Lirene Dermoprogram, Antycellulitowy peeling - masaż myjący (stara wersja)

Lirene Dermoprogram, Antycellulitowy peeling - masaż myjący (stara wersja)

Peeling myjący intensywnie wspomagający redukcję cellulitu. Oparty na kompleksie kondycjonującym skórę oraz gruboziarnistych drobinkach złuszczająco-wygładzających usuwa obumarłe komórki naskórka, oczyszcza pory, intensywnie wygładza i zmiękcza skórę. Masaż przy pomocy peelingu pobudza ukrwienie skóry poprawiając jej jędrność i elastyczność. Energizująca kompozycja zapachowa z naturalnego olejku eterycznego działa antystresowo. Peeling wzmacnia działanie innych produktów antycellulitowych.

Świetny!

Peeling ma bardzo poręczne opakowanie,łatwe do otwierania pod prysznicem, fakt że stoi "do góry nogami" sprawia, że można go zużyć do końca. Posiada wspaniały świeży pomarańczowy zapach, grube drobinki które dobrze usuwają martwy naskórek. Jego dużym plusem jest też niska cena.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok.4

fajny dodatek

Używam od ok. 2 lat i muszę przyznać, że jest to fajny dodatek do zdrowego stylu życia i jedzenia. Uprawiam dużo sportu i ten peeling pomaga mi zadbać o zdrowy wygląd mojej skóry. Odpowiednio złuszcza naskórek i sprawia, że skóra na udach i pupie jest dużo gładsza niż przed użyciem, co mnie niezmiernie cieszy :D
+wygładza
+świetna konsystencja
+niska cena

Używam tego produktu od: ok 2 lat

Bardzo go lubię

Nie wypróbowałam wielu peelingów, ale z kilku, które miałam ten jest najlepszy. Skóra jest po nim gładziutka i miła w dotyku.Wydaje mi .się, że nawet balsam nie jest później potrzebny.
Wadą jest to, że szybko się zużywa

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

świetny

już po kilku użyciach znacznie wygładził chropowatą skórę na moich udach, dzięki niemu pozbyłam się rozstępów, moja mama używa go również przed depilacją, żeby zapobiegać wrastaniu włosków. Jak dla mnie jest to super kosmetyk i nie chcę innego :)

Ilość zużytych opakowań: 6 duże

Świetny

Badrdzo lubię ten produkt.Ma świetną konsystencję,nie za rzadką i nie za gęstą.Łatwo się wyciska i nie spływa z dłoni.Drobinki prawie wcale się nie rozpuszczają.Mają fajną wielkość i nie są zbyt słabe.Peeling się pieni co mi się ogromnie podoba.Jest w miarę wydajny.Ma świerzy pomarańczowy zapach,ale trochę chemiczny.Plus za to że jest tani.Kiedyś napewno jeszcze się na niego skuszę.

Używam tego produktu od: 5 mies

Oj tak:)

Bardzo dobry produkt! Cena przystępna, idealne drobinki, fajna konsystencja, dobra wydajnosc i co najwazniejsze w polaczeniu z balsamem tej samej serii i przy uzyciu rekawicy naprawde pomaga;)
Jedyny maly minus za zapach ktorego zniesc nie moge, ale przy tym jakie dalje efekty gwiazdki za to nie odbieram i sie nie czepiam:)

Używam tego produktu od: dawien dawna;)
Ilość zużytych opakowań: dwa

Mój KWC

Zawsze ze mną pod prysznicem, delikatnie złuszcza, wygładza, ładnie pachnie cytrusami. Po wyjściu spod prysznica po takim peelingu nawet jak jest 23 godzina w nocy mi się chce zaczynać dzień od nowa :)

Jedyny minus ma troche niefajne opakowanie, do zakrętki wpada woda, produkt wypływa na zawleczkę. Generalnie otwarcie mogliby zmienić.

Ilość zużytych opakowań: 2, 2x 225ml

Swietny!!!

Uwywalam go przez jakies 2 lata. I naprawe sie sprawdzil. Wygladzal skore, dawal uczucie swiezosci. Z balsamem bardzo poprawial wyglad ciala, szczegolnie nog.
Polecam!

wspaniały

Zdecydowanie mój typ nr 1! Duże drobinki świetnie peelingują i wygładzają skorę. Do tej pory nie znalazłam nic lepszego. Świetny do stosowania przed depilacją nóg no i przed randką ;).... Zapach przyjemny i nawet po długotrwałym stosowaniu nadal mi się nie znudził :)

Używam tego produktu od: od ok 3 lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Tego właśnie chciałam

Złego słowa na niego nie powiem!

KOSMETYK: Pomarańczowa maź o cytrusowym zapachu a w niej spore drobinki o mniej-więcej jednakowej wielkości. Jest ich całkiem sporo. Specyfik dobrze rozprowadza się po ciele dzięki żelowej konsystencji. Całkiem wydajny.

DZIAŁANIE: To jest właśnie to, czego chce od peelingu- ostre ścieranie połączone z masażem ciała. Skóra po zastosowaniu takiej tarki była ujędrniona i dobrze ukrwiona.

OPAKOWANIE: Ładnie, estetyczne. Kosmetyk dobrze wydobywa się ze środka.

CENA: Bardzo adekwatna do działania i wydajności.

DODATKOWE UWAGI: Chętnie przetestuję na sobie tą nowszą wersję.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Super!!!

Podpisuję się pod pozytywnymi opiniami. Peeling jest baaaardzo porządny, drobinki przypominają mi grubą sól, bardzo fajnie ściera jednocześnie nie podrażniając. Pomarańczowy zapach pobudza do życia Co do właściwości antycelulitowych - jest to jedynie preparat wspomagający, sam (bez wsparcia mazideł i ĆWICZEŃ) nic nie zdziała. Bardzo wydajny.

Lubię go

Plusy:
-duże drobiny dzięki którym łatwo jest wykonać dokładny peeling
-piękny zapach i kolor ;)
-dość wydajny (stosuję głównie na uda i pośladki, od czasu do czasu na całe ciało)
-nie mam zbyt dużego problemu z cellulitem, dlatego ciężko jest mi powiedzieć czy dobrze sobie radzi z pomarańczową skórką

Nie mam się właściwie do czego przyczepić, daję mocną czwórkę.