcą się dobrze układać z jego pomocą. Nie da się dotrzeć do każdej rzęsy, a jeżeli są one pokryte tuszem to często są zbyt grube by można było je przeczesać grzebykiem.
Szczoteczka do brwi nie jest najgorsza, chociaż znam wiele lepszych którymi lepiej można przeczesać i ułożyć brwi.
Mam inne dla niej zastosowanie. Nakładam nią hennę na brwi. Do tej roli pasuje bardziej.

Dobra, choć ma wadę

Szczoteczki do rzęs używam rzadko, gdyż raczej nie mam problemów z tuszami sklejającymi rzęsy. Niemniej jednak będąc w R. zakupiłam ten oto wariant w cenie promocyjnej 2,49zł. Przyznam, że do zakupu zachęciła mnie przemiła ekspedientka przy kasie i stwierdzam, że to był dobry wybór. Całość zapakowana jest w foliowy woreczek z nakładką przedstawiającą różowe kwiaty i logo marki. Na odwrocie karteczki znajdziemy szczegółowy opis produktu. Szczoteczka jest solidnie wykonana, lekka i dobrze się nią manewruje. Rączka jest wykonana z matowego plastiku z logo marki, łączenie szczoteczki z rączką jest metalowe. Końcówka do rzęs jest lekko ścięta do środka, masywniejsza na końcach, natomiast do brwi ma gęste, dosyć twarde włosie ułożone w wyraziste kępki. Jako, że wcześniej do brwi używałam raczej spiralki niż szczoteczki, ciężko było mi się na początku zaprzyjaźnić z tą końcówką, dodatkowo twardość włosia nie była komfortowa dla mnie. Natomiast końcówka do rzęs od razu mi się spodobała. Przydaje się szczególnie gdy otwieram nowy tusz i chcę uniknąć sklejenia, co w przypadku właśnie nowości bardzo często się zdarza. Z tym akcesorium nie mam już takich problemów – wystarczy pomalować rzęsy tuszem i przejechać po nich szczoteczką. Rzęsy są pięknie rozdzielone. Końcówkę do brwi używam przeważnie przed nałożeniu żelu lub aplikacją kredki. Pozwala mi na ich ujarzmienie i odpowiednie ułożenie. Ogólnie jest to przydatna rzecz, jedyną wadą jest twarde włosie. Niska cena zachęca do zakupu.

PLUSY
solidne wykonanie
design
końcówka do rzęs i do brwi w jednym
niska cena
dostępność (każdy R.)

MINUSY
szczoteczka do brwi ma bardzo twarde włosie

Przydatna

PLUSY:
nie psuje się, nie traci włosków, nie łamią się ząbki mimo niezbyt ostrożnego przechowywania z mojej strony,
cena - tania,
łatwa do czyszczenia,
ładnie rozczesuje i nadaje ład rzęsom i brwiom,
wygodna w użyciu

MINUSY:
brak

Kupiłam niezbyt przekonana, czy rzeczywiście mi się przyda, ale odkąd ją mam to stosuję prawie codziennie do delikatnych poprawek ;). Niby wiele nie zmienia w wyglądzie, ale nawet takie małe szczegóły jak ładnie rozczesane brwi i rzęsy potrafią wiele zmienić.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 1

Nie bardzo

Część szczoteczkowa działa w zasadzie tak, jak powinna, choć mimo, że nie mam bardzo gęstych brwi, muszę je parę razy przeczesać, żeby uzyskać pożądany efekt. Możliwe, że to kwestia zbyt rzadkiego włosia, lepiej mi się czesze brwi starą szczoteczką po tuszu :)
Grzebyk z kolei nie działa na moich rzęsach wcale, zęby są za grube i przez to trzeba się namachać i to bardzo, żeby widać było jakąś zmianę.
Chyba lepiej poszukać czegoś porządnego niż wydawać choćby 2 zł na ten bubel.

• Trwałość / wykonanie: 3

może być

Zalety:
+ łatwa dostępność
+ kupiłam go w promocyjnej cenie
+ ładnie wygląda
+ dobrze rozczesuje brwi

Wady:
- zęby w grzebyku są bardzo łamliwe, już nie mam 3
- szczoteczka nie jest zbytnio dobra do rzęs
- trudno umyć szczoteczkę

• Trwałość / wykonanie: 4

Świetny

Ząbki z czasem lubią się połamać jeśli się o grzebyk nie dba, ale ogólnie jest świetny. Używam do podcinania i rozczesywania brwi, do rzęs bardzo rzadko. Polecam :)

Ujdzie;p

Jako grzebyk do rzęs nie sprawdza się w ogóle, ma za grube ząbki. Używam go tylko do ogarnięcia brwi i w tej roli sprawdza się dobrze. Grzebyk jest tani, solidnie wykonany. Mam go już pół roku i nie zniszczył się.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

może być.

Mi się jakoś specjalnie nie przydaje, choć zaleta to cena. Jednak dla mnie jest trochę nieporęczny.
Ładnie wygląda, jednak podczas rozczesywania rzęs przeszkadza szczoteczka po drugiej stronie..

średni

Plusy
+ dobrze rozczesuje rzęsy
+ cena

Minusy
- bardzo łamliwy - obchodziłam się z nim ostrożnie mimo to wypadły mi już 4 ząbki ;/
- zbiera duzo tuszu z rzęs
- trudny do czyszczenia

Używam tego produktu od: kilka miesięcy