Avon, Care, Rich Moisture Face Cream (Intensywnie nawilżający krem do twarzy) (nowa wersja)

Ekstrakty roślinne oraz witamina E zapewniają skórze jedwabistą gładkość i miękkość.
Krem z nowszej serii.

Nie, nie, nie!

Kupiłam ten krem ze względu na niską cenę w Avonie, i oczywiście, jak zwykle się przejechałam na tej firmie (Zaznaczam, że moim faworytem jest Oriflame). Chciałam jednak dać szansę tej marce i kupiłam krem, ponieważ kończył mi się krem na dzień.

JEDYNYM plusem tego kremu jest jego konsystencja. Dosyć lekka, jednak jak się okazuje, krem jest dobry jedynie do rąk, bo na twarzy jest zbyt tłusty i nie można nałożyć makijażu bo wszystko spływa. Stwierdziłam, że skoro nie mogę używać go na dzień, to użyję na noc. I użyłam psia krew;/ dwa razy pod rząd i zaczęły mi wyskakiwać pryszcze! Porażka jakaś!
Dodatkowo zapach jak jakiś płyn do naczyń, typu Ludwik.. Fuj.

Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: troszkę z 1

Nie polecam

Długo szukałam plusów tego kosmetyku i nic mi nie przychodzi do głowy, nie lubię go, nie nawilża za dobrze, jest jakiś taki chemiczny, moja skóra po jego nałożeniu nie jest miękka raczej śliska i tylko przez krótki czas. Z trudem go zmęczyłam.

z braku laku...

Kupiłam go w super promocji za 6 zł i więcej bym za niego nie dała.
Lubię go za zapach, i za to,że szybko się wchłania. Jednak muszę go zawsze nakładać dwa razy, bo raz nie wystarcza i nie czuję tego nawilżenia. Więc chyba intensywnie nie nawilża.
Nie wiem czy kupię ponownie. Jeśli będzie w takiej promocji jak kiedyś to kupię, więcej za niego nie dam. Stosuję go na przemian z kakaową ziają więc wystarczy mi na dłuuuugo.

Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Liczyłam na więcej

Długo zastanawiam się jaką wstawić ocenę. Ostatecznie daje 3 gwiazdki. Krem nie jest najgorszy, ale mógłby być lepszy. Nawilża, jednak nadaje się raczej na noc bo długo się wchłania i skóra jest lepka. Rano twarz jest gładka, tylko wydaje m się że zapycha. Konsystencja jest za gęsta. Męczę się z tym wielkim opakowaniem już od pół roku i końca nie widać ale był tani (8 zł zapłaciłam) wiec jak się zmarnuje to będzie niewielka strata.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1/3 pierwszego

zawiodłam się

Ponieważ mam suchą cerę szukam zawsze kremów bardzo nawilżających. Krem ten odradziła mi moja przyjaciółka jednak mimo to go kupiłam. Jestem trochę zawiedziona ale też nie twierdze że krem jest do niczego. Nawilża skórę..ale wcale nie nadaje skórze jedwabistej gładkości. Skóra raczej jest...lepiąca się. Zapach (który przy wyborze kosmetyku jest dla mnie ważny) specjalnie się niczym nie wyróżnia i raczej nie można go zaliczyć do wyjątkowych. Opakowanie jest duże i jak na moje potrzeby za duże. Cena pozostawia wiele do rzyczenia

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/4 opakowania

Kiepski!

Nie polecam. Po nałożeniu odczułam nieprzyjemny efekt ściągnięcia, skóra się zaczerwieniła i szczypała:/ Nawilżenie może i było, ale na pewno nie intensywne. Jedyny plus to zapach i może szybkie wchłanianie się kosmetyku.

Używam tego produktu od:jakiś rok
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Nawilża

+tani i wydajny
+koi skórę
+przyjemny zapach
+mam wrażenie że ujędrnia skórę
+szybko się wchłania

-wcale nie nawilża
-obficie nałożony np. na noc tworzy warstwę która schodzi

Początkowo byłam z niego zadowolona ale nie widzę efektu nawilżenia a taki mi obiecano :(
Dała bym 3 gwiazdki ale za przymiotnik INTENSYWNIE nawilżający daję 2 :Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

edit: dodaje gwiazdkę.
Ocenę wystawiałam w zimę i nie nawilżał wystarczająco ale w okresie letnim sprawdza się ma twarz spaloną słońcem kiedy nie można użyć niczego tłustego a jedynie mocno nawilżyć

OKROPNY!

Krem ani jakoś specjalnie nie nawilża, ani mi konsystencja nie odpowiada! Najgorsze jest to, że jak posmaruję nim twarz to jest taka "spocona", "tłusta" i bardzo niekomfortowo się z tym czuję ;/ do tego cera po nim nie jest gładka i promienna jeden z gorszych kremów nawilżających jakich używałam ;/;/Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:nie mogę zużyć jednego ;/
no i ten zapach ;/ a raczej smród ;/

Bez rewelacji

Może i nawilża, jednak mam wrażenie że w ogóle się nie wchłania. Cały czas czuć na skórze tą tłustą i ciężką formułe, poza tym błyszczę się po nim na całej twarzy. Raczej nie jest on stworzony dla mnie.

Używam tego produktu od: miałam go kilka miesięcy temu

lepi się

W sumie, żeby nie to że tak bardzo się lepi, byłby z niego całkiem niezły krem nawilżający. Bo nawilżenie czuć dobrze. Ale po użyciu mam wrażenie że moja cera nie oddycha.
Ma rzadką konsystencję, dobrze się rozprowadza i wolno wchłania, pozostawia tłusto-lepiącą warstewkę ;)
Zapach taki "neutralny" :)

Nie dałam rady zużyć całego na twarz, więc poszedł na nogi, tam o dziwo... też się lepił :D

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Dziwny :/

Niby intensywnie nawilżający, a tak ściąga skórę;/ Ciężko się go rozsmarowuje i tuż po nałożeniu ma się wrażenie maski na twarzy, ale po kilkunastu minutach to uczucie znika. Lekko wygładza skórę, zwłaszcza policzki są gładkie. Ładne opakowanie (mam limitowaną wiosenną wersję), przyjemny zapach. Poza tym bardzo wydajny i duża pojemnośc, jak na tą cenę.

nie taki zły :)

Moim zdaniem nadaje się tylko na noc - nawet nie próbowałam smarować się nim rano a tym bardziej nakładać na niego podkład. Zapach... taki sobie. Ale przyjemnie się tego kremu używa, ma całkiem fajną konsystencję. Wygładza i zmiękcza cerę.

Używam tego produktu od:miesiąca