Bielenda, Awokado, Subtelny peeling do ciała

Bielenda, Awokado, Subtelny peeling do ciała

Subtelny peeling do ciała z pestkami to idealny kosmetyk polecany do całorocznej pielęgnacji skóry suchej i odwodnionej. Bezpieczny, oleisty kosmetyk z drobinkami mielonych pestek, skutecznie, a jednocześnie wyjątkowo delikatnie oczyszcza skórę z szorstkich, łuszczących się, martwych komórek. Doskonale wygładza, zmiękcza, nawilża skórę, poprawia jej jędrność i sprężystość. Likwiduje uczcie nieprzyjemnego napięcia naskórka. Skóra zaczyna `oddychać` i łatwiej wchłania kosmetyki pielęgnujące. Piękny tropikalny aromat odpręża i relaksuje.

Ulubiony zapach, dobry peeling.

Żaden zapach kosmetyków do pielęgnacji nie podoba mi się tak jak ten. Wprost szaleję za nim! Miałam już masło i maseczkę, teraz czas na peeling, który okazał się być naprawdę porządnym kosmetykiem.

<b>Konsystencja, formuła:</b> gęsty, treściwy, galaretkowaty peeling w żółtawym kolorze; dużo drobinek cukru, trochę mniej drobinek czarnych ze skorupki kokosa.

<b>Zalety:</b>
*świetnie peelinguje ciało - drobinek jest sporo i są dość ostre (ale nie podrażniające), przy porządnym masażu ciała zwłaszcza na sucho można naprawdę porządnie się nim wygładzić
*zawiera olejki naturalne - palmowy, awokado, kokosowy dzięki czemu lekko nawilża skórę (ale nie pozostawia tłustego filmu)
*przecudny zapach - świeży, słodki, owocowy
*jak za taką jakość cena jest dość niska
*można nim peelingować wrażliwą skórę, np po depilacji
*dobrze trzyma się ciała, nie spływa
*wygodny słoik - możemy zużyć produkt do końca

<b>Wady:</b>
*zawiera parabeny
*niestety mało wydajny, wystarcza na 3-4 razy (jak prawie wszystkie tego typu produkty)
*nie przypadł mi do gustu design opakowania, mało czytelne

Świetny kosmetyk do którego z pewnością będę wracać. Polecam wszystkim fankom egzotycznych zapachów i treściwych peelingów :)

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Fajny...

Frzyjemnie, pięknie pachnie. Działanie ma srednie, ale ładnie natłuszcza i wygładza, nie przesusza jak ostre peelingi. Używam go z wielką ochotą. Niestety nie jest wydajny :(

Polecam do codziennego użytku, a do większenia złuszczenia lepiej użyć szczotkę na sucho albo preparaty z kwasami.

Używam tego produktu od: jakiś czas (nieregularnie)
Ilość zużytych opakowań: może 3?

Mocno średni

Całe szczęście, że dostałam ten peeling i nie musiałam na niego marnować żadnych pieniędzy.. Z pewnością jest mnóstwo lepszych produktów na półkach w drogeriach od tego.

Peeling ten cudownie pachnie! Już od pierwszego użycia można się w nim zakochać no i na tym niestety koniec plusów. Produkt ten jest strasznie mało wydajny, a dlaczego? Z bardzo prostego powodu drobinki stanowczo za szybko się rozpuszczają. Może i ściera martwy naskórek ale trzeba się nieźle nagimnastykować żeby osiągnąć pożądany efekt.

Opakowanie jak to produkty bielendy - troszkę mało wygodne i praktyczne no ale do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Tak czy siak - nie polecam no chyba, że ktoś na prawdę mało wymaga od tego typu produktów.

Używam tego produktu od: wystarczył mi na 4 zabiegi
Ilość zużytych opakowań: skończone pierwsze i ostatnie

To nie to

Peeling ma przepiękny zapach i to jego największy plus. Zapach jest orzeźwiający, tropikalny, ze chce się zjeść ten kosmetyk! Niestety jego właściwości złuszczające są bardzo słabe. Małe granulki szybko rozpuszczają się pod wpływem wody i ciężko cokolwiek zetrzeć za jego pomocą. Wydajność też raczej kiepska. Raczej do niego nie wrócę dla samego zapachu

Używam tego produktu od: miesiaca

bardzo się zawiodłam

Peeling do ciała Bielenda Awokado był moim pierwszym spotkaniem z bardzo chwaloną serią peelingów tej marki. Bardzo długo u mnie leżał, użyłam go przez ten czas kilka razy, aż w końcu się przeterminował. Nie mam pojęcia, czy trafił mi się jakiś wybrakowany egzemplarz, ale produkt był suchy, zbity, ciężko było go wydobyć z pudełka, jeszcze ciężej rozprowadzić po skórze. Przegrał z lepszymi produktami, na przykład szarlotkowym peelingiem Farmona, którego używanie było czystą przyjemnością.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

marzyłam o tym by się skończył

+/- cena
- wydajność... koszmarna. peeling ma tak mało drobinek by wykonać dobre złuszczanie musiałabym chyba zużyć 1/3 produktu na raz...
- po spłukaniu produktu na ciele pozostaje maź... zatem domycie go to taka mała katorga, ponieważ warstwa, którą pozostawia ani nie nawilża, ani nie koi skóry, mam wrażenie że tylko ją oblepia...
+ zapach
+ estetyczne opakowanie, które może posłużyć do przechowywanie jakiś drobiazgów po odklejeniu naklejki

niby OK, ale..

Przy pierwszym byłam zachwycona - przyjemny owocowy zapach i nawilżona skóra.
Jednak z czasem zachwyt minął. Zapach zaczął mnie mdlić, a skóra nie była nawilżona, a natłuszczona w dziwny sposób.
Konstystencja też mi nie odpowiada, zwykle połowę wyjmowanego peelingu upuszczam.
Poza tym, jest mało wydajny, ja dość często używam peelingu i dla mnie to dość spora wada.
Jak dla mnie bardzo średni produkt, znam nawet tańsze peelingu, które lepiej spełniają swoje zadanie.

Kuszenie owocem

Bielenda już dawno uwiodła mnie swoimi peeligami :)
Ten ma niesamowicie owocowy zapach
łazienka wypełnia się szybko soczystą wonią
Stosowanie oprócz przyjemności daje wyraźne efekty:
małe drobinki dobrze radzą sobie z martwym naskórkiem
pozostawia pachnącą tłustą powłoczkę na ciele i mniej zadowalająca na brzegach wanny :/

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Przyjemny, ale niewydajny

To chyba jedyny peeling, któy zużyłam w tak ekspresowym tempie. Fakt jest bardzo przyjemny, zarónopod kątem działania i zapachu, któy jest bardzo apetyczny. Niemniej jednak starczył mi zaledwie na kilka użyć.
Drobinki świetnie masują i złuszczają martwy naskórek, peeling nie wysusza skóry, nie zostawia jej też zbytnio obtłuszczonej, choć lekka warstewka zostaje na ciele.

Znika jednak w zastraszającym tempie, być może winą tego jest chojne dozowanie go na ciało, z masłem było odwrotnie, ono zdawało się nie mieć końca.

Niemniej jednak uważam peeling za godny polecenia, bo przyjemnie pachnie, działa skutecznie, choć starcza na niecały miesiąc.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Mieszane uczucia

Moim zdaniem jest to średni produkt. Wiele o nim wcześniej słyszałam, aż kiedyś trafiłam na promocję w Rossmannie i od razu kupiłam, bo skusił mnie jego cudowny zapach. Nie jest najgorszy ale nie spełnił do końca moich oczekiwań.

+ piękny zapach, aż chce się zjeść :)
+ delikatny
+ poręczne opakowanie
+ cena
+ całkiem dobrze ściera
+ fajna konsystencja

- moim zdaniem bardzo mało wydajny, szybko się kończy
- rozpuszcza się
- podrażnia
- po użyciu zostawia na skórze tłusty film, co niestety jest tylko złudnym uczuciem nawilżenia - tak naprawdę nie nawilża tylko oblepia,bo posiada parafinę w składzie

Już dawno bym go wykończyła, ale po krótkim czasie zamieniłam go na inny peeling, raczej do niego już nie wrócę, mimo że ma cudowny zapach! :)

Aż chce się zjeść :)

Plusy:
- ZAPACH jest powalający!!
- konsystencja - nie wylewa się z rąk, jest zbita
- grube cząsteczki, które łatwo zetrą nam martwy naskórek
- nawet atrakcyjna cena jeśli jest na promo w Rossmannie :)
- opakowanie też na plus, ja nie mam problemów z otwarciem go pod prysznicem

Minusy:
- muszę odjąć gwiazdkę za Parafinę na pierwszym miejscu, która daje efekt nawilżenia, a tak naprawdę po prostu natłuszcza ciało, czego ja nie lubię...

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Chetnie do niego wroce:)

Uwielbialam ten peeling! Lubie produkty do zluszczania skory o takiej wlasnie konsystencji,ani niezbyt zbitej ani nie lejacej.Produkt nie wylewa sie z reki mozna go latwo zaaplikowac i wmasowac w skóre.Drobinki zluszczajace nie sa jakimis super zdzierakami,ale ladnie wygladzaja i mam wrazenie tonizuja skore,nie wyskakuja kroski na ciele po jego czestym stosowaniu :) Zapach tego produktu poprostu mnie zabil :D Jest wspanialy! Az ma sie ochote go zjesc.Cala lazienka pachnie tym peelingiem:) Design opakowania tez bardzo mi sie podoba,choc moze byc nieco nieporeczne pod prysznicem.Co do wydajnosci rowniez na plus.Starcza mi na okolo miesiac a jakos go sobie nie szczedze;) Cena rowniez malutka.Podczas wizyty w pl pewnie go sobie kupie:)

Używam tego produktu od: znam od ok 3 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka