Schwarzkopf Gliss Kur, Color Protect, Ekspresowa odżywka regeneracyjna chroniąca kolor (stara wersja)

Ekspresowa odżywka bez spłukiwania z filtrem UV i systemem regeneracji komórek zapewnia łatwe rozczesywanie włosów i po 30 myciach utrzymanie koloru do 90%.
System regeneracji komórek zawierający proteiny identyczne z proteinami włosów regeneruje komórki głęboko w ich wnętrzu.

Dla małowymagających

Jest średniakiem
zalety
- ułatwia rozczesywanie
- ładnie pachnie
- cena

Wady
- przetłuszcza włosy
- raczej poprawia tylko wygląd, po spłukaniu nie czuć by cokolwiek zregenerowała, znalazłam lepsze

Używam tego produktu od: czterech lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

nie daje rady

Ma drażniący zapach, łatwo z nią przesadzić i niestety nie odczuwam ,że chroni farbowane włosy. Daje 1 gwiazdkę ponieważ ułatwia rozczesywanie włosów.Po nałożeniu jej na mokre włosy te po wyschnięciu są szorstkie i matowe. Odżywka która tylko ułatwia rozczesanie włosów nie jest warta takiej ceny

Używam tego produktu od: 2-3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

Genialny do farbowanych włosów

Pofarbowałam sobie włosy na czerwone i niestety muszę myś głowę co dwa dni a czerwony ze względu na swoje pigmenty szybko schodzi (mi utrzymywał się tylko miesiąc potem był tak jakby "sprany kolor"). Po drugim farbowaniu zauważyłam w sklepie tą odżywkę i postanowiłam kupić okazała się rewelacyjna a kolor utrzymał się o miesiąc dłużej niż zwykle, zamyka łuski i ułatwia rozczesywanie dodatkowo chroniąc przed nasłonecznieniem i utratą koloru :)

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte

bezużyteczna

Kolorowa, lepiąca woda, która nic nie robi. Żeby to chociaż spełniało jedno swoje zadanie - ułatwiało rozczesywanie... Nie robi nic, czy psikam jej dużo, czy mało. Na plus jedynie wydajność, dziadostwo nie chce się skończyć. I może, albo mi się tylko wydaje, co też jest prawdopodobne, włosy są ciut bardziej miękkie. Na pewno więcej nie kupię, te wszystkie spreje do włosów to pic na wodę, nie ma co porównywać do "normalnych" spłukiwanych odżywek. Cena w stosunku do jakości, też za wysoka, ja kupiłam w jakieś promocji, ale nie więcej jest to warte niż jakieś 8 zł, dla kogoś, kto ma w miarę bezproblemowe włosy i może coś mu to zadziała.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo dobry produkt

Jest to bardzo dobra odżywka. Niewątpliwie doskonała alternatywa do standardowych odżywek bez spłukiwania, które zazwyczaj bardzo obciążają włosy.

Plusy;

nie obciąża włosów, wręcz przeciwnie są puszyste i lekkie

ułatwia rozczesywanie

wydłuża trwałość koloru

włosy są lśniące

wyglądają zdrowo

ładnie pachnie

szybka i łatwa w aplikacji

cena dość przystępna

Minusy;

pól gwiazdki odejmuję z słabą wydajność, choć z drugiej strony w końcu to płyn i zużywa się jak każdy inny

Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobra odżywka bez spłukiwania

Kupowałam wytrwale przez 3 lata. Teraz zrobiłam sobie przerwę i przerzuciłam się na kosmetyki apteczne i do spłukiwania.

Plusy:
- zapach - śliczny
- wygodny sposób nakładania na włosy - spray
- włosy lepiej się rozczesywały
- wyglądały zdrowiej
- błyszczały się
- kolor dłużej się utrzymywał

Minusy:
- mało wydajna
- włosy przyzwyczaiły się do odżywki i po pewnym czasie przestała działać

cena +/- jak jest na promocji to warto kupić, jak jest w cenie normalnej ok. 15 zł to lepiej poczekać na promocję ;)

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: wiele

Świetna!

Moja faworytka;)
Zdecydowanie
Ta odżyweczka cos czuje na stałe zagosci w mojej łazience
Włosy sa po niej boskie

:) równomiernie sie rozpyla
:) wygladza, nablyszcza włosy
:) zmiękcza i naturalnie sie układają
:) włosy po niej dobrze odbijaja swiatło a łuski sie zamykaja

:(Gwiazdke odejmuje za kiepska wydajnosc- uzywam od miesiaca i została 1/3 a włosy mam do ramion

WARTO MIEĆ!

Dawno podpatrzona u koleżanki na obozie, która się z odżywką praktycznie nie rozstawała. Kiedy tylko wróciłam do domu zaraz następnego dnia poszłam do drogerii i kupiłam sobie właśnie tę odżywkę.
JESTEM ZACHWYCONA!

+jest lekka
+szybko się ją nakłada, prosta w użyciu
+nawilża
+ładnie pachnie
+wydajna
+poręczna
+nie przetłuszcza włosów
+delikatna
+mam miękkie i zdrowe włosy, a mimo tego odczuwam, jak po nałożeniu robią się mięciutkie i przyjemne w dotyku
+ułatwia rozczesywanie, a wiem co mówię- mam włosy długie, dużo i przy złych produktach trudne do ogarnięcia
+jest ogólnodostępna
+dobra cena-ostatnio widziałam w Rossmanie w promocji za ok 10 zł
+Super na lato- jak byłam 2 lata temu we Włoszech, odżywka robiła furrorę wśród..mężczyzn! Mocne słońce, słona woda, wiatr, a włosy po odżywce robiły się miękuchne i przyjemne w dotyku. A że często trzeba było brać prysznic, dla ochłody i dla zmycia soli, odżywka była używana przez kilka osób kilka razy dziennie, i nie pamiętam już ile, ale pamiętam ze jeszcze przywiozłam ją do Polski i miałam w łazience.

Mój TŻ też ją sobie chwali;)

Ilość zużytych opakowań: 4? jest bardzo wydajna, jestem przy końcówce 4go

można spróbować

Kupiłam te odżywkę w celu ochrony moich blond włosów w palącym słońcu. Dodam, że nie mam farbowanych włosów, ale uznałam, że będzie miała ona więcej filtrów i nie zniszczą mi się włosy.
Odżywka jest dość wydajna. Używałam ją przez ponad miesiąc z koleżanką na pół i jeszcze sporo zostało. Oczywiście wcale jej sobie nie żałowałyśmy. Mam długie włosy i nie chciałam ich ścinać od razu po powrocie.
Ładnie pachnie, dość mdło i trochę dusząco, ale ładnie. Łatwo dostępna, tania.
Co do działania, ułatwiała rozczesywanie, ale nie zawsze w taki sposób jak ja bym chciała. Aczkolwiek uważam, że ochroniła moje włosy i tak. Końcówki są i tak do ścięcia, ale ogólnie są w niezłym stanie. Przyznam, że bardzo wysoko postawiłam jej poprzeczkę. Myślę, że sobie nieźle poradziła. Wróciłam z bardziej matowymi i sztywniejszymi włosami niż wyjeżdżałam, ale nie dajmy się zwariować. Na europejskie warunki sądzę, że może być dobra lub za ciężka, na azjatyckie jest odrobinę za słaba.
Można spróbować. Ja pewnie już jej nie kupię, bo lubię zmieniać kosmetyki.

Używam tego produktu od:przez ponad miesiąc

ciężka

Polubiłam te spraye bo pomagają mi rozczesać kołtun na głowie a mgiełka jest mgiełką a nie strumieniem.

Używałam różowej i żółtej ale ta czerwona zrobiła na mnie najmniejsze wrażenie gdyż zbyt obciąża włosy i szybciej się przetłuszczają, oraz zapach jest tak ciężki i słodki że aż mdli.

Tak więc jej funkcje jako odżywki skończyły się jako "rozczesywacz"

Co do koloru - ciężko powiedzieć czy wzmacnia, nie zwracam na to uwagi. Włosy blond najlepiej odżywiają swój kolor dzięki słońcu i rumiankowi :)

Używam tego produktu od:pół roku

Godny polecenia!Rewelacja

Zakupiłam tę odżywke jakis czas temu i tak stała na półce,jakis miesiac temu wróciła do łask.
Jest rewelacyjna,często farbuje włosy na kolor czarny i jak to po farbowaniu włosy sś sianowate,używając tej odżywki nabrały lekkości.
A przede wszystkim super sie rozczesuja.
Po kazdym umyciu wlosów wystarczy kilka razy prysnąć i rozczesuja sie delikatnie ,bez szarpania,co w moim przypadku zdażało sie często ze względu na długie i gęste włosy,teraz nie mam z tym problemu.
Naprawde polecam osobom z długimi i ciężkimi do rozczesania włosami.

Używam tego produktu od:miesiąc

super!

Uwielbiam odżywki z tej serii. Tą stosowałam farbując włosy castingiem na czarno, normalnie po miesiącu kolor był ciemno brązowy, a przy stosowaniu tej odżywki nawet po 2 miesiącach był czarny :) Do tego włosy lśnią po jej zastosowaniu. Jest bardzo wydajna, przy codziennym używaniu starcza na jakieś 3 miesiące. Bardzo ułatwia rozczesywanie. Ładny zapach.

Używam tego produktu od:jedno opakowanie rok temu