Avon, Planet Spa, Mediterranean Olive Oil, Hydrating Face Mask (Śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy)

Maseczka przywraca skórze odpowiednie nawilżenie, doskonale odświeża i koi, nadaje gładkość i miękkość.

Natychmiastowy efekt

Nakładasz gruba warstwą, wsiąka ile potrzebuje, resztę zmywasz! Efekt murowany. Wracam do tej maseczki ilekroć zaniedbam zabiegi salonowe, Uratowała mnie niejednokrotnie. Nawilża natychmiast.

Ilość zużytych opakowań: 5 całych, dużych

szału nie ma, rezultatów też nie

Jakbym miała sama ją kupić, chyba bym tego nie zrobiła. Dostałam ją w prezencie.

Nie widzę skutecznego działania, za to nie kończące się opakowanie, to taki produkt bez dna.

Plusy:
- wydajność,
-ładny zapach,
- skóra miękka po użyciu,
- fajne aplikowanie,

Minusy:
- brak działania,
- skóra nie nawilżona,
- krótkotrwały efekt,
- nie odświeża cery

Nie wiem co z tym produktem jest ale używam jej raz w tygodniu, za trzy miesiące mija ważność a ja wciąż mam połowe opakowania, denerwuje mnie ona, nie spełnia moich oczekiwań, i nie wypełnia się z tym co na opakowaniu zapewnia producent. W końcu papier przyjmie wszystko ;)

Używam tego produktu od: trzech lat

Nie ma och i ech.

Bardzo fajnie się nakłada. Konsystencja żelu co daje fajny chłód i zrelaksowanie. Zapach miły. Mnie nie uczuliła a jestem alergikiem. I wszystkie obietnice po zastosowaniu tego produktu przez producenta są ale na krutko. Używam jaj na przemian z innymi maseczkami.

Używam tego produktu od: Dwóch lat.
Ilość zużytych opakowań: Dwa.

Nie kupię ponownie.

PLUSY:
- wydajność
- ładny zapach
- łatwo się ją nakłada i zmywa

MINUSY:
- maseczka nie robi zupełnie nic: nie nawilża, nie odświeża, nie wygładza. szkoda kasy!
- cena
- za rzadka konsystencja

Używam tego produktu od: dawna

Nie nawilża...

Miałam wersję saszetkową tej maseczki. Dostałam kiedyś do prezentu urodzinowego zetaw kilku maseczek Planet SPA, tej było 4 szt. Całkiem fajny sposób żeby wypróbowac produkt, bo jak się okazało po użyciu, nie warto było kupować pełnowymiarowe opakowanie...

Wg mnie to taka "maseczka nic". Nie daje niestety żadngo efektu nawilżenia, czyli nie spełnia swojej podstawowej funkcji. Wręcz po zmyciu miałam wrażanie delikatnego ściągnięcia skóry.

Ogółem nie jest to jakiś mega bubel, bo na szczęście nie zapycha i nie uczula. Roprowadza się całkiem przyzwoicie, a zmywanie też nie sprawiało jakis większych problemów, za to będą te dwie gwiazdki.

Gdyby tylko dawała ten upragniony dla mnie efekt nawilżenia, byłaby bardzo dobrym produktem. Większość maseczek daje mi zawsze conajmniej przyzwoite nawilżenie, a tu nic :(

Nie polecam i na pewno nie kupię pełniej tubki.

Używam tego produktu od: hmm, niecałe 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki

nawilża i nie podrażnia

Maseczka przyjemnie nawilża, ma śliczny zapach i nie podrażnia mojej bardzo wrażliwej skóry. Łatwo się zmywa. Tubka jest bardzo praktyczna. Jednakże efekt jest bardzo krótkotrwały.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Taka sobie

+ odświeża cerę
+ skóra jest gładka i miękka
+ bardzo ładny zapach
+ konsystencja bardzo delikatna, lekka, ale nie spływa z twarzy
+ ładnie się nakłada, szybko zmywa
+ nie podrażnia, nie uczula

- nawilżenie - nie spełnia swojego podstawowego zadania, czyli nie nawilża. Może i jest jakieś nawilżenie, ale zdecydowanie za małe.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięce

Za tę cenę - nie warto

Maseczkę dostałam jako gratis do zamawianych przeze mnie u koleżanki-konsultantki. Gdybym sama kupiła maseczkę za podaną tutaj cenę - jak to się mówi plułabym sobie w brodę. Maseczka miała przyjemny zapach i konsystencję dosyc rzadkiego kremu do twarzy. Nie mam jakiejś suchej cery, więc nie potrzebuję nie wiem jak silnego nawilżenia, jednak nie zauważyłam, żeby ta maseczka jakoś widocznie poprawiała wygląd mojej cery. To znaczy zaraz po zmyciu twarz była taka fajna, miękka i gładziutka (ale i lepiąca), jednak trwało to może z godzinę. Można znaleźć dużo tańszych, lepiej nawilżających maseczek.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 3 lata temu

Nie widzę różnicy

To moje małe rozczarowanie, ponieważ bardzo lubię i polecam kosmetyki z serii Spa Avonu.

Niestety po użyciu tej maseczki nie widzę praktycznie żadnej różnicy poza chwilowym odświeżeniem cery. To mogę osiągnąć przecież dzięki żelowi do mycie twarzy.

Wiem, że maseczka ma wielu fanów,ale na mnie nie działa.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

REWELACJA!

Ta maseczka jak dla mnie ma same plusy.

+ ładny, bardzo delikatny zapach
+ łatwo się nakłąda i zmywa
+ daje przyjemne uczucie nawilżenia
+ co najważniejsze: pomagała mi kiedy miałam ogromne problemy ze skórą. Był taki okres, że miałam skórę tak suchą, że dosłownie się sypałam. Nawilżające kremy nie dawały efektu, a natłuszczające w ogóle się nie wchłaniały tylko pozostawały na wierzchu skóry i świeciłam się jak choinka na wigilię. Dopiero po kupnie tej maseczki mogłam jakoś tę moją twarz ogarnąć. Robiłam peeling i nakładałam maseczkę i efekt był piorunujący. Żadnych suchych i odpadających fragmentów skóry. Fakt, że musiałam powtarzać jej nakładanie co 1-2 dzień, ale był to jedyny produkt, który potrafił doprowadzić moją skórę do porządku.
+ wydajny, używałam go często a jeszcze się nie skończył

Bardzo przyjemna maseczka

Używałam tej maseczki już kilka razy i stwierdzam, że jest naprawdę przyjemna. Nakładam ją zawsze zaraz po zrobieniu peelingu, mechanicznego lub enzymatycznego i działa na moją skórę naprawdę dobrze. Twarz nie jest napięta ani wysuszona, ale mięciutka i gładka. Można by od niej oczywiście wymagać więcej, żeby na przykład efekt utrzymywał się przez kilka dni, ale za tą cenę (kupuję zawsze w promocji za ok 9 zł) ja nie wymagam aż tyle :)
Konsystencja jest taka w sam raz, nie za gęsta, nie trzeba jej z siłą rozcierać na twarzy, ale też nie jest zbyt lejąca. Do jej nakładania zawsze używam specjalnego pędzelka do maseczek, dzięki czemu nakłada się ją szybko i przyjemnie.
Zapach jest subtelny i miły dla nosa.
Ze zmyciem jej też nie ma żadnego problemu.
Lubię do niej wracać i myślę, że po zużyciu tej tubki kupię następną :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

nawilżenie ? nieporozumienie

jak w avonie
cena kosomos chyba, że w promocji
jakość....
oj słabiutko
zero nawilżenia
poprawy kolorytu czy efektu pielęgnacji nie ma co szukać
omijać z daleka

jedyny efekt to spustoszona kieszeń

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 op