Ziaja, Krem do rąk łagodzący z D-panthenolem

Ziaja, Krem do rąk łagodzący z D-panthenolem

Nawilża oraz zapobiega wysuszaniu naskórka. Doskonale zmiękcza i uelastycznia skórę. Skutecznie likwiduje uczucie szorstkości.

Intensywne nawilżanie skóry rąk
- narażonych na częsty kontakt z detergentami
- zniszczonych nadmiernym opalaniem, również w solarium.

100 – 250ml, 50 - 100ml
kremy do rąk
natłuszczające, regenerujące, nawilżające
zapachowa
w tubce
lekkie
sucha

nie na zimową porę

Uwielbiam kremy do rąk Ziaja. Testowałam już kilka wariantów i niestety też chyba będzie nagorzej oceniony przeze mnie.
Kremy zamknięte są w klasycznej, białej, wysokiej tubce. Niestety nie są zamykane na klik tylko mają zakrętkę. Zakręcanie tubki jest to dosyć problematyczne jak się ma nasmarowane kremem dłonie.
Zapach kremu jest bardzo ładny. Delikatny, kremowy, nienachalny, taki jakie lubię. Wszystkie kremy z tej serii mają piękne zapachy.
Konsystencja kremu jest bardzo leciutka, jak mleczko. Przez to, że jest taka lekka, to często wylewa się zbyt duża ilość kremu z opakowania. Ale nie przeszkadza mi to jakoś bardzo. Krem łatwo rozprowadza się po skórze, szybciutko się wchłania pozostawiając skórę miękką w dotyku. Jednak jeśli chodzi o nawilżenie to jest ono słabe. Widzę to zwłaszcza w okolicy skórek. Krem z pewnością nie nadaje się na zimową porę. Latem będzie idealny. Na plus na pewno cena i dostępność.

Cena adekwatna do jakości

Bardzo tani. Opakowanie nie specjalnie wygodne i estetyczne. Ale za taka cene jest ok. Calkiem dobry, gdyby nie to, ze przez miekka tubke wylewa sie go polowa na reke, przez co szybko sie zuzywa. Nawilza, moze nie jakos super, ale zawsze to cos. Wole kupic ten za ilka zl niz o wiele drozsze.

Przeciętny krem

Kupiłam ten krem jakoś przypadkiem i nie był to najlepszy wybór. Ale zacznę od pozytywu. Krem ma bardzo przyjemny delikatny zapach. Wchłania się błyskawicznie, nie zostawia tłustej warstwy, niestety uczucia nawilżenia też zupełnie nie zostawia; dłonie są wysuszone jak przed smarowaniem. Producent deklaruje 98% naturalnych składników ale w składzie jest PEG i parafina.

Tani i skuteczny

Krem do rąk łagodzący z D-panthenolem marki Ziaja to bardzo dobry produkt w niskiej cenie. Uważam, że jest dużym konkurentem dla pozostałych kremów do rąk Ziaja w dużo wyższych cenach.
Krem przynosi ulgę dłoniom już po pierwszej aplikacji. Skóra jest zdecydowanie intensywnie nawilżona, miękka i elastyczna. Z każdym kolejnym użyciem odczuwalna jest poprawa kondycji skóry zwłaszcza jeśli była spierzchnięta lub zniszczona w wyniku braku zabezpieczenia dłoni np. w trakcie zmywania naczyń.
Krem działa na skórę łagodząco i niweluje uczucie szorstkości.
Produkt zawiera składniki aktywne w postaci oleju Canola oraz prowitaminy B5 zwanej B-Panthenolem.
Krem jest bardzo wydajny, ponieważ bardzo mała ilość wystarczy na aplikację na całe dłonie.
Produkt jest wegański i zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego.
Opakowanie w formie tubki jest bardzo wygodne i higieniczne w aplikacji.

Dla mnie ok

✔️Krem znajduje się w białej tubce o pojemności 100 ml. Szata graficzna jest prosta i ładna. Wszystkie są informacje zawarte jakie powinny być.
✔️Kremik jest konsystencji rzadkiej, co czasami zdarzyło mi się trochę więcej wycisnąć, kremik błyskawicznie się wchłania i nie pozostawił tłustego filmu.
✔️Zapach jest taki sobie, delikatny lekko wyczuwalny.
✔️Jeżeli co do jego działania to jedynie na rękach zauważyłam nawilżenie, ale później po jakieś pół godziny znowu suche były.

Kremik jak za taką cenę jest całkiem ok i dość wydajny.

Bez rewelacji

Krem kupiłam w sklepie firmowym Ziaja.
Bardzo lubię kosmetyki z tej firmy jednak na tym kremie się zawiodłam.
Krem miesci się w bialej tubie wykonane z dobrej jakości miękkiego plastiku dzięki czemu krem łatwo się wyciska.
Tubka posiada nakręcana białą nakrętkę .
Etykieta o bardzo ubogiej szacie graficznej.
Napisy na opakowaniu w kolorze granatowym.
Napisy czytelne szczegółowe w języku polskim.
Krem o lekkiej rzadkiej konsystencji.
Krem o białawym kolorze.
Krem o delikatnym zapachu.
Krem podczas aplikacji potrafi spłynąć po rękach i spaść na podłogę.
Jeśli już jest na rekach to szybko się wchłania I ręce są nawilżone jednak efekt jest krótkotrwały i potem ręce znów są suche.
Nie tego oczekiwałam od tego kremu.
Krem nie wywołuje pieczenia ani reakcji alergicznej.

Krem do rąk ziaja

Ratunek spierzchniętym i wysuszonym dłoniom, kupiłam go z ciekawości bo stary krem do rąk już się kończył a chciałam na szybko kupić coś nowego i tym o to sposobem padło na dobrze znaną nam ziaje, kosmetyk dobrze nawilża i wygładza dłonie, świetnie się rozprowadza i szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy, po aplikacji skóra jest gładka i zregenerowana, polecam.

Przyzwoity krem

Krem robi to co powinien robić krem do rąk nawilża ,szybko się wchłania i ładnie pachnie.
Ten krem sprawdzi się przy średnio suchych dłoniach ot taki krem do stosowania na co dzień. Dłonie po użyciu tego kremu są gładkie i przyjemne w dotyku.
Na całe szczęście krem nie zostawia tłustej warstwy.
Opakowanie kremu jest minimalistyczne i przyjemne dla oka.

krem jak krem

Na kupno kremu namówiła mnie konsultantka w salonie ziaja. Potrzebowałam czegoś, co poratuje moje skłonne do podrażnień i zacięć dłonie; ważny był też krótki czas wchłaniania. Kupiłam i został w domu. Używam go na noc. Szybko się wchłania lecz nawilżenie pozostawia wiele do życzenia.

Świetny

Krem dla mnie idealny. Nawilża dłonie, zmiękcza nawet skórki przy paznokciach. Chłopak używa na bardziej suche dłonie, efekt dobry ale nie zadowalający, musi używać częściej. Ze wszystkich których używałam najlepszy, dla mnie nr 1. Bardzo przyjemny zapach

Dla mnie przeciętny

Krem dostałam w prezencie, sama mam swoich ulubieńców, którzy są sprawdzeni i zawsze dają radę, zwłaszcza zimą więc mam wysoko postawioną poprzeczkę w tej kategorii, tym bardziej, że w zimie moje dłonie wołają o porządne nawilżenie i ukojenie gdyż skóra jest w tym czasie bardzo sucha.

#OPAKOWANIE
Krem zapakowany jest w białą tubkę na zakrętkę, osobiście wolę gdy jest to wygodny, szybki zatrzask. Szata graficzna jest minimalistyczna, jest tu napis i delikatny obrazek. Na opakowaniu są wszystkie informacje jak skład, działanie i stosowanie. Otwór jest odpowiedniej wielkości tak, że nic się nie rozlewa.

#KONSYSTENCJA
Krem ma dość kremową konsystencję, która dla mnie jest dość rzadka, a przyznam, że do rąk lubię używać takie bardziej gęste, treściwe, może nawet ciut ciężkie kremy bo moja sucha skóra rąk chłonie je jak gąbka, zwłaszcza teraz w zimie i kiedy często ręce się dezynfekuje. Krem szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu, nieprzyjemnego uczucia oblepienia, nie bieli skóry, nie obciąża jej.

#ZAPACH
Zapach jest delikatny, ale dla mnie osobiście bardziej perfumowany niż naturalny, jest taki kremowy, jakby pudrowy, tak mi pachnie. Jest przyjemny, na pewno nie drażni nosa, nie powoduje bólu głowy.

#DZIAŁANIE
Krem jak dla mnie na zimę jest za słaby, nie mam tego uczucia ukojenia niczym plaster, które mam przy moich ulubieńcach. Krem szybko się wchłania i często muszę powtarzać smarowanie. Fakt, skórę jest mniej ściągnięta niż bez, jest bardziej elastyczna, sprężysta, ale to nie jest takie ultra mocne nawilżenie, nie orzy mojej suchej skórze. Być może na lato i dla osób z normalną skórą będzie w sam raz. Ja czuję niedosyt. Krem wprawdzie niweluje uczucie ściągania, pieczenia, swędzenia jakie nie raz mam po myciu, ale jets oni krótkie, dla mnie za krótkie. Fajnie, że produkt ma w składzie pantenol. Plus za pielęgnację płytki paznokci bo wodze, że jest mniej przesuszona niż jakbym nie używała. Skład jest raczej taki sobie.

#NIEPORZĄDNE
Mnie krem nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje jakiś reakcji skórnych, nie ma krostek, zaczerwienienia. Nic złego u mnie się nie działo.

#WYDAJNOŚĆ
Krem jest zapakowany w tubkę o objętości 100ml więc jest to całkiem dużo, ale, że muszę często powtarzać smarowanie to dość szybko mi schodzi.

#CENA
Ceny kremów do rąk z Ziaja są bardzo okazyjne, warto wypróbować na sobie bo wiadomo, co skóra to inne odczucia.

Średniak, nie dla wymagających

Krem bardzo szybko się wchłania, więc jest to plus, jeśli chcemy podczas pracy przy komputerze szybko nawilżyć ręce. Używałam go tylko wiosną i latem, więc nawilżenie byo wystarczające. Zimą mam ogromny problem z przesuszonymi dłońmi i to nawilżenie zdecydowanie nie byłoby wystarczające. Wydajność przeciętna. Zapach neutralny, przyjemny. Ma praktyczne opakowanie - zamknięty jest w miękkiej tubce, co sprawia, że łatwo wycisnąć resztki.