Stapiz, Sleek Line, Repair & Shine, Repair Balm (Balsam do włosów z jedwabiem)

Stapiz, Sleek Line, Repair & Shine, Repair Balm (Balsam do włosów z jedwabiem)

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.63/5

Pojemność 1 000 ml

Stapiz Sleek Line Repair & Shine Repair Balm to regenerujący balsam do włosów z jedwabiem. Dzięki dużej zawartości jedwabiu intensywnie dożywia włosy od nasady aż po same końce nadając im miękkość i połysk, pielęgnuje oraz dba o zdrowy wygląd włosa. Dodatkowo ułatwia rozczesywanie i modelowanie włosów. Balsam nadaje idealną gładkość, elastyczność, działa silnie nawilżająco i przeciwdziała plątaniu się włosów. Włosy stają się miękkie, mocne i pięknie błyszczą. Efekt widoczny po pierwszym użyciu.

nawilżające, regenerujące, wzmacniające

nie wiem czy bym ponownie kupiła

ogólnie to ten balsam nie jest zły.. nie urywa żadnych części ciała, ale ogólnie nawilża włosy. jego zaletą na pewno jest to, że jest go bardzo dużo w środku. przede wszystkim włosy są po nim całkiem miękkie, nie robią się strąki, nie puszą się ani nie przetłuszczają się włosy po nim zbyt szybko. jako coś na szybko albo przy małym budżecie jest to jakiś pomysł by się w sleek line zaopatrzyć. z szamponu jest mniej zadowolona, ale balsam jest całkiem spoko.

Zachecajacy

Balsam zakupiłam przez internet razem z szamponem. Opakowanie 1 l z pompką- rewelacyjna sprawa, łatwe dozowanie. Balsam ma konsystencję bardzo rzadką dlatego trzeba uważać podczas nakładania. Zapach intensywny jak dla mnie bardzo sztuczny. Włosy są po zastosowaniu mięciutkie i delikatne w dotyku. Łatwo się rozczesują. Mnie po stosowaniu szamponu wraz z balsamem na następny dzień swędzi Skóra głowy. Nie wiem czy to alergia czy reakcja na jakiś składnik. Gdyby nie takie objawy byłabym bardzo zadowolona.

Kupiłam w zestawie z szamponami

balsam zakupiłam razem z szamponem tej samej linii i też fioletowym szamponem tej marki. Każdy produkt jak najbardziej jest ok. Cała linia jest proteinowa więc trzeba uważać by nie przesadzić z nimi, ale osobiście bardzo fajnie moje włosy wygładza zwłaszcza, że są po farbowaniu z wysokim oxy. Przede wszystkim nawilżają, włosy nie są szorstkie po nim, nie puszą się (o ile się nie przesadzi). Opakowanie jest duże i bardzo wydajne. w mojej butelce jest pompka więc łatwo się używa tego balsamu. osobiście oceniam na 5/5. Zapach sprawia, że włosy pachną na 2 dzień na luziku.

Balsam na duże ekonomiczne opakowanie. W moim przypadku butelka jest z pompką co ułatwia dozowanie.
Ma śliczny zapach oraz łatwo się rozprowadza oraz spłukuje. Włosy są miłe w dotyku. Ułatwia rozczesywanie. Włosy nie elektryzują się.
Spełnił moje oczekiwania

Polecam! :)

Jak dla mnie, jest to fenomen :D. Cenowo jest to chyba najlepszy szampon w stosunku do jakości. Odróżnieniu od tych popularnych szamponów z drogerii nie pienie się tak intensywnie, trochę jak farba do włosów. WIdać, że włosy są lepiej nawilżone, mniej rozdwojonych końcówek. Jestem w trakcie 2 opakowania i planuję przy nim zostać.

Zapach nie jest z moim guście, jak dotąd używalam szamponów L'oreal, ale pod względem ceny i jakości one ustępują Stapiz. Zapach można zniwelowa codżywką ;) polecam!

PS: muszę zaznaczyć, że jest bardzo wygodna aplikacja (btw i duża pojemność) na zdjęciu tutaj nie widać, ale jest zamiast zwykłej zakrętki dozownik jak do mydła.

Rozczarowanie

Balsam ma konsystencje jakby ktoś dolał do niego wody, w efekcie nakładam na włosy niekończącą się ilość i mam wrażenie, że to ciągle za mało. Efektów też nie widać, włosy po umyciu splątane. Produkt o wiele gorszy od sklepowych odżywek, a to niby produkt profesjonalny.

piękny zapach

Zamawiałam na allegro dwa szampony. Omyłkowo dostałam jeden szampon jeden balsam. Uwielbiam z tej serii maskę i szampon są super. Jeśli chodzi o balsam ma podobny zapach do pozostałych kosmetyków z tej linii jednak słabiej utrzymuje się na włosach. Sam zapach jest wg mnie wręcz obłędny. Kosmetyk jest dość rzadki ale też dość wydajny. Stosuje go na przemiennie z maską, ale gdy się skończy zostanę po prostu przy masce.

Zwyklak

Ten produkt jest bardzo przecietny. Bylam nim zaintrygowana, odzywka o tak duzej pojemnosci za tak niska cene. Zapach ma bardzo ladny, spodobal mi sie, aplikacja jest wygodna gdyz mam wersje z pompka. Jednak ten balsam jest dosyc rzadki wiec splywa nieco z wlosow, aby pokryc je w calosci, potrzebuje kilka razy naciskac pompke wiec nie wiem czy do konca jest taki wydajny. Ciezko mi to ocenic rowniez dlatego ze nie stosuje go kazdego dnia, raczej na przemian z innymi. Nie robi nic spektakularnego z wlosami, nie sa wyjatkowo miekkie ani wygladzone czy odzywione. Zwyklak. Raczej do niego juz nie wroce.

Ah ten jedwab

Lubię produkty z jedwabiem,ponieważ od razu kojarzy mi się to z delikatnością i gładkością. Tak jest i z tym sprayem. Używam go prawie po każdym myciu włosów . Bardzo lubię zapach balsamu ,który bardzo długo utrzymuje się na włosach . Dodatkowo są one mega gładkie ale to po długim o regularnym stosowaniu. Polecam ,baslam ponieważ widać efekty takie jak miękkie i lśniące włosy.

Bardzo wydajny

Balsam ma bardzo duże opakowanie i jest mega wydajny. Konsystencja jest dość gęsta, dobrze rozprowadza się po włosach. Nie ma problemu z ze spłukaniem. Zapach jest bardzo ładny i utrzymuje się dość długo. Włosy są mięciutkie, nawilżone, gładkie, błyszczące, dobrze się rozczesują. Nie spowodował u mnie żadnych podrażnień czy innych niepożądanych efektów.

Ciekawy produkt

Produkt kupiłam po rekomendacji, że używa się go w salonach fryzjerskich. Zwykle kupuję pojemność 300ml, ale z tego co wiem to są różne. Bardzo przyjemny, salonowy zapach. Konsystencja aksamitna. Brak pompki, możliwe że duże objętości ją posiadają. Wystarczy niewielka ilość szamponu. Produkt jest wydajny. Myślę , że ponowie zakup albo spróbuję innych z tej serii.

Świetny, ale można przesadzić

Balsam kupiłam około 3 miesięcy temu i od tej pory jestem w nim zakochana. Pięknie pachnie, jest tani (zapłaciłam około 13 zł), włosy po wysuszeniu są lśniące. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że stan moich włosów bardzo się poprawił. Trzeba jednak uważać, bo przy nałożeniu zbyt dużej ilości może obciążyć.