Joanna, Z Apteczki Babuni, Szampon nawilżająco - regenerujący z ekstraktem z miodu i proteinami (stara wersja)

Szampon nawilżająco - regenerujący zawiera połączenie dwóch naturalnych składników: miodu - działa silnie i nawilżająco dzięki wysokiej zawartości cukrów, aminokwasów i witamin raz mleka które jest cennym źródłem protein mlecznych.
Włosy zyskują miękkość i połysk oraz łatwiej się rozczesują i układają.

Odradzam!

Szampon nie oczyszczał moich włosów ani ich nie nawilżał. Zostawiał tylko grubą skorupę u nasady moich włosów, mimo iż zawsze starannie płuczę włosy. Pierwszy raz zdarzyło się to właśnie z tym szamponem.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

nie powala

Skład kosmetyku nie taki milusi jakby się mogło wydawać. Szampon słabo się pieni a włosy po nim są niemal nie do rozczesania. Ładnie pachnie jedynie w opakowaniu bo na włosach nie ma ani śladu po zapachu. Nie nawilża a raczej wysusza. Mało wydajny.
Podoba mi się w nim jedynie ładna buteleczka.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

Beznadziejny

Zdrowe włosy zamienił w koszmar.

Na plus mogę zaliczyć rzadką konsystencję, dzięki której produkt można łatwo i równomiernie rozprowadzić. Bardzo się pieni.

Męczyłam się z nim przez ponad 6msc.

Zapach sztuczny, utrzymuje się na włosach do kolejnego mycia.

Szampon spowodował łupież i przesuszył włosy. Po myciu przez może godzinę włosy były świeże, miękkie, gładkie, ale później były szorstkie i oklapnięte. Na następny dzień jeszcze gorzej. Włosy przetłuszczone i gotowe do kolejnego mycia. (normalnie myję włosy 2-3x tyg.) Musiałam go używać na zmianę z innym.

Nie nawilża włosów, nie nabłyszcza, nie wzmacnia.

Włosów nie da się rozczesać nawet w ciągu dnia, po nałożeniu dobrej odżywki i spryskaniu ich sprayem. Są połamane, wypadają, ciągle się plączą.

Nie polecam!

Dobry.

Szampon kupiłam zachęcona opiniami na wizażu i nie żałuję.
Zapach ma niezbyt przyjemny,ale to kwestia gustu. Pieni się całkiem dobrze,łatwo go zmyć z włosów. Radzi sobie również ze zmywaniem olejów. Włosy po umyciu bardzo łatwo rozczesać. Co do jego właściwości regenerujących to tu się nie zgodzę,ale ważne,że dobrze oczyszcza. Plusem jest też jego cena i dostępność.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowanie

Bardzo dobry, polecam.

Szampon dobrze myje i bardzo dobrze zmywa nawet gęste oleje. Ma obłędny zapach. Coś na pograniczu mleka, miodu i karmelu. Trochę słabo się pieni, co czyni go mało wydajnym. Dlatego właśnie odjęłam pół gwiazdki. Skład przyzwoity, a opakowanie urocze. :) Jak najbardziej pełni swoją funkcję, jest dostępny praktycznie wszędzie (nawet w małych osiedlowych drogeryjkach) i do tego niewiele kosztuje. (ok.5 zł)
Podsumowując.
+dobrze myje
+zapach
+dostępność
+cena

-wydajność
-słabo się pieni

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Bez szału.

Szampon kupiłam na przecenie w Rossmanie za około trzy złote. Jednak w tym przypadku, to nie cena lecz napis na butelce szamponu \\\\\\\'\\\\\\\'Z Apteczki Babuni" skusił mnie do zakupu tego produktu, gdyż wówczas dałam się nieco nabrać, iż będzie on działał na moje włosy tak jak stare, sprawdzone babcine metody na pielęgnajcę włosów - czyli będą skuteczne i jednocześnie nie wyrządzą im szkody, co nie do końca jest prawdą.
\\nZacznijmy jednak, od plusów:
\\n-Szampon co prawda tylko lekko, ale i tak mnie to cieszy zredukował mi łupież, chociaż producent nie zapewnia akurat takeigo działania
\\n-Piękny, miodowy zapach
\\nI niestety na tym plusy się kończą, minusy przeważają nad zaletami tego kosmetyku.
\\n-Zbyt rzadka konsystencja przez co trzeba zużyć dużo szamponu by zaczął się dobrze pienić
\\n-Szampon jest do suchych i zniszczonych włosów więc nie pownien powodować elektryzowania się, a jednak taki efekt zaobserwowałam na swoich włosach
\\n-Włosy są po nim suche
\\n
\\nPodsumowując - ładne opakowanie, dobre hasło reklamowe i słabej jakości produkt.
\\n

szampon jak szampon

Zwykły szampon za niską cenę, cudów nie oczekiwałam, więc się nie zawiodłam na nim.

Szampon przeznaczony do włosów suchych i zniszczonych.

+ cena
+ dostępność
+ zapach - typowy dla wszelakich mydeł i kosmetyków z serii mleko i miód
+ opakowanie zawiera 300ml, więc nieco więcej niż typowy szampon
+ dobrze się pieni
+ butelka - stabilna, nie sprawia problemów przy otwieraniu mokrymi rękoma, nie wywraca się na półce
+ made in POLAND ! :D

- rzadka konsystencja - trzeba lać więcej produktu jednorazowo
- SLS w składzie
- minus za te wszelakie bujdy na opakowaniu, jest to zwykły szampon, który niczym innym nie różni się od wszystkich innych razem wziętych z półki szamponów za 5 ziko

Teraz opakowanie nieco się zmieniło, dodam więc nowe info:

Szampon nawilżająco - regenerujący, do włosów suchych i zniszczonych
* unikalna receptura: Czerpiąc z tradycji medycyny ludowej opracowaliśmy recepturę opartą na naturalnych składnikach pomocnych w rozwiązywaniu problemów z włosami i skórą głowy.
* siła natury: Skorzystaj z wieloletnich doświadczeń i mądrości pokoleń - poznaj sprawdzoną receptę na pielęgnację włosów suchych i zniszczonych:
- miód - działa silnie nawilżająco dzięki wysokiej zawrtości cukrów, aminokwasów i witamin
- mleko - cenne źródło protein mlecznych działających odżywczo, nawilżająco i ochronnie
* efekt: Szampon nawilżająco - regenerujący dzięki zawartości skłądników naturalnych, korzystnie wpływa na poziom nawilżenia włosów, poprawia ich wygląd i kondycję. W rezultacie otrzymasz:
- dokładnie i skutecznie oczyszczone włosy i skórę głowy
- włosy gładsze i milsze w dotyku
- sprężyste i bardziej lśniące

Jeśli to ostatnie to zadanie na prawda/fałsz, to moje odpowiedzi wyglądają następująco: P F F.

Sam szampon w regenreacji nic nie zdziała, więc nie wiem po co te bujdy. Szampon ma przede wszystkim myć! Być może cała seria tych produktów jest spektakularna, nie ujmuję jej tego.

Używam tego produktu od: lipca 2012 - czerwca 2013
Ilość zużytych opakowań: jedno 300ml

Szampon jak szampon

Mam zniszczone od prawie rocznego prostowania włosy i ten kosmetyk niestety nie pomógł mi ich ratować.
Na pewno ma śliczny zapach, na pewno ułatwia rozczesywanie, jednak jest mało wydajny i nie zauważyłam poprawy. Zapewne potrzeba więcej czasu, ale myślę, że miesiąc starczy by ocenić ten produkt.
Jestem zwolenniczką ziołowych, mocnych szamponów, które świetnie oczyszczają skórę, włosy, a ten szampon jest raczej dla osób, które hmm chcą się "zrelaksować" i nie są wymagające.
Włosy niestety nie są po nim miękkie, co ma dla mnie ogromne znaczenie. Nie jest drogi, ale szybko się kończy.

Ilość zużytych opakowań: całe

dobry szampon za niską cenę

Szampon jest lekki (przeźroczysta formuła nie obciąża włosów) bardzo przyjemny zapach jeśli ktoś lubi miód :) bardzo niska cena (kupiony w rossmannie za 2,99zł więc grzech było nie wziąść i nie spróbować :) )
Mam bardzo przesuszone, długie i gęste włosy. Od tygodnia używam szamponu w połączeniu z kompresem nawilżająco-regenerującym z miodem i mlekiem Joanny z tej samej serii. Naprawde zmiękcza i nawilża włosy, sa gładsze i lepiej się rozczesują.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Fajny

Jeden z przyjemniejszych szamponów jakie używałam.

Jest lekki, dobrze się pieni, pięknie pachnie, dobrze oczyszcza włosy, radzi sobie ze zmywaniem olejów czy ciężkich masek, chyba też trochę nawilża.

Jednak co do regeneracji to tutaj klapa, no, ale patrząc na jego niewygórowaną cenę to i tak jest ok (nie spowodował przesuszenia włosów).

Z minusów to na pewno wydajność, bardzo szybko się kończy, a nie używam go codziennie (myję codziennie włosy) ani też nie "leję" za dużo.
Nie obejdzie się bez stosowania odżywki, jednakże nie polecam stosowania Balsamu do włosów z tej serii - te dwa produkty razem stosowane są po prostu za słabe.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Nie polecam

Po dłuższym stosowaniu zauważam, że szampon matowi włosy: zarówno farbowane, jak i te w kolorze naturalnym. Bardzo trudno rozczesać po jego użycia włosy, treściwa maska lub odżywka jest obowiązkowa. Tani, o rzadkiej konsystencji i miłym zapachu. Dość dobrze się pieni, ale trzeba go naprawdę dużo wylać, aby włosy były dobrze umyte. Zdecydowanie nie mój typ.

Ilość zużytych opakowań: 3 szt.

dla mnie bomba

Świetny szampon, łącze go z różnymi maskami i odżywkami i zawsze świetnie sie spisuje. Ma piekny zapach jak dla mnie, nie plącze i nie przesusza wlosow co jest dla mnie baaardzo wazne, wlosy sa nawilzone, dociazone, swietnie zmywa oleje, ladnie sie pieni, jednak moglby byc troche gestszy nie powiem, ale to jest moj typ:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego