RoC, Keops (Dezodorant antyperspiracyjny w kulce)

RoC, Keops (Dezodorant antyperspiracyjny w kulce)

Bezalkoholowy i bezzapachowy dezodorant kulkowy daje uczucie świeżości przez 24 godziny po użyciu. Sole glinu zmniejszają wydzielanie potu i neutralizują jego przykry zapach. Produkt nie podrażnia skóry, nie zatyka porów i gruczołów potowych. Produkt hipoalergiczny.

bezzapachowa, hipoalergiczna
dezodoranty zapachowe
ochronne, zapachowe, łagodzące
w kulce
normalna, sucha

kupuję od dawna i polecam innym

Poleciła mi go z 4-5 lat temu pani w aptece. I od tamtej pory go używam. Oczywiście nie bez przerwy, bo zdarzało mi się próbować inne antyperspiranty, i mogę śmiało powiedzieć, że jest świetny.

Zalety:
- przede wszystkim naprawdę działa - miałam duży problem z poceniem się, a nienawidzę mieć mokro pod pachami. Gdy go używam jest suchutko :) (oczywiście należy go stosować po umyciu, bo inaczej nie bardzo działa i klei się pod pachami)
- nie ma zapachu - to dla mnie ważne, bo ja lubię używać perfum i mam swoje ulubione, a w chwili gdy ich zapach mieszał się z zapachem antyperspirantu to robiła się czasem mieszanka nie do wytrzymania
- nie podrażnia - nigdy nie miałam podrażnionej skóry pod pachami, czego nie mogę powiedzieć o innych środkach

Minusy:
- problem z dostępnością - kiedyś kupowałam go w aptece albo superpharmie, teraz musiałam szukać na allegro
- jak mi upadnie albo uderzę im czymś za mocno, zawsze pęka mi nakrętka i później kulka wysycha

Używam tego produktu od: (chyba) 2008
Ilość zużytych opakowań: dużo

Świetny

Jestem alergikiem i niestety dobór antyperspirantu graniczy z cudem. Ten jest poprostu idealny, zero podrażnień. Nie pozostawia śladów na ubranich. Upały mu nie straszne :). Jesdyny munus to dostępność na naszym rynku. Ale jak jużznajdęzawsze kupuję na zapas :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

działa,ale..

Działa,ale trzeba mieć na niego swój sposób ;)\\\\n\\\\nzacznijmy od plusów:\\\\n-bezzapachowy\\\\n-nie uczla!\\\\n-nic nie piecze,nie swędzi i nie wysusza skóry!\\\\n-można używać po depilacji-\\\\n-baaaardzo wydajny\\\\n-cena ( w Superpharmie często za 15 zł)\\\\n\\\\nminusy:\\\\nzapach,niby bezzapachowy a jedka śmierdzioszek w opakowaniu,na skórze nic nie czuć więc trzeba użyć dodadkowo czegoś co ładnie pachnie ;) ale pewnie dzięki temu nie uczula\\\\n\\\\nCo do działania to sprawdza się w 100% jeśli:\\\\n-używam go na noc zaraz po kąpieli a rano używam tylko czegoś co ładnie pachnie-raz deo,raz talk ostatnia opcja wybitnie mi podchodzi zwłaszcza,że mam tendencje do zapalenia mieszków włosowych\\\\n\\\\nGdy używałam go bezpośrednio rano to byłam średnio zadowola,nie chce nakładać dwóch kosmetyków naraz,pachy nie były mokre,ale trochę nieprzyjemnego zapachu bylo także sprawdza się w przypadku gdy stosuje go na noc a rano sobie coś dodam ;)

Najlepszy jaki miałam

Bardzo dobry i skuteczny antyperspirant.

- 100 procentowa skuteczność, likwiduje problem potu od rana do wieczora.

- bezzapachowy, więc można używać dowolnych perfum i zapachy nie będą się na siebie nakładać.

- ktoś pisał, że zapach dezodorantu robi się nieprzyjemny. Fakt - w butelce nie pachnie zbyt pięknie, ale na skórze tego nie czuć, zrobiłam nawet test na dłoni i żaden zapach nie był wyczuwalny.

- nie plami ubrań, nie pozostawia białych smug.

- szybko wysycha na skórze, nie lepi się.

- jest bardzo wydajny, stosuję codziennie od kilku miesięcy i nawet nie zużyłam połówki, mimo że ma pojemność 30 ml.

- przejrzysta, szklana buteleczka pozwala zorientować się ile kosmetyku jeszcze zostało

- często można kupić go w cenie promocyjnej, ale raczej tylko w aptekach, w drogeriach go nie spotkałam.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Jednak nie

Niestety nie jestem zadowolona z tego kosmetyku, głównie z tego powodu, że po kilku użyciach zmienił zapach na bardzo nieprzyjemny (ktoś ponizej też miał ten sam problem).
Gdyby nie ta zmiana, to byłoby nieźle - nie brudzi ubrań, chroni przed potem, trochę się lepi, ale nie za długo.
Kupiłam w Superpharmie i nawet sprawdziłam datę przydatności - nie był przeterminowany.

Używam tego produktu od: kilkanaście razy
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Rewelacja

Kosmetyk ciężko dostępny. Cena w porównadniu do działania NISKA. Antyperspirant jest rewelacyjny. Jedny który mnie nie uczula, bardzo długo działa, nie pozostawia białych plam. Wydajny, opakowania przy codziennym użytku wystarcza na ok. 3 miesiące. Jest bezzapachowy co nie koliduje z zapachem perfum.

Używam tego produktu od: 2006

Najlepszy :)

* bezzapachowy
* bezalkoholowy
* nie podrażnia skóry, nawet po depilacji
* bardzo wydajny
* nie brudzi ubrań
* fajne opakowanie
* dobra jakość, za przystępną cenę

Minusów - brak :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

bardzo dobry

Dezodorant bardzo przyjemny, bezzapachowy, zapewnia komfort przez cały dzień (w normalny dzień). Bardzo łagodny, nie podrażnia po depilacji. Praktycznie nie robi smug, jedynie przy czarnych ubraniach i to minimalne. Wchłania się szybko, ma estetyczne szklane opakowanie, co bardzo lubię. Do tego jest najwydajniejszym dezodorantem jakiego używałam.

Na pewno powtórzę zakup.

Używam tego produktu od: ok. 2 i pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 na ok. 8 m-cy

ciut do ideału

Dezodorant jest bardzo dobry. Szybko się wchłania, chroni przed potem w 80% :) Niestety nie zawsze sprawdza się w ekstremalnych sytuacjach, dlatego dostaje 4* a nie 5*. Jest dość wydajny, często można upolować go w promocyjnej cenie.
POnadto nie brudzi ubrań, nie zostawia śladów. Jedyny minus to opakowanie - jak dla mnie kulka mogłaby być trochę większa a opakowanie lżejsze (czytaj: wykonane z lżejszego szkła tudzież plastiku).
MImo to jestem zadowolona, na pewno kupię ponownie :)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy (na zmianę z innymi)

Za te cene jest dobry

Opisywana lepkość znika po kilku minutach i jednak lekko brudzi ubrania ale to dosłownie mala smuga przy czarnych ubraniach. A zapach - specyficzny, nie jest jednak bezzapachowy, nie pachnie ladnie. Jednak jego wydajność i skuteczność jest godna polecenia :) no i cena, Ja place 25 zl w aptece wiec z porownaniem do innych antyperspirantow ktore kosztuja okolo 50 zl cena jest niska.Używam tego produktu od:2 mc

nie działa

Jako, że się troszkę pocę :D a zwykłe dezodoranty nie działają, postanowiłam zasięgnąć czegoś aptecznego czyli mocniejszego. Wybór padł na tegoż oto Keopsa.Cóż tu dużo mówić- nie działa, pamiętam tylko jedną sytuację, z której faktycznie wyszłam suchą pachą. Potem jakby przestał działać. Poza tym konsystencje ma dziwną i ma się wrażenie lepkości a nie suchości pod pachami.Na początku podobało mi się w nim to, że nie pachniał.Teraz jednak stwierdzam, że mały i delikatny zapaszek by nie zaszkodził. Plusem jest wydajność.Więcej nie kupie.

średniak

szczerze wolę suche spreje (np. iwostin aspiria), ale ten też nie jest zły. nie czuję się do końca zabezpieczona przed poceniem się, szczególnie w sytuacjach stresowych itp, ale podczas leżenia na kanapie sprawdza się idealnie.

Używam tego produktu od:miesiąc