Max Factor, Silk Gloss Tube

Max Factor, Silk Gloss Tube

Rewelacyjny błyszczyk w poręcznej i praktycznej, zgrabnej tubce. Niesamowity, apetyczny połysk połączony z wyjątkową pielęgnacją. Zawiera wyciąg z aloesu, witaminę E i masło shea.

cudowny pachnie, nawilża bdb

Bardzo dobry kosmetyk, ładnie pachnie, ślicznie się mieni na ustach. Nie jest może wyjątkowo trwały, ale zapach, konsystencja i smak ;-) rekompensuje to. Wydajność, hm.. może trochę szybko się kończy, ale to też zależy od częstotliwości używania, ja jestem fanatyczką błyszczyków, więc może dlatego szybciej się zużywa ;-)

Polecam!

Używam tego produktu od: 2 mcy

Najlepszy błyszczyk!

Najlepszy błyszczyk jaki do tej pory miałam. Mam go w odcieniu morelowym. Jest bardzo wydajny, używam go od czerwca a końca nie widac. Bardzo podoba mi się połysk, zapach, smak. Jest dla mnie idealny :)

Używam tego produktu od:czerwca

może być

błyszczyk nadaje świetny połysk, zapach w porządku, kolory naturalne, dobrze nawilża, jednakże wg mnie nie utrzymuje się zbyt długo na ustach. sądzę, że można go śmiało kupić "dla odmiany" lub żeby wypróbować, ale zastanawiałabym się nad ponownym zakupem...

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:troszkę jednego;)

średni

Błyszczyk kupiłam skuszona kolorem, mam naturalny róż z delikatnymi drobinkami widocznymi tylko w opakowaniu. Na ustach błyszczyk zachowuje się jak balsam- lekko się błyszczy, jest gęsty, szkoda tylko że nie nawilża;) Ma tendencję do zbierania się w takie brzydkie, białe kreseczki:/ Opakowanie zwykłe, poręczne, chociaż preferuję aplikatory na patyczku. Nie ma smaku i zapachy.

Ot, takie zwykłe smarowidło. Za tą cenę można znaleźć już coś fajniejszego. Raczej to nie nie wrócę.

Przyjemny w użytkowaniu

Przyjemniaczek. W kategorii balsamo-błyszczyków plasuje się w moim prywatnym rankingu na 2 miejscu. Dobrze nawilża, nadaje delikatny kolor i blask drobinkowy, nie poprawi jednak kondycji popękanych ust, średnio trwały. Czasem lubi rozlać się poza kontur, ale nawet wtedy nie jest to zbyt widoczne. Drobinki nie rozłażą się po twarzy. Dobry do dziennego makijażu, nie nadaje zbyt wyraźnego koloru. Tubka jest szczelna, nic nie wycieka, napisy się nie wycierają, nawet po długim czasie wygląda estetycznie. Jeden z niewielu, który nie zmienia konsystencji na mrozie :)
Za te pieniądze spokojnie można spróbować, polecam :) Używam tego produktu od: 2 lat

cudo

pewnego dnia weszlam do sephora aby poprawic sobie humor i kupila co cudenko- w kolorze bezowo -morelowym :) pachnie fajnie cudownie nawilża i mieni sie na ustach , ja jestem zachwycona

Używam tego produktu od:2m0cy

Fantastico !

Dostalam probke tego specyfiku i juz sie zakochalam. Generalnie nie uzywam szminek jedynie jakies pomadki nawilzajace. Pieknie pachnie (truskawkowo) swietnie sie rozprowadza, nie klei sie, nie wysusza ust. Nawet po kilku godzinach (jesli nie jesz i nie pijesz oczywiscie) zachowuje sie na ustach. Fajnie nawilza nawet jak odrobine go zjesz :) jest przyjemny nie taki kremowy. Dla mnie KWC. Mam probke ze Stanow moze tu jest sekret:)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: probka

REWELACJA

dla mnie cudo! ładnie wygląda na ustach jak błyszczyk, a to działanie balsamu.mmmm.. ulga dla ust!

ja mialam juz bialy, rozowy i brazowy, teraz czekam na lososiowy.

naprawde dobrze radzi sobie z suchymi ustami. ma przepiekny zapach- budyn! niestety ma jedna wade.. baaaardzo latwo sie topi, kiedys zostawilam go w samochodzie na sloncu, i byl okropnie stopiony i cieply.

Używam tego produktu od: bardzo dawna

Plusy
- nie skleja ust
- nie zbiera sie na wargach i w kacikach - co jest zmora innych blyszczykow i pomadek
- bardzo wydajny
- nawet dlugo sie utrzymuje

Minusy:
- na poczatku okropny zapach (po tygodniu jakby wyparowuje on z produktu)
- nie specjalne kolory

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

no nie wiem....

Mam mieszane uczucia jesli chodzi o ten błyszczyk choć na początku bylam zachwycona "filmowym efektem mokrych ust". Ma fajne kolory, usta wygladają naturalnie i kusząco (nie ma badziewnego brokatu), nie "zjada sie" szybko, nawet po dwóch godzinach na ustach pozostaje delikatna poświata, no i tu też pojawia sie problem - czasami wraz z poświata zostaje na ustach błyszczyk w postaci obrzydliwej białej kreski, co dyskwalifikuje go jako KWC. Oprócz tego klei się - nie ma mowy o całusie dla ukochanego, a na wietrze włosy przyklejają się do ust...

fajny&kiepski równocześnie

Błyszczy owszem fajny, ale jednak ma chyba więcej wad niż zalet :(
PLUSY:
- duży wybór odcieni, które świetnie wyglądają na ustach
- duża pojemność
- bardzo wydajny, można smarować nim usta i smarować a i tak
go nie ubywa
- nie klei się
- nie wysusza ust
- ładnie nabłyszcza usta
- cena niziutka :)

MINUSY:
- zbyt rzadka konsystencja
- nie trzyma sie ust, wypływa poza kontur warg, co wygląda
obleśnie
- bardzo nietrwały
- okropny zapach i smak
- po pewnym czasie błyszczyk rozwarstwia się i z tubki
można wycisnąć tylko oleistą ciecz , pigment pozostaje w
środku
Max Factor mógłby jeszcze popracować nad tym błyszczykiem , bo chętnie sięgnę po jego nową ulepszoną wersję :)

Używam tego produktu od:...........

... nic wielkiego ...

Jakoś mi nie przypadł do gustu ten produkt, zwłaszcza w porównaniu z jakością innych produktów Max Factora (którą to firmę uwielbiam).
Błyszczyk ma zwyczajną wyciskaną tubkę, która nie sprawia problemów z wydobyciem produktu (na razie jest go dużo), ale też nie pomaga w precyzyjnej aplikacji.
Delikatnie się klei (bardziej niż inne błyszczyki które posiadam)
Najmniej jednak mogę wybaczyć mu to iż strasznie słabo błyszczy, a wręcz, przy kolorze, który posiadam (jasny róż) wygląda jak zwykły balsam do ust. A podczas próby na ręce w tysiącu drogeryjnych halogenów wyglądał tak kusząco :)
Nie mogę polecić, niestety.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: pierwsze