Avon, Naturals, Strawberry & Guawa, Conditioning Body Spray (Spray do ciała `Truskawka i guawa`)

Ekstrakty z dojrzałych truskawek i egzotycznej guawy zapewniają naturalny poziom nawilżenia skóry i zapobiegają jej wysuszaniu. Sprawiają,że skóra staje się gładka i wygląda zdrowo.

Bez rewelacji

Kupiłam tylko dlatego, że była w zestawie z żelem pod prysznic i balsamem. Nie wydaje mi się jakoś, żeby lekka mgiełka, ot coś jak zwykła mgiełka zamiast perfum, mogło nawilżać, ale że nie mam problemów z suchą skórą, czasem psikałam się nią, kiedy nie miałam czasu nałożyć balsamu.
Zapach faktycznie dosyć sztuczny, nie kojarzy się z truskawkami, tylko czymś o zapachu truskawek. Zaraz po rozpyleniu, moim zdaniem jest nie do zniesienia, dopiero gdy nuty wyważą się, zaczyna jakoś pachnieć.
Nie jestem jakoś w nim rozmiłowana, pewnie jak zwykle co kto lubi :) Ale przyznać trzeba, że bardzo wydajny.

Bardzo fajny.

No to tak:

+wydajna
+chłodzi
+daje poczucie odświeżenia
+wyodne opakowanie
+zapach utrzymuje się dość długo na skórze

+/- co do zapachu to trzeba się przyzwyczaić :)

-plamki na jasnych ubraniach (takie mało widoczne, ale jednak)
-lekko się lepi

Używam tego produktu od: nie pamiętam, ale dość długo :)
Ilość zużytych opakowań: 4 :)

nie polubiliśmy się

Produkt jest bardzo wydajny.
Mgiełkę możemy nabyć w niskiej cenie na promocji.

Niestety ta mgiełka ma duszący chemiczny zapach, którego nie mogłam znieść
Używałam z przymusu, by zużyć i nie wyrzucać pieniążków "w błoto".

Myślę, że nie zdecyduję się na nią ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 (125ml)

więcej wad niż zalet

+wygdne opakowanie, które można wszędzie zabrać

+/- zapach długo utzrymuje się na ciele

-zapach strasznie chemiczny- niby było czuć tą trsuskawkę, ale to była truskawka jakby żywcem wyjęta z laboratorium
-po niedługim czasie po użyciu skóra była strasznie lepka, przy takim kosmetyku chciałoby się zapomnieć, że się go nałożyło, a ten jak na złość starał mi o tym przypomnieć

Używam tego produktu od: 2-3 lata temu

kiepska

plusy:
+plastikowe opakowanie
+niestety dość wydajny. Niestety, bo chętnie bym ją już skończyła i wyrzuciła ;/

minusy:
-szczypie mnie na szyi, za uszami
-mdła
-nie pachnie truskawką
-oblepia ciało, przez co czuje się jak spocona

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 2/4

Kocham zapach

Bardzo lubię avonowskie mgiełki, mają cudne zapachy... ALE nie uzywam ich do ciała, bo mam wrażenie, że się lepię, na początku zawala alkoholem.. Co prawdaz utrzymaniem zapachu też jest cężko ale lubię tak popachnieć chociaż przez godzinę.
\\n

Świetna

Dziwię się negatywnym opiniom na temat tej mgiełki.
Największe kontrowersje widzę wzbudza zapach - jak dla mnie normalna truskawka, przede wszystkim truskawka bo tej guawy nie czuję, zresztą nie wiem jak pachnie.
Na początku można wyczuć alkohol, jak w każdej Avonowskiej mgiełce ale szybko się ulatnia. Mi się zapach bardzo podoba, niestety jest dosyć ulotny, nie czuć go już po chwili od aplikacji, tylko blisko na skórze.
U mnie akurat, co dziwne, bardzo ładnie komponuje się ze skórą, i nawet ten zapach nieco rozwija, jak przytknę nos po jakimś czasie jest już zupełnie inny niż na początku, i bardzo, bardzo mi się podoba. Gdyby były takie perfumy, pewnie byłyby już moje.

Mgiełka jednak fajnie odświeża w gorące dni, cena również rewelacyjna, ciągle w promocji. Opakowanie estetyczne, proste, lekkie. Nie widzę większych wad w tym produkcie.

Co do jakiś rzekomo pielęgnacyjnych właściwości - oczywista bzdura i wymysł producenta, dzięki alkoholowi w składzie może jedynie wysuszyć skórę przy częstym używaniu.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Lekka, odświeżająca, przyjazna

Patrze na poprzednie opinie i.. nie dowierzam, ze mowimy o jednym produkcie. Ja osobiscie nie wyobrazam sobie lata bez tej mgielki, mimo iz zapach szybko sie ulatnia, to skora jeszcze dlugo slicznie pachnie. Mgielki Avonu faktycznie zalatuja alkocholem, jednak w tej jest wyczuwalny jedynie na poczatku. Ludzie, to nie perfumy, tylko mgielka ktora zgodnie z przeslaniem jest lekka, nienachalna, slicznie pachnie i w dodatku niewiele kosztuje :)

Ale szambo

Okropny, duszący zapach, który nie ma nic wspólnego ze słodką truskawką. Jeszcze ten alkohol. Wymiotować się chce. Nie do wytrzymania. I nie pomaga, że ulatnia się po chwili i nic już nie czuć.
Dobrze , że dałam tylko 10zł za to coś. Nie mogę zużyć nawt 1/4 opakowania. Chyba w końcu wyrzucę, jak będę robiła świąteczne porządki.

fuuuj

O ile zapach balsamu był przyzwoity tak mgiełka była tragiczna.

A o nawilżaniu skóry czy zapobieganiu wysuszeniu można pomarzyć. Nic takiego nie zauważyłam.

Nic nie wnosi moim zdaniem, a do tego jeszcze ten wkurzający zapach.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Jedna z gorszych

Mgiełka ta jest bardzo sztuczna, truskawka nienaturalna- powiem że wręcz to nie truskawka! Ogólnie to się zawiodłam, bo spodziewałam się prawdziwej truskawki:( Alkohol jak w każdej mgiełce avon jest bardzo intensywny, w innych wyparowywuje, a tutaj nie wyparowywuje, azapach nie może się przez niego przebić.

Ilość zużytych opakowań: jedna mgiełka

najgorszy zapach ze wszystkich mgiełek od Avon-u

Mgiełka pachnie bardzo słodko, daje uczucie odświeżenia. Jak na avon to ten zapach ze wszystkich jest zdecydowanie najgorszy. Jednak cena około 8-12 zł jest przystępna (zależy jaka promocja w katalogu). Ta mgiełka nie może równać się z zapachem wanilii bądź fiołka. Utrzymuje się krótko,około pół godziny i już nic nie czuć. Na ubraniach może troszkę dłużej pachnie.

nie polecam. no chyba, że jesteście miłośniczkami słodkich zapachów.