KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Avon Solutions, Plus+ Total Radiance, Visual Perfection SPF20Krem na dzień z granulkami koloryzujacymi `Źródło energii`

3,5 na 5152 opinie
flame9 hitów!
54% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,5 na 5
Kupi ponownie: 54% osób
  • Darkotka
    Darkotka
    2 stycznia 2011 o 11:29
    2 / 5
    Nie kupi ponownie
    A ja nie wiem...
    Generalnie kosmetyków AVONu nie lubię... Może chodzi o markę, która w katalogu i na kosmetyku nie umieszcza wszelkich informacji o danym preparacie, tylko absolutne minimum - jak stosować i jak się nazywają... Dlatego nie jestem wielbicielka AVONu. Ale to już sprawa marki jak informują klientów o kosmetykach... Co do tego kosmetyku to zjawił się on u mnie za sprawą mamy mojego ukochanego. Dostałam go w prezencie, sama bym go nie kupiła, a że w lecie mógłby się sprawdzić to postanowiłam go przetestować i mam kilka spostrzeżeń. 1. Nadaje bardzo ładny koloryt buźce, ale na mojej oliwkowej skórze nie widać jakiejś super rewelacji. 2. Ma nawet wysoki filtr. 3. Ma ładny zapach. 4. Nie zapycha porów. 5. Może i nawilża, ale nieregularnie jego używałam by to ocenić realnie. 6. Może być całorocznym kosmetykiem, ale: - dla osób o SUCHEJ CERZE (na mojej mieszanej się nie sprawdził MIMO wcześniejszego nałożenia SERUM MAT-CHRONO LIERACA, które idealnie matowi moją cerę - świecę się jak choinka :-) a nakładać jeszcze dodatkowo puder matujący na twarz to uważam że już przesada) ; - dla osób bez żadnych niedoskonałości - okropnie je podkreśla, dlatego stosuję go tylko gdy mam zdrową i piękną cerę. A największą wadą tego kosmetyku jest fakt, że nie da się o nim zapomnieć dzięki zabrudzonym permanentnie ubraniom i ręcznikom. Spływa w lecie wraz z potem brudząc kołnierzyki i dekolty. A gdy po nałożeniu się myje ręce i niedokładnie się spłucze dłonie to osadza się na ręcznikach. :-( Zalecam ostrożność przy używaniu tego specyfiku. Nie wiem jaką ma cenę, ale jak dla mnie jest wart może z 15zł. Prawdopodobnie nigdy więcej go nie kupię/nie będę używać, CHYBA że będzie wersja dla TŁUSTEJ lub MIESZANEJ CERY i będzie jakkolwiek MATOWIŁ. :-)
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

    1 osób uznało tą opinię za pomocną
  • kingus222
    kingus222
    23 grudnia 2013 o 15:20
    5 / 5
    Kupi ponownie
    jest świetny, tylko jeden minus dla niego
    Jak dla mnie krem jest idealny na co dzień. Nie musze używać podkładu, a skóra twarzy wygląda promiennie i mam ukryte niedoskonałości. Po użyciu tego kremu cera wygląda na ,,muśniętą słońcem\'\'. Jest bardzo wydajny. Tylko jeden minus - po krótkim czasie wyciśnięty z tubki preparat występuje w formie olejku i osobno kremu. Ale to taki mały minusik. Polecam Używam tego produktu od: 3 lata temu Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • katagena
    katagena
    19 czerwca 2013 o 17:01
    5 / 5
    Kupi ponownie
    Dla mnie najlepszy
    Nie lubię podkładów ani kremów tonujących, bo są dla mnie za ciężkie, poza tym nie mam specjalnie problemów ze skórą. Szukałam czegoś, co tylko trochę "podkoloruje" twarz. Ten krem pierwszy raz podebrałam mamie już bardzo dawno temu i zakochałam się w nim :) Ładnie rozświetla twarz i nadaje jej delikatny, zdrowy kolor, i jest bardzo lekki. Trochę się błyszczy na skórze, dlatego odejmuję pół gwiazdki. Mojej skóry nie nawilża, ale też jej nie wysusza, a to mi wystarczy. Plus za filtr przeciwsłoneczny. Jak do tej pory nie znalazłam lepszego kremu. Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: 2 i w trakcie następnego
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • Yuki_
    Yuki_
    9 czerwca 2013 o 10:38
    4 / 5
    Kupi ponownie
    Dobre nawilżenie
    Obecie używam trzeciej tubki kremu z tym że tej w nowym opakowaniu. Krem jest bardzo fajny, dobzre się rozprowadza i szybko wchłania. Lekko koloryzujacy, idealny na lato. Nadaje dskórze ładny odcień. Dwie pierwsze tubki miałam w starym opakowaniu, obecnie używam w nowym i nie widze różnicy. Używam tylko wiosną i latem Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: trzecia tubka
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

    0 osób uznało tą opinię za pomocną
  • Zustine
    Zustine
    23 maja 2013 o 15:15
    5 / 5
    Kupi ponownie
    Rewelacja!
    Nie znam innego takiego kremu koloryzującego jak ten! Jest wspaniały, nawilża skórę, pieknie pachnie a granulki nadają lekko opalony odcień. Szukałam czegoś co nada naturalny kolor mojej bladej cerze, BB kremy drogeryjnych firm są paskudne,są to zwykłe kremy połaczone z fluidem, ten ma konstytencję szarego płynu, który dopiero na buzi nadaję piekny kolor. Idealny na lato, ochrona 20 SPF. Jestem w nim zakochana! Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: 2 całe
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

    0 osób uznało tą opinię za pomocną