Avon, Skin So Soft, Soft & Sensual Ultra Body Serum with Silkening Pearls (Perłowe serum do ciała)

Formuła serum z witaminą E, kompleksem substancji odżywczych i jedwabistymi perełkami, które przywracają skórze właściwy poziom nawilżenia. Do każdego typu skóry, do codziennego stosowania.
Zawiera witaminę A, masło shea, wyciąg z akacji senegalskiej, olej jojoba, wyciąg z amarantusa.

dobry do masażu:)

Na początku używałam go do ciała - jak balsamu, zeby nawilżyć skórę i przynieść jej ukojenie zimą. Niestety - nie wchłaniał się dobrze, zostawiał tłusty ślad na skórze i lepił się do ubrań. Przestałam używać.
Latem powróciłam do niego - smarowałam nim nogi - cudnie podkreślał opaleniznę:)
Jednak jego najlepsza właściwość to olejek do masażu - ładnie pachnie, nie wchłania się zbyt szybko, więc można masować. Poza tym świetnie odżywia i nawilża masowaną skórę:)
Już go nie kupię, gdyż do masażu wolę specjalne olejki, a do nóg specjalne kremy.

Używam tego produktu od:prawie roku
Ilość zużytych opakowań:prawie całe jedno

Taki sobie

Kupiłam ten kosmetyk, bo skusiłam się promocją na niego. Może zacznę od plusów tego serum - ma prześliczny, delikatny zapach, a skóra po nim jest gładka jak pupa niemowlaka. I na tym koniec - perełki w nim zawarte nie zawsze się wchłaniają samoistnie przy wcieraniu, momentami trzeba je samemu rozcierać, a dokładniej rozgniatać. Co do nawilżenia, jest ono (przynajmniej dla mojej skóry) zbyt słabe, nie utrzymuje się zbyt długo na skórze. Co do konsystencji to muszę przyznać, że jest ona zbyt rzadka. Dlatego tylko trzy gwiazdki. Kosmetyk powinien być odrobinę gęstszy. Dla mojej skóry nie jest on może zbyt dobry, ale mam nadzieję, że dla użytkowniczek o mniej wymagającej skórze będzie on idealny.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego opakowania

:-(

kupiłam go pierwszy i ostatni raz!!!!!!!!

- perełki się nie rozbijają!!!
- serum długo się wchłania!!!!

JEDYNY PLUS daje za zapach,który jest naprawdę przyjemny......

ale ogólnie do niego nie powrócę

Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Mało wydajny, ale dobry

Przychylam się do opini poprzedniczki;)
Jak dla mnie kosmetyk nie jest zły- zapach jest śliczny (aż skusiłam sie na inne produkty tej serii), bardzo fajnie nawilża, dale uczucie gładkości. Fakt faktem nie wchłania sie za szybko i jest mało wydajny, jednak jezeli chodzi o działanie nie można mu nic zarzucić. Serum używałam na zmiane z innymi balsamami, dlatego mogłam cieszyc się nim dłużej;)

bardzo miły kosmetyk

Nie bardzo rozumiem negatywne komentarze na temat tego kosmetyku. Na mojej skórze wchłaniał się szybko pozostawiając miłe uczucie nawilżonej skóry, nie czułam żeby się skleił, ładnie pachnie, kuleczki podczas wmasowywania rozcierały się nie pozostawiając śladu.

Stanowczo bronię tego kosmetyku, a nie jestem Konsultantką Avonu :)

Używam tego produktu od: około pół roku

raczej nie

Dostałam ten produkt, więc nie będę mówić o jego cenie w stosunku do działania.
Jestem konsultantką Oriflame i kosmetyki Avonu nie bardzo mi leżą.
Co do tego serum to zgadzam się z poprzednimi opiniami, że jest to coś w stylu oliwki w żelu, która dość długo się wchłania, więc nie nadaje się raczej na użytek po szybkim, porannym prysznicu.
Różowe mikrogranulki trzeba rozgniatać, a są dość twarde i się nie rozpuszczają.
Co do opakowania- jest strasznie nie poręczne, dlatego, że wyślizguje się z rąk, gdy bierzemy kolejne porcje kosmetyku. Produkt jest mało wydajny.
Co do końcowego efektu, to plus jest taki, że kosmetyk ładnie pachnie i skóra po jakimś czasie faktycznie jest gładka.

Używam tego produktu od: tygodnia

Średni

Serum strasznie długo się wchłania- u mnie godzinę. Drobinki w serum nie chcą się rozpuszczać, więc trzeba je rozgniatać. Po wchłonięciu skóra jest strasznie gładka, dla mnie aż za bardzo :) Produkt nie jest za bardzo wydajny. Nie wiem czy jeszcze go kupię, ale na lato ten produkt może być ( kiedy ma się bardzo wysuszoną skórę po opalaniu na słońcu). Więc możliwe, że ten kosmetyk zawita u mnie w domu za rok.

oliwka

oliwka w żelu a nie serum
postać żelu zapowiada nam lekkość i szybkie wchłanianie
słowo serum sugeruje głębokie odżywienie
kosmetyk nie robi nic z tych dwóch rzeczy
-nawet użycie najmniejszej ilości powoduje, że skóra jest tłusta, faktycznie jedwabista w dotyku, ale tłusta jak po oliwce, tłusty film utrzymuje się około pół godziny jeśli smarujemy się naprawdę odrobiną a cały dzień jeśli bierzemy taką przeciętną ilość
-po czymś takim ubranie się, szczególnie w cos obcisłego jest wyczynem, nawet zdjęcie ubrania po paru godzinach jest trudne - wszystko sie klei, można parę minut po smarowaniiu wycierać nadmiar ręcznikiem, nie ma wtedy uczucia tłustości ale i nawilżenie jeszcze słabsze
-mimo tłustości działa tylko powierzchownie, nie nawilża, mi po nocy skóra się łuszczy ( a jest lato i moja skóra naprawdę nie wymaga dużo)
-strasznie niewydajna, wystarczyła na około 10 uzyć - ręce+nogi+brzuch i 2 masaże pleców
-drobinki nie rozsmarowują się, trzeba je potem pojedynczo rozgniatać albo zdejmować ze skóry
-stałam się jej właścicielką po tym jak moja mama po 1 użyciu cały czas się drapała, więc uwaga wrażliwcy
-zapach typowy dla tej serii po jakichś 10 minutach ujawnia oliwkową naturę, pachnie po prostu oliwką i to dosć mocno
+ jedyny plus - nadaje się do masażu, zapewnia długo delikatny poślizg
mogę polecic tylko osobom, które lubią oliwkę w żelu, ale przy tej cenie zwykły johnson będzie lepszy, ja zuzyłam to niby serum z przymusu i bez przyjemności

Używam tego produktu od: niby miesiąc, ale starczyła na 10 użyć

napewno nie kupię ponownie :/

Fajnie się prezentuje ale zdecydowanie nie polecam :/ Ponieważ:
*bardzo długo się wchłania,
*jedwabiste perełki nie rozpuszczają się,
*zapach taki sobie,
*krem się klei.

Co prawda skóra jest miękka i gładka ale jeśli rano mam się budzic z lepką niewyschniętą skórą to dziękuje :P

Używam tego produktu od:miesiąca

raczej nie

Serum bardzo dobrze nawilża skórę i ślicznie pachnie. I to by było na tyle jeśli chodzi o zalety.
Przeszkadza mi to,że jest baaaaardzo klejące i perełki się nie rozpuszczają.
Nie wiem czy jeszcze kiedyś je kupię

Tej miksturze mówię nie

Co to za dziwna kombinacja tłusto-pachnąca! Dwie gwiazdki daję: pierwszą, bo w sumie nieźle nawilża, drugą, bo ładnie pachnie.
A teraz minusy. Po pierwsze długo się wchłania. PO drugie jest tłusty. Po trzecie przez to że jest tłusty te perełki nie pękają zbyt łatwo tylko się ślizgają po skórze (zwłaszcza te mniejsze) co mnie bardzo denerwuje bo wyglądają te kropki nieestetycznie.

Jak komuś te minusy nie przeszkadzają to pewnie bedzie zadowolony. Ja już go nie kupię

przyjemne:)

serum slicznie pachnie, dobrze nawilza moje suche cialo. jednakze jest troche niewydajne- i wcale sie nie klei! skora po nim jest mila,nawilzona i pachnaca! w dodatku produkt nie jest drogi. polecam!

Używam tego produktu od:2 miesiecy