Biotherm, Biopur, Pore Refining Exfoliating Gel (peeling)

Biotherm, Biopur, Pore Refining Exfoliating Gel (peeling)

Idealny piling dla tłustej i mieszanej cery. Działa podwójnie - mechanicznie, przez cząsteczki ścierające martwy naskórek, oraz biologicznie, poprzez kwasy owocowe. Oprócz tego, jak wszystkie produkty tej linii, zawiera miedź, cynk oraz białą glinkę.

KWC wśród peelingów

Mój ideał w tej kategorii.

Drobnoziarnisty, idealnie wygładza, skóra jest po nim promienna i gładziusieńka, na kilka dni zmniejsza wydzielanie sebum, świecenie, skóra wygląda po prostu zdrowiej i młodziej.

Nie spojrzałabym już na inne, gdyby nie cena. Choć muszę przyznać, że jest wydajny.

Czy mi się wydaje, czy został wycofany?
Nie widzę go w nowej serii Biothermu.

Najlepszy z tych, które miałam

Kupiłam dwa opakowania w promocji. Początkowo nic w nim nie widziałam takiego, ale muszę przyznać, że zmieniłam zdanie;)
Mam problemy ze skórą na plecach. To cudo jest niezwykle delikatne, nie podrażnia mi skóry, nie uczula i nie zapycha! po nim skóra jest przez długi czas delikatna, gładka i jednym słowem piękna! do tego kosmetyk jest bardzo wydajny! i ma przyjemny zapach;) mi udało się go kupić za jakieś 30 zł na truskawie;)

Używam tego produktu od:już jakiś czas;)
Ilość zużytych opakowań:zużyte 1

podrażnia

Peeling dostałam w prezencie od koleżanki, którą podrażnił. Nigdy nie miałam tak drogiego peelingu - więc myślałam, że będzie super. Niestety mnie też podrażnił - skóra po nim piekła, była zaczerwieniona, musiałam używć uspokajającej maseczki. Ma porządne granulki, dobrze ściera, wydajny, ale co z tego, skoro to samo mają kilka razy tańsze peelingi? Za tą cenę na pewno nie kupię.
2 gwiazdki za podrażnienie, nie zdarzyło się to do tej pory żadnemu peelingowi.

Super!

Jestem zachwycona - moja cera wygląda tak promieniście i świeżo po każdorazowym użyciu, że chętnie peelingu używałabym codziennie... Pięknie wyrównuje koloryt, co jest bardzo ważne w przypadku osoby regularnie stosujacej spray-u samoopalającego. Więc teraz - 2 razy w tygodniu peeling, potem krem mocno nawilżający i krem pod oczy, ostatnio Clinique, minutka-dwie, gdy się wchłonie spray Vichy - Capital Soleil, potem odrobinka pudru w kamieniu albo proszku, różu na policzki, tusz do rzęs... I - that`s it! Im done :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, baardzo wydajny...

Super peeling. Mam cerę mieszana ten peeling odświeża cerę, skóra jest gładka, odświeżona.Cera nie przetłuszcza się a kosmetyki lepiej sie wchlaniają. To naprawdę dobry peeling.

Używam tego produktu od:m-ca

Mój ideał !!!

Po przetestowaniu wielu peelingów w końcu trafiłam na ten! Jest idealny! Świetna konsystencja, poręczne otwarcie no i delikatny świeży zapach. Dzięki niemu skóra stała się gładsza, bardziej matowa, bez niespodzianek! Na pewno kupię go ponownie!

peeling idealny

Robi to co peeling powinien robić. Idealnie usuwa naskórek. W moim przypadku przyczynił się również do zmiejszenia widoczności porów i zaskórników(przy regularnym stosowaniu wraz z maseczkami oczyszczającymi).
Ma łatwe otwarcie (nie lubię odkręcanych nakrętek). Zapach jest świeży, bardzo mi pasuje. Łatwo się zmywa.

Polecam.

Używam tego produktu od:roku

Peeling the best

Najlepszey peeling jaki kiedykolwiek miałam, czuć jego moc już po nałożeniu na opuszki palców, delikatny, wydajny, odświeżający, jest świetny. Polecam

Rozczarowanie

Długo przymierzałam się do kupienia tego peelingu. Przeczytałam wiele pozytywnych opinii oraz przeanalizowałam skład chemiczny z kosmetologiem.

Niestety zawiodłam się jak nigdy. Samo stosowanie przyjemne- po zmyciu cera wydaje się perfekcyjnie gładka, jednak po pół godzinie... koszmar :/ pory są jeszcze bardziej rozszerzone, blizny uwidocznione, wyskakują nowe pryszcze. I to takie duże, bolesne bąble. W miejscu zagojonych wyprysków rosną nowe....

Myślałam, ze to efekt oczyszczana skóry, że po kolejnym użyciu zejdzie- nie. Za każdym razem było to samo, stosowałam sumiennie.

Odstawiłam jakiś czas temu- skóra regeneruje się i wraca do normy :)

Może komuś sluzy, ale zarowno mi jak i mojej przyjaciolce- czyni szkody. Zmarnowane pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

rewelka

kochane można go kupić w Douglasie!
dostałam tam próbkę i zachwycona działaniem poleciałam kupić to cudo !!!!
więc lećcie do douglasa!
Ładnie pachnie ;D
ja go używam tylko wieczorem bo rano nigdy nie mam czasu na takie zabawy !
wspaniale złuszcza, odświeża, pięknie pachnie!!!!
jest wart swojej ceny!
nic tak nie poprawia samopoczucia jak czysta i świeża skóra ;D

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (jest niesamowicie wydajny)

Szkoda, że go wycofali :(

Peeling bardzo dobry.
Kupiłam go rok temu na lotnisku i dopiero mi się kończy. Niestety, nie wiem, gdzie kupić kolejną tubkę - w Polsce produkt wycofano (pytałam w Sephorze i weszła nowa seria Biopur, ale bez peelingu), a za granicą też widziałam nową serię, a po peelingu ani śladu.
Szkoda, że producent wycofuje kosmetyk, który mogłabym spokojnie polecić wszystkim kobietom o cerze tłustej i mieszanej (świetnie oczyszczał pory i odświeżał skórę - wystarczyło stosować raz na tydzień-dwa)
Dlatego zaznaczam, że nie wiem, czy go ponownie kupię - tyle się nachodziłam i nie mogłam znaleźć, więc szanse, że jest jeszcze w jakimś sklepie są znikome. A szkoda...

Używam tego produktu od: rok

świetny, ale gdzie go znaleźć?

mam wrażliwą skórę, naczynkową, ale o dziwo ten peeling bardzo mi odpowiada, świetnie oczyszcza i odświeża

(potrzebuję częstego złuszczania, bo naskórek szybko u mnie narasta)
kończę pierwszą tubkę i nie mogę znależć następnej - czy ktoś wie czy został on wycofany i ew. co go zastąpiło?

czy ktoś coś wie?

co ew. polecacie w zamian?

Używam tego produktu od: ok. pół roku