Vichy, Oligo 25, Błyszczyk

Vichy, Oligo 25, Błyszczyk

Intensywnie nawilżający błyszczyk, który polepszając ukrwienie ust i delikatnie je złuszczając przywraca im miękkość i gładkość oraz poprawia ich koloryt. Dostępny w różnych wariantach kolorystycznych: musujący róż, orzeźwiający pomarańcz, promienna czerwień, błękitne złoto, słoneczne złoto.

Niezły błyszczyk

Fajny błyszczyk, dawał efekt mokrych ust, dość długo utrzymywał się na ustach, nie wysuszał ust, ładnie pachniał. Bardzo go lubiłam. Troszkę za dużo kosztuje.

Dobry ale nie zachwycający

Dostałam błyszczyk Oligo 25 podczas zakupów w aptece w wersji mini - 6,5ml. Polubiłam go za malutkie opakowanie i efekt mokrych ust ale że na co dzień wolę coś mniej sklejającego usta to chyba był tylko przelotny romans ;).

Zalety:
- delikatny kolor (miałam różowy - 15 fizzy rose)
- nawilża i chroni usta przed wiatrem ale na mrozy się nie nadaje
- ładnie delikatnie pachnie

Wady:
- za bardzo się klei
- nakładałam raczej jako wykończenie na pomadkę niż sam

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 6,5ml

Pielęgnuje

Zacznę od tego,że nie jestem fanką błyszczyków, dostałam go od siostry więc postanowiłam spróbować.

Plusy:

Zostawia ładną poświatę na ustach- efekt takich mokrych ust

Pielęgnuje,odżywia, nie podkreśla skórek (jeżeli usta są wysuszone)

Przyjemny bardzo (prawie nie wyczuwalny) zapach

Minusem dla mnie jest to,że się lepi ale dosyć szybko się wchłania jednak fanką błyszczyków nie zostanę niemniej jednak polecam produkt :)

Rewelacyjny!

Firma Vichy i tym razem nie zawiodła. Mam odcień 10 radian red. Błyszczyk jest bardzo wydajny, długo utrzymuje się na ustach i przede wszystkim nie ma konsystencji klejącej. Ma przyjemny zapach. Polecam!

Wycofany?

Świetnie nawilża, nie klei się, jest wydajny i pięknie pachnie, chociaż bardzo delikatnie. Jedynym mankamentem jest jego cena i dostępnośc, chodzę od apteki do apteki i nigdzie nie mogę dostac. Jedna z pań w aptece powiedziała mi że jest wycofany, czy to prawda?!Używam tego produktu od: 1 roku

po prostu db

Całkiem smaczny błyszczyk. Mam odcień "musujący róż". Nadaje delikatny blask ustom i transparentny kolor. Nie zauważyłam jakiś szczególnych właściwości nawilżających czy też złuszczających. Co do trwałości to utrzymuje się standardowo jak inne błyszczyki niezbyt długo, ale pozostawia po sobie taką delikatną warstewkę. Uważam, że ten błyszczyk niczym specjalnym się nie wyróżnia na tle innych błyszczyków. No może tylko ceną. Używam tego produktu od: lipiec br

lubie

dobry blyszczyk ale troche mu brakuje do mojego ulubionego clinique superbalm moisturizing gloss. kolory sa lagodne, pol transparetne, blyszczyk w miare dlugo sie na ustach utrzymuje, ladnie nawilza, poprawia kondycje ust. taka wyzsza polka a ja lubie dobre gatunkowo i jakosciowo rzeczy. wg mnie nie mozna go nie lubic. cena ok 30 zl ale to chyba nie tak duzo bo produkt wart jest swojej ceny. wydajny, opakowanie ok. wart wyprobowania.

Używam tego produktu od:bardzo dlugo
Ilość zużytych opakowań:kilkanascie

Nabłyszczanie i nawilżanie

Opakowanie: Tubka, miękka, łatwo wycisnąć kosmetyk, dobre zamknięcie – nic nie przecieka. Przezroczysta, widać ubytek. Aplikator z ściętym dzióbkiem, wygodny. Tubka 10 ml za cenę 25-30 zł w zależności od apteki.

Zapach i konsystencja: Hipoalergiczny, de facto bezzapachowy. Smak ulotny, nienachlany, szybko znika. Gęsta, treściwa konsystencja zapewnia długie utrzymywanie się błyszczyka na ustach.

Działanie: Delikatny efekt subtelnego połysku, bez brokatowych drobinek itp. Podkreśla naturalny kolor warg nie nadając koloru - mimo różnych wersji kolorystycznych jest bezbarwny. Nie klei się. Trwały, nie "zjada" i nie ściera się zbyt szybko jak na błyszczyk. Pielęgnuje usta, nie ma mowy o wysuszaniu lub podkreślaniu suchych skórek. Dwa w jednym – makijaż i pielęgnacja ust. Nie daje efektu "tłustych" warg.

Dostępność: Apteki stacjonarne i internetowe, czasem można dostać miniaturkę w komplecie z innym pełnowymiarowym kosmetykiem Vichy.

ulubiony

Jest raczej jak balsam niż błyszczyk. Nie błyszczy niemiłosiernie na ustach, za co go uwielbiam, ponieważ używam go raczej w celach praktycznych, a błyszczyków samych w sobie nie znoszę. Co najważniejsze - długo utrzymuje się na ustach, nawet po znacznym czasie od aplikacji czuć efekt nawilżenia. Łagodzi wszelkie podrażnienia. Dodatkowo jest bardzo wydajny i poręczny (zawsze noszę go w kieszeni).

Używam tego produktu od: dwa sezony

Polecam :)

Dla mnie świetny. Poprawia kondycję ust. Bardzo dobrze nawilża i się nie lepi. Ostatnio Panie w aptece powiadziały mi, że to nie jest błyszczyk tylko pomadka :) Jak dla mnie to bezbarwny błyszczyk :) więc o żadnym kolorze nie ma mowy o jego nałożeniu na usta, choć w gamie mamy pare kolorów podane. Czasami nakładam go na swoja już nałożoną pomadkę, bardzo ładnie potem to wygląda i mam zdrowsze usta przez to :)

Używam tego produktu od: 02.2009r.

Dobry produkt

Bardzo dobry produkt pielęgnacyjny do ust:
+ wydajny
+ gęsty
+ nie lepi się
+ nawilża
+ poprawia stan ust (testowane w trakcie kataru)oraz utrzymuje ich dobry stan
+ neutralny zapach i smak
+ poręczny aplikator
Jedyny zarzut - to nie jest błyszczyk! Taki połysk dają także szminki bezbarwne (niektóre nawet lepszy:)) i dlatego odejmuję gwiazdkę.
Podsumowując - znakomita pielęgnacja, jak to u Vichy:), ale połysk nader nikły.
Zaznaczyłam opcję "nie wiem" dla ponownego zakupu, bo ciągle szukam pielęgnacji wygodnej i skutecznej jednocześnie, która przebije ten produkt i Tisane:)

Używam tego produktu od: kilku lat

bardzo dobry

Mam różowy, jednak ten róż występuje tylko w opakowaniu, bo błyszczyk nie zabarwia ust na żaden kolor, jest naturalny- przezroczysty.

Podoba mi się, że nie ma żadnych brokatów, świecących drobinek itp. Oraz naturalnie schodzi z ust, nie pozostawiając nie estetycznych śladów.

Jednak jego największą zaletą jest nawilżanie ust. zdecydowanie poprawił ich kondycje, mimo że całkowicie się tego nie spodziewałam.

Ja dostałam go akurat za darmo kupując Dermablend Vichy, jednak myślę, że cena regularna nie odstrasza. Pewnie go kiedyś jeszcze kupie.

Używam tego produktu od:miesiąc