Bielenda, Awokado, Mleczko + tonik do demakijażu

Bielenda, Awokado, Mleczko + tonik do demakijażu

Bezpieczne, niezwykle delikatne, a równocześnie wyjątkowo skuteczne mleczko z tonikiem do suchej i odwodnionej skóry łączy w sobie podwójne działanie:
- MLECZKO dokładnie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia,
- TONIK oczyszcza i odświeża skórę, intensywnie i głęboko nawilża, koi, łagodzi podrażnienia. Skóra błyskawicznie staje się czysta i aksamitnie gładka.
EFEKT: idealnie czysta, promienna, optymalnie nawilżona, zregenerowana skóra. Podrażnienia, szorstkość i łuszczenie się naskórka zredukowane. Uczucie napięcia i pieczenia skóry zlikwidowane.

Dobre połączenie

plusy:
+ dobra konsystencja
+ dobrze zmywa makijaż
+ nawilża

minusy:
- nie podoba mi się mdły zapach

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- nieco zbyt wysoka cena
- słaba dostępność
+ wygodne opakowanie

Świetne jako balsam do ciała

Kupiłam ten produkt, kiedy moją mieszaną skórę przesuszył bardzo inny produkt.

Do demakijażu oczu początkowo wydawał się całkiem fajny. Bardzo dobrze usuwał makijaż i fajnie nawilżał okolice oczu. Jednak po jakimś tygodniu stosowania zauważyłam, że gdy tylko wyjdę z domu moje oczy momentalnie zaczynają łzawić, niezależnie od pogody tzn. nieważne czy świeciło słońce czy nie, czy wiał wiatr czy nie. Jestem w 100% pewna, że sprawiał to ten produkt, bo nie używałam wówczas żadnego innego na okolice oczu.

Jako produkt do demakijażu twarzy początkowo się sprawdzał. Jest bardzo kremowy, więc nie tylko nie podrażniał i nie przesuszał skóry, ale świetnie nawilżał. Jednak ta jego "kremowość" i gęstość sprawiała, że mimo iż wyciskałam go naprawdę niewiele to i tak było za dużo, przez co sporo produktu się marnowało. Kiedy moja skóra wróciła do normalności stał się zbyt ciężki i zdecydowanie za tłusty.

Jako, że nienawidzę wyrzucania kosmetyków, to każdy staram się zużyć za wszelką cenę, niekoniecznie zgodnie z przeznaczeniem. Ten produkt posłużył mi za balsam do ciała. W tej roli sprawdził się świetnie, o wiele lepiej niż produkt z tej serii przeznaczony do ciała (mam na myśli masło). Nie oblepiał skóry, tylko ładnie się wchłaniał. Zapewniał nawilżenie skóry, na tyle skuteczne, że stosowałam go co drugi dzień, co przy minusowych temperaturach za oknem jest wynikiem dobrym.

Reasumując: gęsta kremowa konsystencja, przyjemny zapach, ładne, wygodne opakowanie, dostępność i cena zdecydowanie na plus. Jeśli chodzi o skuteczność to z demakijażem, nawet wodoodpornych kosmetyków radzi sobie świetnie. Uważałabym jedynie na oczy. Zdecydowanie sprawdzi się na skórze suchej, bardzo suchej, albo bardzo przesuszonej. Dla skóry normalnej, mieszanej, tłustej zdecydowanie odradzam - będzie za ciężki, za tłusty. Polecam jako balsam do ciała, w tej roli sprawdził się doskonale.

Daję 4 gwiazdki, tylko dlatego, że podrażnił mi oczy.

Używam tego produktu od: już nie używam

Dla mnie super !

Mimo iż jest to mleczko którego nie lubię używać, to jestem zachwycona. Doskonale nawilża skórę i dodatkowo ją oczyszcza. Jest niedrogi i wydajny. Ma przyjemny zapach. W połączeniu z całą kolekcją Bielenda awokado daje doskonały efekt, polecam !

Używam tego produktu od: miesiaca

tak i nie

Niby wszystko z nim okej, dobrze zmywa makijaż, ma przyjemny zapach, ale dla mnie jest zbyt kremowy. Mam wrażenie, że staram się zmywać makijaż za pomocą kremu nawilżającego, przeszkadza mi to.
Jest za tłusty i gęsty.

Trochę oporny

Bardziej pasuje mi jako krem nawilżający niż jako kosmetyk do demakijażu. Od dłuższego czasu do zmywania makijażu używam płynu micelarnego, ale pewnego dnia na zakupach w drogerii zachwycił mnie jego zapach i takk znalazł się na mojej półce. Na co dzień do makijażu używam tuszu do rzęs, kredki i podkładu- mleczko dobrze sobie radzi przy zmywaniu oczu i nawet nie szczypie, ale do podkładu mam zastrzeżenia- jakoś nie czuję tego dokładnego oczyszczania. Poza tym jest jakiś gęsty i szybko znika z płatka, więc często muszę go "dolewać" i przez to jest niewydajny. Ale za to ładnie nawilża cerę i szybko się wchłania, nie zostawiając tłustego filmu. Łatwiej byłoby mi ocenić to mleczko z punktu widzenia kremu, bo tu miałoby maksymalną liczbę punktów, dlatego za demakijaż zabieram 1,5 gwiazdki.

Bardzo fajny!

Używam go razem z płynem dwufazowym do demakijażu oczu, bardzo przyjemny zapach i powoduje u mnie bardzo przyjemne uczucie chłodu gdy go nakładam by zmyć podkład i inne substancje na twarzy. Polecam ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

rewelacja

jestem wierna fanką firmy bielenda już od kilku lat nie tylko ze względu na świetne kosmetyki naturalne, ale i za to, że nie testują swoich produktów na zwierzętach.
w przypadku tego produktu również się nie zawiodłam.
opakowanie przyciagajace wzrok, przyjemny zapach i to działanie na mojej skórze. mam wrażenie, ze po użyciu jest rozświetlona i ładnie napięta a cały makijaż dokładnie zmyty. ogromnym plusem dla mnie jest też fakt, że nie podraznia moich oczu a niestety czasem się tak zdarza przy stosowaniu innych produktów czy sa to mleczka czy płyny micelarne.
reasumujac: swietny produkt za niewielkie pieniadze.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 o pojemności 200 ml

Nie dla mnie

Do kosmetyków Bielendy zawsze podchodzę z pozytwnym nastawieniem, mam zaufanie do tej marki, dlatego też postanowiłam wypróbować to oto mleczko. Pierwsze wrażenia: śliczny, orzeźwiający zapach + odpowiednia konsystencja kosmetyku. Kupując szukałam czegoś do cery odwodnionej, ponieważ niektóre partie mojej twarzy, niestety nie były odpowiednio nawodnione oraz nawilżone. Jednak to mleczko mi nie pomogło, właściwie nie widziałam żadnego rezultatu, a używałam przez długi okres, po pewnym czasie postanowiłam sięgnąć po nowy kosmetyk i już na szczęście widzę rezultaty.

Ilość zużytych opakowań: jedno prawie w całości

Dobry :)

Dość dobrze radzi sobie z makijażem,choć niekoniecznie z tuszem do rzęs bądź eyelinerem.
Posiadam cerę suchą i jak najbardziej nie robi jej krzywdy.
Jak dla mnie zapach jest świetny:)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie używania

Hit

Naprawde wspaniałe nawilżające mleczko ! Makijaz zmywa szybciutko, ładnie pachnie, nie mam po nim tłustej skóry, wręcz przeciwnie czuje jakby moja cera była bardzo odświeżona, nie musze nawet potem używac toniku.

Mój hit ! Polecam

Używam tego produktu od: dosyć dawna
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Dobre

Muszę przyznać, że mleczka z trochę wyższej półki cenowej niż Ziaja są warte swojej ceny;) To mleczko kupiłam po promocji. Na początku ciężko się go używało, gdyż w porównaniu do innych mleczek, a cięższą i zbitą konsystencję. Nie zapchało mnie jednak, co więcej nawilża skórę. Opakowanie można położyć do góry nogami - pozwala do zużyć produkt do końca.

Całkiem dobrze zmywa makijaż i ... mogę go używać do demakijażu oczu. Co prawda oczy lekko szczypią i mam przed nimi lekką "mgłę", ale czasem zmywałam nimi oczy i nic się nie stało. Jest średnio wydajne - stosuję je drugi miesiąc i została mi jedna czwarta opakowania.

Polecam je, szczególnie po promocji.

Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

nie polecam

Bardzo zraziłam się do tego produktu z 2 powodów:jest bardzo niewydajny-do demakijażu potrzebuje około 20 płatków kosmetycznych żeby zmyć makijaż, po 2 zmywa niedokładnie, gdy juz płatek jest czysty to i tak skóra jest zanieczyszczona, ponieważ jak póżniej używam toniku to widze na nim dużo brudu który pozostaje na płatku. Tak więc do bani, nie polecam!