Avon, Naturals, Key Lime & Passion Flower, 2-in-1 Shampoo and Conditioner (Oczyszczający szampon z odżywką 2w1 `Limetka i passiflora`)

Avon, Naturals, Key Lime & Passion Flower, 2-in-1 Shampoo and Conditioner (Oczyszczający szampon z odżywką 2w1 `Limetka i passiflora`)

Średnia ocena użytkowników: 2,4 /5

Pojemność 200 ml
Cena 8,90 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Szampon jest przeznaczony do włosów cienkich lub tłustych. Zawiera kompleks roślinny Bioseed, ekstrakty limetki i passiflory - które oczyszczają włosy, normalizują wydzielanie sebum, nabłyszczają, energizują i odświeżają.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 53

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 2,4 /5

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Hmmm

Niewygodne opakowanie, zero spektakularnych efektów... zwykły, myjący szampon. Ale ten zapach... niezrównany, uwielbiam;) jeden z tych, po których od razu człowiek czuje się lepiej.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 1 całe

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

A mi pasował!

Dostałam go w zestawie letnim:5 rzeczy za jedyne 25 albo 35zł..Sama bym go nie kupiła bo fraza"do przetłuszczających się" mnie odstrasza..jako że nie mam takich włosów a boję się TOTALNEGO wysuszenia(mam włosy raczej bez problemowe).
Ten szampon bardzo miło mnie zaskoczył.
Nie wysuszył mi włosów na wiór ani nie spowodował "sianka".Umył i odświeżył.Nie musiałam stosować po nim odżywki (jednak bez odżywki chociażby w sprayu stosowałam go tylko od czasu do czasu). Dobrze się pieni.
ładnie i nie za ostro pachnie! Zwykle "uczulona" jestem na zapach limonki lub cyrtyny bo większość pachnie jak kostka do wc ale ten zapach naprawdę jest na tyle delikatny że da się przeżyć.
Średnio wydajny-ale nie można mieć wszystkiego :D

Polecam! na pewno jeszcze kupię. Bardzo przyjemnie się go stosowało.


Używam tego produktu od:mam od wakacji do wczoraj.Używałam go nieregularnie.
Ilość zużytych opakowań:1

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Co to za dziwo?!

Oczyszcza włosy, aż za bardzo. Siano potem ciężko jest okiełznać. Odżywka - to chyba jakiś chwyt marketingowy, bo nie zauważyłam jakiegokolwiek działania. Cena może przystępna, ale ja nawet za darmo bym go nie wzięła.

Używam tego produktu od: ?
Ilość zużytych opakowań:1 i żadnego więcej

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ten szampon to zło

Kolejny kosmetyk Avonu, zakupiony pod wpływem koleżanki konsultantki, jakiś czas temu.

:( dziwnie się rozprowadzał na włosach
:( wysuszał je (sianko, które po 3 godzinach się przetłuszczało)
:( STRASZNIE plątał włosy, rozczesywanie ich było męczące
:( nie zauważyłam, żeby odżywka w nim zawarta, robiła cokolwiek (o odżywaniu nawet nie wspomnę)
:( zapach niby ładny, ale potem stał się dosyć męczący



Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nienajlepszy...

Używałam ten szampon na zmianę z innym i nie wiem co by było z moimi włosami gdybym go zużywała samego non stop.

- splątuje włosy,
- wysusza je,
- zapach poczatkowo mi sie podobał jednak po 2 użyciu pachniał już jedynie jak cytrynowy płyn do zmywania naczyć,
- nie odżywia w ogóle a podobno jest z odżywką...

+ u mnie minimalnie pomógł na przetłuszczające się włosy u nasady, ale jakim kosztem?

Wątpie, żebym kupiła ten szampon ponownie gdyż jest wiele lepszych szamponów. Nawet niektóre z Avonu są lepsze.

Używam tego produktu od: czerwiec/lipiec 2009
Ilość zużytych opakowań: cale 1

Wizażanki najczęściej polecają:

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Avon to shit !!!

Nie wiem za co daję tą jedną gwiazdkę? Wątpię czy jeszcze kiedyś coś zamówię z tych kosmetyków. I tak byłam nastawiona na to że ten szampon TO NIE BĘDZIE ŻADNA ODŻYWKA, A JUŻ NIE MÓWIĘ O DŁUGIM EFEKCIE ŚWIEŻYCH WŁOSÓW! Chciałam tylko świeże, pachnące włosy :(
Niestety nawet tego ten szampon nie potrafi...

OSTRZEGAM!!!

osoby które mają długie włosy powinny uważać!
Na początku spodobał mi się zapach i szampon fajnie się pienił, ale już po spłukaniu i wysuszeniu.. dramat.
Włosy były całkiem splątane, nie dało ich się rozczesać, a po długim rwaniu szczotką były sianowate i suche. Ratowałam się odżywką i dopiero po kilkudziesięciu minutach doszłam z nimi do ładu.

Nigdy mi się taki szampon nie trafił, pierwszy raz widzę coś takiego!!! , tych kosmetyków chyba nikt nie testuje. Odstraszające.

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań: prawie wcale

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dno!

ojej! Kompletnie nie polecam. po użyciu nie dość, że miałam włosy jakbym sobie zrobiła tapir na całej głowie. nie nie.. nie unosi włosów tylko je targa! nie mogłam rozczesać. Żadnej odzywki w tym nie zauważyłam... Zamiast lśniących zdrowych włosów, po wysuszeniu dostałam matowy kolor i na dodatek łupież! Kompletne dziadostwo! Jeżeli szampony z Avonu to tylko z serii Advance Techniques. Bo ten "naturals" okazał się kompletna klapą. Szkoda nawet tego 6 zł na taki badziew.

Używam tego produktu od: nie używam już
Ilość zużytych opakowań: 1/7 buteleczki

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dno

Jak juz wspomniala osoba pode mna nie jets to 2w1, nie ma tam zadnej odzywki, wlosow nie da sie rozczesac, sa skoltUIONe, matowe, zero polysku. Absolutnie nie jest dla przetluszczajacych sie wlosow, nic nie pomaga. Moim zdaniem dla wlosow normalnych, niefarbowanych, dla osob, ktore nie maja problemow z wlosami i sa niewymagajace. Zapach dla mnie okropny , pachnie jak cytrynowa kostka do wc. Dostalam go jak i inne kosmetyki od przyjaciolki mamy, ktora jest konsultantka i zawsze wciskala nam jakies badziewia. Używam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:nawet nie pol 1

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

To nie jest 2w1

Mam szybko przetłuszczające się włosy u nasady i suche na końcach. Szampon z odżywką 2w1 wydawał się najlepszym rozwiązaniem - oczyści, doda puszystości, a dzięki odżywce zmniejszy ewentuane przesuszenie i wygładzi włosy. Trochę się zawiodłam... Szampon na pewno dodał objętości, ale jakim kosztem! Miałam suche siano na głowie trudne do rozczesania. Zupełnie jakby nie było tam odżywki. Włosy przetłuszczały się w takim samym tempie jak wczesniej... Używany razem z jakąś odżywką jest całkiem ok. Dobrze, że chociaż łupieżu po nim nie zauważyłam... Nie wiem, może jeszcze kiedyś do niego wrócę jak nie znajdę nic lepszego...

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie polecam.

Jedyny plus to zapach, bardzo ładny, taki świeży i rześki.

Lecz szampon u mnie powodował wielkie płaty łupieżu, coś strasznego, włosy były bardzo suche do tego szybciej się przetłuszczały. Nie polecam!

Używam tego produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: Jedno, niecałe.

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie

Jedyne co mi sie w nim podoba to zapach. Ten szampon wysuszyl mi wlosy, po jego stsowaniu pojawilo mi sie tez troche lupiezu. Uwazam, ze wlosy po nim szybciej sie przetluszczaja.

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:1 niecale

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

na 3

+wydajny- jakieś 3 miesiace uzywania co 2 dni
+zapach ładny, ale nie powalający - cytrynowy
+odżywka pomaga rozczesać włosy, nie są poplątane ale nie wystarcza na dłuższą metę - to raczej doraźny środek kiedy nie mamy czasu używać oddzielnie szapmonu i odżywki

-gęsty, trudno do wydostać z opakowania
-pieni sie trochę trudniej niż inne z tej serii, lepiej dodać trochę wody na włosy
-nie zmniejsza przetłuszczania, raczej przyspiesza - to chyba przez odżywkę
-włosy są po nim trochę matoweUżywam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    814
    pochwał

    10,00

  2. 2

    1
    produktów

    78
    recenzji

    52
    pochwał

    9,29

  3. 3

    0
    produktów

    36
    recenzji

    1160
    pochwał

    7,97

Zobacz cały ranking