Ziaja, Pianka oczyszczająca do skóry suchej i podrażnionej

Ziaja, Pianka oczyszczająca do skóry suchej i podrażnionej

Średnia ocena: 4.63/5

Hebe
Średnia ocena: 4.00/5

Pianka zawiera skoncentrowane stężenia nawilżających mleczanów,a dodatkowo nawadniającą betainę, witaminę B3 i prowitaminę B5 oraz kojący ekstrakt ze świetlika.

98% substancji pochodzenia naturalnego
• Idealnie łączy się z sebum i składnikami makijażu.
• Łagodnie, ale skutecznie oczyszcza skórę.
• Nawilża naskórek już w czasie mycia.
• Pozostawia skórę czystą, gładką i pachnącą.
Może być stosowana przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Testowana dermatologicznie pod kontrolą lekarzy okulistów.
Łagodna nawet dla wrażliwych oczu.
Beztłuszczowa i delikatnie perfumowana.

sucha
nawilżające, oczyszczające
z pompką, w butelce
płyn
oczyszczanie twarzy

Pianka oczyszczająca

Bardzo fajna delikatna pianka do mycia twarzy.
Posiadam cerę naczynkową, mieszana w kierunku tłustej.
Dobrze domywa resztki makijażu.
Nie mam uczucia "ściągnięcia" po umyciu twarzy.
Wyczuwam bardzo delikatny zapach który jest dość przyjemny.
Cena produktu również bardzo przyjemna na promocji idzie dostać ją za około 12-15zł.

Delikatna i skuteczna

Pianek zazwyczaj używam do porannego, delikatniejszego mycia twarzy i właśnie w tej roli pianka sprawdziła się bardzo dobrze.
Opakowanie produktu to plastikowa, przezroczysta tubka w kolorze niebieskim pokryta minimalistycznymi nadrukami i napisami w kolorze czarnym i niebieskim. Posiada pompką pianotwórczą, która pozwala na bezproblemowe i higieniczne dozowanie.
Działanie również jest przyjemne - pianka odświeża skórę, jednocześnie nie podrażnia jej, nie przesusza ale też nie oblepia i nie daje uczucia niedomycia.
Mi osobiście nie przypadł zbytnio do gustu zapach ale i tak uważam, że pianka jest godna wypróbowania, szczególnie biorąc pod uwagę jej skład, cenę i wydajność.

Nie mam się do czego przyczepić

Moja cera bardzo, bardzo polubiła tę piankę, choć moja skóra nie należy ani do suchych ani do podrażnionych (przynajmniej nie miałam podrażnień podczas używania pianki). Jest to jedna z najdelikatniejszych pianek jakie miałam przyjemność używać, mimo to twarz była oczyszczona, odświeżona i ukojona, że miałam ochotę powtórzyć proces. Nie wystąpiło żadne podrażnienie, czy przesuszenie, nie ściągała również skóry i nie szczypała w oczy.
Z opakowaniem również nie było problemu. Pompka się nie zacinała i dodatkowo widać zużycie przez jaśniejszą buteleczkę.

Nie sprawdziła się.

Pianka nie sprawdziła sie na mojej skórze. Może dlatego, ze mam skóre tłustą i potrzebuję czegoś lepiej oczyszczającego skóre. Po umyciu tą pianka miałam wrażenie, jakbym myła sama woda i że moja cera jest nadal brudna.
Pianka ma kilka zalet. Higieniczne opakowanie, pianka jest dość gęsta, niewysoka cena. Z minusów to miałam wrażenie że jest mało wydajna , bo szybko sie skończyła.

Bardzo dobry produkt w niskiej cenie

Zakupiłam go już kilka lat temu zachęcona naprawdę niską ceną produktu i nie zawiodłam się jego jakością i działaniem.
Produkt ma bardzo delikatną i przyjemną konsystencję którą z łatwością nanosi się na skórę twarzy , przynosi ukojenie nawet dla podrażnionej i bardzo suchej skóry a co najważniejsze jest bardzo delikatna także dla oczy także nawet w przypadku dostania się do nich produktu nie ma pieczenia i podrażnienia. Pianka intensywnie i dogłębnie oczyszcza skórę pozostawiając ją pełną blasku , delikatną oraz widocznie odżywioną i gładką , intensywnie nawilża nawet bardzo przesuszoną skórę niwelując uczucie pieczenia i swędzenia oraz pozostawiając ją bez żadnej suchej skórki . Ma bardzo delikatny i przyjemny zapach także myślę że każdy go polubi , zamknięta jest plastikową buteleczkę z aplikatorem w postaci pompki przez co można z łatwością wydobyć odpowiednią do pielęgnacji ilość , wystarczy już niewielka ilość produktu dlatego opakowanie jest wydajne i wystarcza na długo a cena jest bardzo niska , można ją zakupić w wielu sklepach jak i drogeriach dlatego jest bardzo łatwo dostępna . Polecam

Lekka jak chmurka :)

Pianki to moje ulubione formy produktów do mycia twarzy i kilkuetapowej pielęgnacji a ta z Ziaji jest świetna - używam już któreś z koleji opakowanie i jestem z niej bardzo zadowolona.

Szata graficzna prosta, opakowanie jest plastikowe, przezroczyste, widać bieżące zużycie co bardzo lubię w tego typu produktach.

Pianka jest dedykowana do cery suchej - czyli
właśnie takowej jak jest moja :)
Jej pojemność to 150ml, posiada bardzo wygodne dozowanie w formie pompki, która sprawnie działa, po wstrząśnięciu wydobywa lekką jak chmurka piankę. Jest niesamowicie przyjemna w użytkowaniu, delikatna, nie podrażnia nawet bardzo wrażliwej skóry.
Posiada bardzo przyjemny, świeżutki zapach, który umila aplikację i dopełnia całość.
Używam jej zarówno podczas rannej jak i wieczornej pielęgnacji.

W składzie zawiera witaminę B3, prowitaminę B5 i kojący ekstrakt ze świetlika, betaina.

Produkt ten kompleksowo oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń i działa pielęgnująco. Dobrze dobywa pozostałości po makijażu, nadmiar sebum, nawilża, działa kojąco i łagodząco. Pozostawia skórę czystą, gładką i przyjemnie pachnącą.
Beztłuszczowa i delikatnie perfumowana.
Może być stosowana przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Testowana dermatologicznie pod kontrolą lekarzy okulistów. Łagodna nawet dla wrażliwych oczu.

Polecam ! niedrogi produkt a naprawdę skuteczny i przyjemny w stosowaniu, ja będę po nią nadal sięgać :)

pianka ziaja do skóry suchej i podrażnionej

Świetna oczyszczająca ale i delikatna pianka, nie szczypie w oczy, bardzo tania, wydajna, nie podrażnia, nie kupię ponieważ lubię testować nowe produkty i szukam tego idealnego.

Żegnaj sciągnięta skóro!

W końcu udało mi się natrafić na produkt a niewielkiej cenie, który dobrze domywa, a jednocześnie nie pozostawia nieprzyjemnego efektu ściągnięcia skóry. Zapach jest bardzo delikatny, więc nie trzeba się o niego martwić.

Delikatna, ale skuteczna !

Piankę kupiłam w hipermarkecie, skuszona wieloma pozytywnymi opiniami na wizażu.
Pianka jest bardzo tania, ale swoją skutecznością dorównuje droższym produktom. Używałam jej codziennie w wieczornej pielęgnacji jako jeden z etapów dwustopniowego oczyszczania, preferuję pianki do oczyszczania. Produkt mnie nie zawiódł, skóra pozostała oczyszczona, nie podrażniona, bez uczucia ściągnięcia. Nie szczypała w oczy, co pozwala na domycie rzęs i powiek.

Pianka ma 98% składników pochodzenia naturalnego dodatkowo jej skład jest wzbogacony składnikami aktywnymi m.in. witaminą b3 czy betainą.

Polecam każdemu nawet skórze delikatnej i wrażliwej, za taką cenę warto przetestować. Ja zakupiłam dwa kolejne opakowania na zapas.

Bardzo dobry produkt do mycia

Pierwsze opakowanie pianki kupiłam w osiedlowej drogerii za jakieś 12zł, cały czas używałam klasycznych żeli a ta pianka to pierwszy tego typu produkt do mycia twarzy który przetestowałam.

Pianka ma pojemność 150ml, opakowanie to plastikowa butelka z dozownikiem. Ma delikatny, dla mnie lekko mydlany zapach.
Jest delikatna a przy tym dobrze oczyszcza. Skóra nie jest po niej ściągnięta, daje uczucie lekkiego nawilżenia i nie podrażnia oczu. Na moją cerę mieszaną działa bardzo fajnie. Używam jej przeważnie rano ale wieczorem też daje radę.
Cena super jak za taki produkt.
Kończę już drugie opakowanie i na pewno zaopatrzę się w kolejne.

Jedna z lepszych pianek na rynku :)

Od dłuższego czasu korzystam z pianek do mycia twarzy, odstawiłam różnego rodzaju żele na rzecz pianek i testuje :) .
Tym razem od m-ca korzystam dwa razy dziennie z tej pianki Ziaji do skóry suchej i podrażnionej.
Zakupiłam ten rodzaj ponieważ mam suchy typ cery, dodatkowo raz za czas w okresie jesienno zimowym pojawiają mi się podrażnienia naskórka w okolicy nosa od chusteczek.
Moim zdaniem pianka ma bardzo dużo zalet i jedną wadę , ale ją można rozwiązać w innym sposób.
Więc jako , że wada jest jedna zacznę od niej-pianka ma delikatne oczyszczanie ,więc makijażu raczej nią nie zmyjemy. Ja wieczorem używam płynu micelarnego a potem dopiero pianki.
No a teraz plusy :
* nie wyszusza skóry- co dla mnie jest bardzo ważne podczas pielegancji oczyszczania twarzy
* nie podrażnia
* nie szczypie w oczy
* jest w 98% ze składników naturalnych
* jest wydajna
* nie droga
* łatwo dostępna
* mogą z niej korzystać nawet osoby dorosłe
* ma lekki przyjemny zapach
* i jesteśmy w stanie wykorzystać ją do samego końca:).

Ja na pewno ją jeszcze zakupię:) .

Bardzo przyjemna pianka

Mam cerę trądzikową, skłonną do bolesnych podrażnień i ta pianka bardzo przyjemnie oczyszcza i łagodzi. Testowałam też wersje białą, ale u mnie się nie sprawdziła tak dobrze jak ta.

Wiadomo że z trądzikiem pianka sama w sobie nie da rady, ale jest fajna jako coś kojącego do mycia, jako pierwszy krok w pielęgnacji. Czuć też efekt nawilżenia.

Ma zapach po prostu „kosmetyku”

Produkt zgodny z opisem, przy tej cenie naprawdę polecam :D