Kosmetyki - opinie i recenzje

zozell

Dodanych produktów: 37

Napisanych recenzji: 149

5 / 5

Nie mam się do czego przyczepić

Moja cera bardzo, bardzo polubiła tę piankę, choć moja skóra nie należy ani do suchych ani do podrażnionych (przynajmniej nie miałam podrażnień podczas używania pianki). Jest to jedna z najdelikatniejszych pianek jakie miałam przyjemność używać, mimo to twarz była oczyszczona, odświeżona i ukojona, że miałam ochotę powtórzyć proces. Nie wystąpiło żadne podrażnienie, czy przesuszenie, nie ściągała również skóry i nie szczypała w oczy. Z opakowaniem również nie było problemu. Pompka się nie zacinała i dodatkowo widać zużycie przez jaśniejszą buteleczkę.

Przejdź do recenzji
Ewciasz23

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 128

5 / 5

Fajny, ale nie na codzień.

Bardzo fajny żel, ale nie sprawdził się u mnie codziennie, ponieważ za bardzo ściągał moją cerę, używałam go tak 2-3 razy w tygodniu, na zmianę z innym. Jego konsystencja jest średniej gęstości, przejrzystej i przyjemnej czarnej barwy, o charakterystycznym, orzeźwiającym zapachu. Po nałożeniu nie tworzy gęstej piany, jest raczej "tępy", mało się go daje, bardzo wydajny. Skóra staje się czysta, miękka w dotyku, ale pojawia się uczucie ściągniętej cery.

Przejdź do recenzji