Ziaja, Plantica V, Odżywka Olej rycynowy (Włosy farbowane)

Ziaja, Plantica V, Odżywka Olej rycynowy (Włosy farbowane)

Odżywka posiada delikatną formułę o wysokiej skuteczności działania. Zapobiega utracie koloru i wyraźnie przedłuża jego trwałość. Skutecznie przyśpiesza regenerację włosów, wzmacnia i odbudowuje ich naruszoną strukturę a także zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Efekt - włosy są odpowiednio nawilżone i bardziej gładkie, mają bardziej trwaly kolor i odzyskują naturalny połysk.
Substancje aktywne: Heliogenol, olej rycynowy, wyciąg z aloesu, witaminy A i E, prowitamina B5 (D-panthenol).

Kiedyś - podstawa dla moich wsłosów

Pomimo tego, że nie mam farbowanych włosów, używałam jej latami dla moich kręconych włosów.
I był to jedyny kosmetyk jaki kiedyś do nich używałam. Radziła sobie z tym naprawdę dobrze.

Świetnie ujarzmia włosy !
Moja mama ciągle jej używa i właściwie bez tej odżywki ma siano na głowie - jest to jedyny kosmetyk który działa na jej rozjaśniane, zniszczone włosy.

Zapach nigdy nie podobał mi się zbytnio.
Odżywka jest mega tłusta więc jeżeli chodzi o włosy przetłuszczające się lub cienkie - odpada od razu !

Nie mam pojęcia jak działa w stosunku do utrzymania koloru farby na koloryzowanych włosach, ale na pewno pogłębia i wydobywa naturalny kolor.

Absolutnie nie sprawdza się w użytku jako odżywka do spłukiwania - nie daje żadne efektu i powoduje wtedy jakieś dziwne podrażnienie skóry ! (czego nie ma zupełnie przy normalnym jej stosowaniu)

Używam tego produktu od: używałam kiedyś - latami
Ilość zużytych opakowań: masa

Bardzo przydatna

Zastanawiałam się czy nie dać 4, ale przecież mam zamiar kupić ten kosmetyk jeszcze wiele razy, a używam go od wielu lat:) Używałam jej zazwyczaj do "wygniatania" loków, ponieważ sprawiała, że włosy były mięsiste i nawilżone. Ostatnio zauważyłam, że ODŻYWIA. Mam włosy zniszczone- w zeszłym roku 2 razy ściągałam kolor, teraz mam zrobione refleksy. Włosy mimo że odżyły od zeszłego roku, są cienkie. Zazwyczaj, aby móc je po myciu wymodelować nakładałam jedwab, ale ten okleja włosy i je obciąża. Ta odżywka jest świetną alternatywą. Włosy są nawilżone, świetnie się rozczesują, błyszczą i najważniejsze- nie przetłuszczają się. Wad nie widzę!Polecam!

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: nie mniej niż 10

polecam

Za takie pieniądze, pfff ;) Po użyciu przytrzymuję ją 10-15min a potem spłukuję.

+ świetnie po niej rozczesują się włosy
+ nabłyszcza
+ ślicznie pachnie
+ na pewno pomaga utrzymać kolor
+ cena

Za każdym razem jak siostra zobaczy mnie z tą odżywką na głowie, pyta się mnie czy mam farbę :lol:

Używam tego produktu od: wrzesień 2009

bardzo dobra

Odżywka świetna według mnie - do tego ta cena! Grosze dosłownie. Naprawdę pomaga włosom, lepiej się układają, lekko błyszczą i są bardziej miękkie. Nigdy nie farbowałam włosów, ale kupiłam ją ze względu na ten olej rycynowy. Nie zawiodłam się, nie przetłuszcza mi włosów i do tego ładnie pachnie :)
Bardzo wydajny !

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

jestem na nie

Rozczarowała mnie ta odżywka bo generalnie lubię kosmetyki Ziai... Nijak nie mogę znaleźć sposobu używania który by mi odpowiadał - ze spłukiwaniem ma za słabe działanie, natomiast użyta bez spłukania powoduje zlepianie się włosów w strąki... stanęło na tym ze obecnie używam jej jako serum do końcówek bez spłukiwania i tu jeszcze jakoś daje radę. Wpływu na kolor nie zanotowałam. Nawilża średnio. Jest wydajna.
Jednym słowem - więcej nie kupię, nie polecam

Używam tego produktu od: 3 mies.

Włosy bardzo łatwo się po niej rozczesują, nie wiem, czy pomaga w utrzymaniu koloru, bo farbuję włosy średnio co 5 tygodni, gdy odrosty są już dość spore. nie obciąża włosów. Można używać jej jako odżywkę bez spłukiwania, czyli wtedy nakładamy niewielką ilość. ale także jako do spłukania i tą wersje polecam. Włoski są wtedy jeszcze lepsze;) Nie puszą się, ładnie pachną. I jest wydajna. Ziaja nie popisała się z szamponami, ale odżywki ma rewelacyjne:)

Używam tego produktu od:roku

polecam

musze przyznac ze to jedyna odzywka po ktorej nie musze codzinnie myc wlosów. fakt ze ją zmywam, ale inne tez zmywalam a mimo to wlosy bylyprzetluszczone w mig.
farbuje wlosy szamponami,musze przyznac ze faktycznie jakby mniej splukuje sie po niej kolor.
jest taniutka (3 do 4 zl, a w promocji kupilam ją z szamponem ziaja za lącznie 5zl:D:d)
ma fajny sklad.
wlosy są rzeczywiscie jakies takie bardziej mięsiste, nawilżone, moge je wręcz rozczesac palcami, błyszczą sie.
zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od:dwóch miesiecy
Ilość zużytych opakowań:początek drugiego

sama nie wiem

odżywka ma dla mnie 2 duże wady - prawie nie pachnie i jest strasznie rzadka
przecieka przez palce, spływa z włosów
żeby poczuć jej działabie nakładam dużo, od połowy włosów, ale mam długie, za łopatki
przez to strasznie niewydajna, zuzyłam całą na 10 razy
bez spłukiwania obciąża i troche skleja włosy, źle się rozczesuja po wyschnięciu i troche szybciej są tłuste
ja robie raczej kompres z niej, trzymam parę minut i troche spłukuję - czuć wtedy, że naprawdę odzywia włosy a nie tylko oblepia silikonami jak inne
ale przy rozczesywaniu nie ma tego uczucia gładkości i miękkości jak przy innych
dlatego dla mnie bardziej nadaje sie jako kuracja na zniszczone włosy a nie odżywka na codzień

Używam tego produktu od:ze 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:skończyłam 1

jedna z wielu

Moja mama ja kupuje od bardzo dawna. Ja uzywam, choc nie mam wlosow farbowanych. Zmywam ja po jakis 10min, gdzy moje bez splukiwania obciaza.

Tania jak barszcz. Ladnie pachnie. Nie mam bardzo zniszczonych wlosow, ale po niej sa ladne, miekkie, dobrze sie rozczesuja. Generalnie moze byc. Nie zauwazylam jakis znaczacych efektow.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

bardzo dobra

Jak zwykle odżywkę kupiłam po przeczytaniu pozytywnych komentarzy na KWC i forum fryzjerskim. Standardowo, nie zawiodłam się :D

Plusy:
- lekka konsystencja
- dobry skład
- absolutnie nie obciąża włosów
- włosy są miękkie i błyszczące
- ładny zapach
- wydajna

Na pewno nie jest to odżywka, która zregeneruje mocno zniszczone włosy. Osobiście spłukuję odzywkę, bo tak lubię :)
Używam ziołowych szamponów, po których cięzko czasami rozczesać włosy. I ta odżywka radzi sobie z tym znakomicie. Nie wiem jaki ma wpływ na trwałość koloru. Dla mnie to mało istotne, każda farba szybko mi się zmywa i przyzwyczaiłam się do tego.
Minusów brak.

Na pewno kupię ją nie raz. Ale w najbliższym czasie planuję wypróbować inne odżywki z tej serii.

nie przedłuża koloru

Odżywka sama w sobie jest nawet fajna- tania, wydajna. Ale nie przedłuża koloru farbowanych włosów! A o to głównie mi chodziło. Po użyciu włosy są miękkie i lśniące, pod warunkiem, że odżywkę się spłucze. Jeśli się ją zostawi, włosy są sztywne, ciężkie, szybko się przetłuszczają.
Nie spełnia głównej obietnicy, dlatego tylko 2 gwiazdki, za ten połysk i niską cenę.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

miekkie włosy

wypróbowałam produkt gdy byłam na noc u mamy...ona od kilku lat używa tylko ziaji plantica v .nie spodziewałam sie niczego nadzwyczajnego(mam grube, sztywne,proste włosy)a włosy były miękkie i ślicznie lśniące.odżywke spłukałam,ponieważ nie doczytałam,ze to bez spłukiwania.od tego czasu stosuje ja regularnie i jestem bardzo zadowolona z efektow. niestety gdy zostawie odzywke bez spłukiwania,włosy są zbyt obciązone, takie nijakie.polecam,bo to dobra odżywk za niewielka cene.polecam również szampon z tej serii.

Używam tego produktu od:5 mies