Wszystko o Oriflame cz. X - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-20, 20:43   #1
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812

Wszystko o Oriflame cz. X


Poprzedni wątek przekroczył 5000 postów.
Zapraszam do kontynuowania tematu tutaj...


Linki do poprzednich części:

1. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196293
2. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251530
3. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=322717
4. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382601
5. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=407244
6. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=429001
7. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=464281
8. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=494754
9. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=547760
oraz http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=70604

Przeczytaj proszę, zanim zadasz pytanie


ABC Oriflame:


- Co oznaczają skróty?

PPpunkty premiowe (1 PP = zaokrąglona CK/3,95)
OHobrót handlowy to cena netto, liczona CH/1,23
CHcena handlowa to cena brutto, czyli z 23% VAT, liczona OH*1,23 lub CK/1,3
CKcena katalogowa to sugerowana cena dla klient, czyli z 30% marżą, liczona CH*1,3
Kkatalog (K1 – katalog nr 1, K2/2012 – katalog nr 2 w roku 2012)
OOKokres obowiązywania katalogu
PWprogram witamy
PLprogram lojalnościowy
BRbiuro regionalne
UDZunikalny druk zamówienia
BOprodukt objęty backorder (czyli po złożeniu na niego zamówienia, zostanie on dodany do produktów oczekujących i wysłany z najbliższym zamówieniem po uzupełnieniu braków - produkty oczekują w zamówieniu 3 katalogi z rzędu)
Obrak magazynowy (produkt nie zostanie dodany do produktów oczekujących, ale braki mogą zostać uzupełnione)
NAniedostępny (produkt nie zostanie dodany do produktów oczekujących, ponieważ został wyprzedany)
?termin dostawy do wybranego magazynu jest jeszcze nieznany

- Gdzie znajduje się wątek, na który wrzucamy zdjęcia i katalogi Oriflame?

Znajduje się w dziale "Plotkowym", zwykle gdzieś u góry. Link TUTAJ

- Gdzie znajdę katalogi on-line?

1. POLSKI – obecny katalog
2. POLSKI – następny katalog
oraz następne katalogi zagraniczne (takie jak nasze) pojawiające się przed naszym:
3. CZESKI
(pojawia się 13 dni przed naszym)
4.
SZWEDZKI (pojawia się 12 dni przed naszym)
5. PORTUGALSKI (pojawia się 11 dni przed naszym)
6. HOLENDERSKI (pojawia się 10 dni przed naszym)
7. SŁOWACKI (pojawia się 8 dni przed naszym)

- Czy są jakieś dodatkowe promocje dla konsultantów?

Zazwyczaj ulotki pojawiają się w ostatni (trzeci) poniedziałek OOK. Często mają one formę mini-katalogu. Warto jednak śledzić wątek na bierząco, a w razie wątpliwości zapytać.


- Jak to robicie, że macie spore zamówienia? Jak pozyskujecie klientów?

Sporo informacji na ten temat jest w poprzednich wątkach, m.in.: TUTAJ

- Jaki jest telefon do Oriflame?

801 122 000 – INFOLINIA ORIFLAME
(022) 458 02 00 – główna infolinia
(022) 572 72 00 – główna infolinia
(022) 458 03 00 – składanie zamówień przez telefon

- Adresy e-mail do Oriflame:

poczta@oriflame.com.pl – ogólny adres, na który można pisać w każdej sprawie
reklamacje@oriflame.com.p l – na ten adres pisz w sprawie reklamacji
zamowienia@oriflame.com.p l – na ten adres pisz jeśli chcesz złożyć zamówienie lub w innej sprawie dotyczącej zamówienia
Adresy mailowe konkretnych placówek znajdziesz tak jak adresy i godziny otwarcia (patrz poniżej).


- Gadzie znajdę:

1. Adresy i godz. otwarcia oddziałów i filii

- Dział obsługi (górny prawy róg strony) > Kontakt > Placówki Oriflame
- lub pod linkiem TUTAJ
2. Kalendarz Szkoleń Kosmetycznych

- na str. głównej Oriflame są "Newsy" > Oriflame > Szkolenia kosmetyczne > Kalendarz szkoleń
- albo "Aktualności" (w górnym prawym rogu) > Oriflame > Szkolenia kosmetyczne > Kalendarz szkoleń
- lub pod linkiem TUTAJ
3. Cennik, druk reklamacji, druk zamówienia

- Sfera klubowa > Wsparcie sprzedaży > Do pobrania > Przydatne dokumenty
- lub pod linkiem TUTAJ
4. Moje faktury

- Sfera klubowa > Zamawianie > Raporty > Faktury
5. Produkty niedostępne

- Sfera klubowa > Zamawianie > Raporty > Produkty niedostępne

- Jakie opłaty są pobierane za przesyłkę?

Jeśli zamówienie przekracza 80 PP wtedy zamówienie jest zwolnione z opłat za przesyłkę. Jeśli w paczce nie ma produktów na sumę 80 PP, wtedy naliczana jest „opłata za małe zamówienie”:
1. Dostawa na adres domowy: do zamówienia zostanie doliczona opłata 9,90 zł. Z opłaty zwalnia zamówienie jednego z dwóch produktów do wyboru w cenie 13,90.
2. Odbiór w Biurze Regionalnym: do zamówienia zostanie doliczona opłata 7,90 zł. Z opłaty zwalnia zamówienie jednego z dwóch produktów do wyboru w cenie 11,90.
3. Odbiór w filiach i oddziałach: do zamówienia zostanie doliczona opłata 7,90 zł. Z opłaty zwalnia zamówienie jednego z dwóch produktów do wyboru w cenie 11,90. Gdy osiągniesz w danym OOK próg 80 PP, to każde kolejne zamówienie o wartości co najmniej 40 PP będzie zwolnione z tej opłaty. Opłata nie będzie pobierana przy zamówieniach zawierających wyłącznie produkty, które były niedostępne i oczekiwały na realizację.
Uwaga! Produkty w zamian za opłatę nie podlegają zwrotowi.

- Złożyłam zamówienie ale produkt jest w brakach. Czy będę mogła go kupić w następnym katalogu?
Jeśli produkt ma status BO, to został on zapisany w produktach oczekujących. O ile jego status nie zmieni się na O lub NA, a jego kod widnieje w cenniku do następnego katalogu, to będzie on oczekiwał przez 3 kolejne zamówienia. Można go zamówić jak tylko pojawi się w weryfikacji na niebieskim tle. Cena tego produktu się nie zmieni, tzn. będzie taka jak przy pierwszym zamówieniu.

- Chcę złożyć zamówienie, a dodaje mi się produkt, który był poprzednio w brakach, ale nie chcę go już zamawiać. Jak go usunąć?
W ostatnim etapie zamawiania, czyli weryfikacji zamówienia klikasz na „zobacz oczekujące” (przycisk pod tabelką). Usuwasz niechciane produkty (za pomocą znaczka "x") i wracasz do weryfikacji zamówienia klikając ”pokaż koszyk” oraz „dalej”.

- Jak usunąć z zamówienia płatne katalogi?
Jak wyżej.

Edytowane przez Li O
Czas edycji: 2012-02-27 o 17:21
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 20:44   #2
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

- Wrzucam nowe zamówienie do koszyka, by tam je sobie przechować, aż będę zamawiać, ale pokazują mi się zupełnie inne ceny, a niektóre produkty są w ogóle niedostępne! O co chodzi?
Ceny się zmienią w pierwszym dniu obowiązywania nowego katalogu. Na razie system dopasowuje je do obecnego cennika.

- Jak składa się zamówienie za pomocą SMSa?

Link do "Zamawiaj przez SMS" znajduje się TUTAJ

- Jak można sprawdzić status swojej paczki?
- Sfera klubowa > Zamawianie > Raporty sprzedażowe > Faktury
Następnie należy kliknąć na numer wybranej faktury w pierwszej rubryce, w której pod napisem "Zadłużenie" znajduje się link (brak tekstu, ale po najechaniu na to pole kursor wskazuje na link). Po otwarciu linku pojawi się "Śledzenie losów zamówienia". W załączniku poniżej znajdują się screeny z opisem.

- Skąd mam wiedzieć czy moją paczkę już wysłali?
Oriflame korzysta z usług dwóch kurierów: DHL oraz OPEC. Jeśli paczka została wysłana za pośrednictwem DHL, to klikając na numer faktury w kolumnie status paczki (patrz wyżej) otworzy ci się strona DHL, na której można śledzić paczkę. Link ten zazwyczaj działa dopiero po godzinie 23:00, kiedy paczka zostanie zeskanowana w sortowni DHL. Jeśli pojawi ci się informacja „paczka o takim numerze nie istnieje” oznacza to, że paczka nie została jeszcze wysłana, bądź została wysłana innym kurierem. DHL wysyła również wiadomość na maila z informacją o paczce. Jeśli zaś twoja paczka zostanie wysłana kurierem OPEC, to link nie zadziała (po otworzeniu zobaczysz „paczka o takim numerze nie istnieje”). OPEC wysyła za to SMS z informacją kiedy paczka zostanie dostarczona. SMSy dostajemy przeważnie między 1 a 3 w nocy!
Od katalogu 9/2012 została wprowadzona nowa forma dostawy paczek "odbiór w paczkomacie". Po spakowaniu paczki w rubryce DHL pojawi się numer, który można przekopiować na stronę: www.inpost.pl i śledzić paczkę. Numer nie działa od razu (tak samo jak w DHL) dopiero po zeskanowaniu w sortowni. W momencie, gdy paczka zostanie włożona do paczkomatu dostajemy e-maila i sms-a, że paczka czeka na odbiór w paczkomacie ....... (i tu adres) oraz podany kod odbioru paczki.


- Co to jest Program Witamy?
Jest to program dla nowych konsultantów. Po wstąpieniu do Klubu Oriflame masz możliwość zdobycia atrakcyjnych prezentów w trzech kolejnych katalogach. O szczegóły aktualnego PW pytaj w wątku.

Po zakończeniu się Programu Witamy konsultant ma możliwość wzięcia udziału w Programie Lojalnościowym (nie można jednocześnie brać udziału w obu programach).
Ponadto nowy konsultant ma możliwość zamówienia dwóch zestawów próbek za 1 zł oraz profesjonalnego zestawu konsultanta za 39,90 (60 próbek w etui, karta kolorów, profesjonalna torba, krem do rąk Hand Care oraz najpopularniejszy produkt Oriflame: kremik uniwersalny Tender Care).

- Co to jest program lojalnościowy?
Jest to program dla konsultantów składających regularnie zamówienia powyżej 80PP. Składa się on z dwóch progów punktowych: 80 PP i 120 PP. W dwóch kolejnych katalogach należy zrealizować zamówienie/zamówienia o łącznej wartości co najmniej 80 PP (lub 120PP) w każdym OOK. W trzecim katalogu można skorzystać z przywilejów:
1. 80 PP:
- do wyboru prezent w postaci atrakcyjnych kosmetyków i akcesoriów (np. woda toaletowa za 9,90 zł)
2. 120 PP:
- możliwość zakupu dowolnego produktu z 90%* zniżką od ceny standardowej (nie dotyczy: akcesoriów, produktów Wellness, nie sumuje się z innymi ofertami)
- 50% zniżki na wszystkie próbki
- zestaw 10 katalogów za 7 zł
Aby skorzystać z PL w trzecim katalogu należy wpisać do zamówienia wybrane kody produktów.

* 90% liczone jest od każdej ceny. Jako konsultantów obowiązują nas CH (bez marży). Zatem zakładając, że dany produkt kosztuje CK 65,00 zł i CH 50,00 zł, to (na fakturze) zapłacimy za niego CH 5,00 zł.

Aktualny Program Lojalnościowy jest dostępny w zakładce:
- Strefa Klubowa > Zamawianie > Programy sprzedażowe > Program Lojalnościowy Oriflame
- lub pod linkiem TUTAJ


- Jak dokonać zwrotu?
Na dokonanie zwrotu z tytułu gwarancji satysfakcji masz 30 dni od planowanej daty dostawy. Możesz zwrócić każdy produkt, który nie był objęty wyprzedażą pod warunkiem, że nie jest zużyty więcej niż 30%. Aby go zwrócić wypełniasz druk reklamacji, który znajdziesz na stronie Oriflame
- Sfera klubowa > Wsparcie sprzedaży > Do pobrania > Przydatne dokumenty > Druk reklamacji
- lub pod linkiem TUTAJ
Zaznaczasz na nim kod produktu oraz jeśli produkt wywołał uczulenie „BRAK JAKOŚCIOWY”. Na odwrocie możesz wpisać przyczynę zwrotu. Zwracany produkt wraz z drugiem reklamacji oraz kopią faktury należy oddać w placówce Oriflame, bądź wysłać na adres Oriflame podany na fakturze.

- Jak odejmowane są punkty?
Punkty odejmowane są w tym OOK, w którym wystawiona została faktura korygująca na dany produkt. Jeśli produkt zwracany jest w bieżącym OOK i faktura korygująca została wystawiona również w bieżącym OOK, to PP (podobnie jak zobowiązania finansowe) odejmowane są od bieżącego OOK. Jeśli faktura korygująca została wystawiona w następnym OOK, to PP odejmowane są w następnym OOK.
Przykład:
1. W K1 złożono zamówienie o wartości 80PP. Produkt o wartości 10PP został zwrócony przy odbiorze. Faktura korygująca wystawiona została w K1. Zatem suma PP w OOK1 wynosi 70PP. Aby kontynuować PL lub PW należy domówić w K1 za co najmniej 10PP.
2. W K1 złożono zamówienie o wartości 80PP. Produkt o wartości 10PP został zwrócony przy odbiorze. Faktura korygująca wystawiona została dopiero w K2. W K2 zostało złożone zamówienie o wartości 85PP. Zatem suma PP w OOK1 wynosi nadal 80PP, natomiast suma PP w OOK2 zostanie pomniejszona o 10PP i wyniesie 75PP. Aby kontynuować PL lub PW należy domówić w K2 za co najmniej 5PP.


- Jak liczone są rabaty?
Ogólnie trzeba pamiętać, że jeśli ma się kogoś pod sobą, kto również otrzymuje rabat, to od całego należnego rabatu dla Ciebie należy odjąć wszystkie rabaty swojej grupy.
Przykład uproszczony:
TY - poziom 9% i OH grupowe załóżmy 3000 zł
Konsultant 1 - poziom 6% i OH grupowe 2000 zł
Konsultant 2 - poziom 6% i OH grupowe 1500 zł
Konsultant 3 - poziom 3% i OH grupowe 500 zł
Konsultant 4 - poziom 0% i OH grupowe 100 zł
Wtedy:
Konsultant 4 - brak rabatu
Konsultant 3 - 3% od 500 zł = 15 zł
Konsultant 2 - 6% od 1500 zł = 90 zł, ale - 15 zł, które były dla 3, wiec tylko 75 zł
Konsultant 1 - 6% od 2000 zł = 120 zł, ale -15 i -75 zł, wiec tylko 30 zł
TY - 9% od 3000 zł = 270 zł, ale -15 zł, -75 zł i -30 zł, więc 150 zł rabatu.

- Jak dokonać reklamacji?
Podobnie jak zwrot z tytułu gwarancji satysfakcji. 1: W przypadku gdy reklamowany produkt przyszedł uszkodzony należy zaznaczyć „BRAK JAKOŚCIOWY”. 2: Jeżeli przysłano ci inny produkt niż ten, który widnieje na fakturze, wypełniasz „POMYŁKĘ ASORTYMENTOWĄ”. Oczywiście w obu przypadkach oddajesz produkt, a właściwy Oriflame dośle pocztą w osobnej paczce. 3: Jeżeli w paczce brakuje ci jakiegoś produktu, który masz na fakturze, wypełniasz „BRAK ILOŚCIOWY”. W obu ostatnich przypadkach zaznaczasz "niezgodność paczki z fakturą". Druk wraz z kopią faktury oraz (w przypadku zwrotu) z produktem oddajesz w placówce lub wysyłasz pocztą na adres Oriflame podany na fakturze. W przypadku braku produktu w paczce reklamację możesz wysłać również mailem. Wystarczy zeskanować lub zrobić zdjęcie druku reklamacji oraz faktury, a w mailu krótko opisać o co chodzi. Maila wysyłamy na adres reklamacje@oriflame.com.p l

- Mam próbki pomadek Oriflame. Jak odczytać ich kody?
Zwykle nr na opakowaniu próbki to dwie lub trzy ostatnie cyfry kodu próbki.
Kolory opakowań próbek, odpowiadają kolorom opakowań pomadek. Zajrzyj również TUTAJ

Edytowane przez Li O
Czas edycji: 2012-06-21 o 20:38
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:13   #3
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Melduję się w nowym wątku I od razu pytanie

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Też testuję nagrody Triple core jest fajna, ale błyszczyk GG w moim odczuciu tragiczny ( 5 zł bym za niego nie dała) :/ na dodatek śmierdzi. Oby żadna z klientek go nie zamówiła :p
Jaki masz odcień pomadki Triple Core? Bo w katalogu spodobał mi się ten Coral Trend, wyglądał na lekko pomarańczowy, ciekawa jestem, jak na zywo wygląda...
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:17   #4
moris221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: new jersey
Wiadomości: 115
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

przeżyłam właśnie najmniejsze zamówienie 81 punktow ledwo uzbierane, na dodatek dodałam 3 konektory a gratis doszly jeszcze 3 więc za 3 bede musiala sama zapłacić. Pomimo to zamówiłam sobie balsam do ust tender miodkowy, podkład dotleniający, a na 2 konto ( gdzie koncze 3 etap witamy, bo to na mame ) przychodza perfumy giordani gold, i krem do twarzy z aloesem. Ktoś coś poleca? a może coś zawiodło?
__________________
by być nie na pstryk zmieniać pysk
moris221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:25   #5
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez moris221 Pokaż wiadomość
przeżyłam właśnie najmniejsze zamówienie 81 punktow ledwo uzbierane, na dodatek dodałam 3 konektory a gratis doszly jeszcze 3 więc za 3 bede musiala sama zapłacić.
Bo gratisowe rzeczy dodają się same... Konektor jest gratis przy zamówieniu dwóch rzeczy z serii Very Me Clickit Poza tym jeśli masz możliwość, to możesz oddać te płatne
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:29   #6
madzik_91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 236
GG do madzik_91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Mam pytanie o cienie do powiek Very Me Eye Envy. One są matowe czy perłowe? Chodzi mi o kolor Iced Purple. Może ktoś ma te cienie i mógłby dać na katalogowy jak one wyglądają na skórze czy na czymś innym..żeby widać było bo chce klientce pokazać
madzik_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:30   #7
myshca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

i ja się melduję
myshca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 21:33   #8
moris221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: new jersey
Wiadomości: 115
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Bo gratisowe rzeczy dodają się same... Konektor jest gratis przy zamówieniu dwóch rzeczy z serii Very Me Clickit Poza tym jeśli masz możliwość, to możesz oddać te płatne
niee odejmą sie punkty?
bo wtedy bedzie tylko 78... i nie ukonczony 1 etap witamy na nowym koncie.
__________________
by być nie na pstryk zmieniać pysk
moris221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:34   #9
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Witam się w nowym wątku
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:34   #10
myshca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
już widzę różowa Precious Moments, czereśniowy (chyba) miodek ^^, pomadki ^^ (poluję na ciemny fiolet), nowa seria Liselotte Watkins, bransoletka, naszyjnik i kolczyki perły, jakaś torba/kosmetyczka, jakieś chyba serum modelujące ramiona Perfect Body, coś z aqua-rhytm, tu też nie mogę się doczytać co to z diamond cellular, dalej jeszcze jakaś kosmetyczka i rzeczy do opalania już się pojawiły, i mają śliczne kolorki kredek do powiek , 3 nowe kolory cieni pure color, portfel i kosmetyczka, chyba jakiś nowy podkład z GG, o i krem do depilacji, torba, czapka, okulary przeciwsłoneczne i bidon dla chłopców oraz torebka, kapelusik i okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynek, szampon i odżywka Nature Secrets rozmaryn i czarna porzeczka, dezodorant Muse (chyba że u nas też jest, a ja o tym nie wiem), dancing lady hypnotic night , letnia seria kosmetyków do stóp feet up, seria nature secrets z mandarynką, nowy żel do higieny intymnej feminelle
Taka mała ciekawostka: byłam dziś na szkoleniu kosmetycznym i mówili, że w K5 pojawi się nowy produkt z serii Diamond i że to będzie coś z mikrodermabrazją
myshca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:41   #11
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

w ogóle w kat.4 ujędrniający balsam do ciała Perfect Body ma wyjątkowo niską cenę jak na kosmetyki z tej linii
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 21:42   #12
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Też testuję nagrody Triple core jest fajna, ale błyszczyk GG w moim odczuciu tragiczny ( 5 zł bym za niego nie dała) :/ na dodatek śmierdzi. Oby żadna z klientek go nie zamówiła :p
Jeszcze go nie ruszyłam, bo myślałam żeby komuś dać jako gratis (ja nie używam tego typu błyszczyków). Lepi się czy coś? Kurczę, teraz to nie wiem co z nim zrobię, nie chcę antyreklamy. :P
__________________

Edytowane przez razdwapiec
Czas edycji: 2012-02-20 o 22:06
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:43   #13
duska a
Raczkowanie
 
Avatar duska a
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Kurczę, a miałam oszczedzać. Jestem ciekawa nowej Precious Moments, miodku wiśniowego, serii feet up (wygląda kusząco) oraz mydeł z Nature Secrets Stawiam iz jest to mandarynka. Tylko szkoda, ze nie ma , zelu pod prysznic o tym zapaszku. Zauwazyłam równiez nowe Dancing Lady oraz clickit mini perfumy. Muszę się wam pochwalić, z kat. 3 zamówiłam dla siebie chyba tylko kosmetyczkę za 4,90 z ulotki

A 'propos macie już jakieś zamówienie z kat. 4 ? Ja mam juz na 6 PP.
__________________
'be happy.'

Edytowane przez duska a
Czas edycji: 2012-02-20 o 21:48
duska a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:46   #14
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez moris221 Pokaż wiadomość
niee odejmą sie punkty?
bo wtedy bedzie tylko 78... i nie ukonczony 1 etap witamy na nowym koncie.
Odejmą się, ale po co ci coś zupełnie po nic? Już bym wolała oddać i wziąć choćby produkt na biuro, żeby pokryć te PP
Cytat:
Napisane przez myshca Pokaż wiadomość
Taka mała ciekawostka: byłam dziś na szkoleniu kosmetycznym i mówili, że w K5 pojawi się nowy produkt z serii Diamond i że to będzie coś z mikrodermabrazją
Z tego co tam w ruskiej 5 dostrzegłam, to jest jakiś scrub, a w nazwie na butelce jest "rozświetlający", więc może o to właśnie chodzi
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:54   #15
moris221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: new jersey
Wiadomości: 115
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
w ogóle w kat.4 ujędrniający balsam do ciała Perfect Body ma wyjątkowo niską cenę jak na kosmetyki z tej linii
ta seria perfect body tak mnie kusi... juz od paru katalogów, ale nie moge się przełamać.. jak oglądam katalog to co 2 rzecz chce
__________________
by być nie na pstryk zmieniać pysk
moris221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:55   #16
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez moris221 Pokaż wiadomość
ta seria perfect body tak mnie kusi... juz od paru katalogów, ale nie moge się przełamać.. jak oglądam katalog to co 2 rzecz chce
też mnie kusi, a szczególnie teraz jak cena tego balsamu jest dość niska.
moja klientka namiętnie używa serum modelującego i bardzo sobie chwali teraz wzięła ampułki.

Edytowane przez loveve
Czas edycji: 2012-02-20 o 21:57
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:58   #17
duska a
Raczkowanie
 
Avatar duska a
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Co myslicie o zapachu szamponu i odzywki z Nature Secrets rozmaryn i czarna porzeczka?
Mi ogólnie zapach się nie podoba, ale sam szampon z odzywką wyglądają kusząco .
W opisie jest napisane, że włosy stają się miękkie i łatwo się rozczesują. Ciekawe czy te nowosci, w rzeczywistosci będą takie świetne.
__________________
'be happy.'
duska a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 22:03   #18
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

melduję się
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 22:05   #19
moris221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: new jersey
Wiadomości: 115
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
też mnie kusi, a szczególnie teraz jak cena tego balsamu jest dość niska.
moja klientka namiętnie używa serum modelującego i bardzo sobie chwali teraz wzięła ampułki.
ja sobie chyba musze zrobić jakąś liste co potrzebuje najpierw co później, już przydałaby mi się nowa odzywka do włosów bo z natural secrets kokosowa strasznie szybko sie skonczyła, potem maseczka do włosów. A następnie jakis puder, może zmieści się gdzies jeszcze to serum modelujące ale jakiś zysk też musi być jeszcze teraz wkreciłam się troche w hurtownie awantii

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez duska a Pokaż wiadomość
Co myslicie o zapachu szamponu i odzywki z Nature Secrets rozmaryn i czarna porzeczka?
Mi ogólnie zapach się nie podoba, ale sam szampon z odzywką wyglądają kusząco .
W opisie jest napisane, że włosy stają się miękkie i łatwo się rozczesują. Ciekawe czy te nowosci, w rzeczywistosci będą takie świetne.
moim zdaniem te odżywki się za szybko kończą
__________________
by być nie na pstryk zmieniać pysk
moris221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 22:19   #20
duska a
Raczkowanie
 
Avatar duska a
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez moris221 Pokaż wiadomość
moim zdaniem te odżywki się za szybko kończą
Też tak uważam. Są mało wydajne. Miałam odżywkę do włosów farbowanych, i włosy były po niej fajnie oraz ładnie pachniały, ale niestety tak jak piszesz szybko się skończyła.
__________________
'be happy.'
duska a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 22:26   #21
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Witam i ja w nowym wątku
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 22:32   #22
moris221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: new jersey
Wiadomości: 115
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez duska a Pokaż wiadomość
Też tak uważam. Są mało wydajne. Miałam odżywkę do włosów farbowanych, i włosy były po niej fajnie oraz ładnie pachniały, ale niestety tak jak piszesz szybko się skończyła.
ja w sumie dopiero zaczynam testować odżywki, ale są jakieś z oriflame wydajne i dosyć dobre?

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
Witam i ja w nowym wątku
__________________
by być nie na pstryk zmieniać pysk
moris221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 01:50   #23
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

także witam
ja jestem w K2 na minusie 120zł (muszę jeszcze fakturkę zapłacić )
nawet nie mam zebranego zamówienia na K3 - jutro pójdę po katalogi do biura i mój domawiany na siłę żel-krem antycellulitowy swedish spa

no chyba że się liczy że mój chłopak chce na zapas 2 żele pod prysznic (może to dziwne, ale adidasa żele były dla niego wydajniejsze a i tak zamawia u mnie co katalog ;D teraz bardziej podoba mu się West For Men od North FM, ale jak mu się znudzi założę się że znowu będzie zamawiał NFM ) no i że mama chce perfum.. zaraz to jakieś.. 26pp chyba ;D może dobiję do 80 ;D
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 08:04   #24
duska a
Raczkowanie
 
Avatar duska a
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez moris221 Pokaż wiadomość
ja w sumie dopiero zaczynam testować odżywki, ale są jakieś z oriflame wydajne i dosyć dobre?
Moja klientka namiętnie używa szamponu regenerującego HairX wraz z odżywką.
Podobnież jest wydajna,a włosy staja się po jej użyciu miękkie, ale jednak ten zapach troche mnie odrzuca przed zakupieniem jej dla siebie.
__________________
'be happy.'
duska a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 09:20   #25
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Witam w nowym wątku
Już zacieram ręce na myśl o tym miodku wiśniowym
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 09:58   #26
agramatyczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny, ponawiam pytanie. Jak dostałyście paczkę z nagrodą w konkursie na recenzję? Poczta czy DHL? Ja pierwszego dnia jak zobaczyłam się na stronie wysłałam im adres do wysyłki i do dzisiaj nawet oficjalnego maila z powiadomieniem od nich nie dostałam (a wg regulaminu konkursu powinni wysłać), ani info, a prosiłam o podanie nr listu przewozowego w razie wysyłki DHLem, żebym mogła się umówić z kurierem...
agramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 10:09   #27
moris221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: new jersey
Wiadomości: 115
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
także witam
ja jestem w K2 na minusie 120zł (muszę jeszcze fakturkę zapłacić )
nawet nie mam zebranego zamówienia na K3 - jutro pójdę po katalogi do biura i mój domawiany na siłę żel-krem antycellulitowy swedish spa

no chyba że się liczy że mój chłopak chce na zapas 2 żele pod prysznic (może to dziwne, ale adidasa żele były dla niego wydajniejsze a i tak zamawia u mnie co katalog ;D teraz bardziej podoba mu się West For Men od North FM, ale jak mu się znudzi założę się że znowu będzie zamawiał NFM ) no i że mama chce perfum.. zaraz to jakieś.. 26pp chyba ;D może dobiję do 80 ;D


ja to w K4 licze na szkole, tesciowa, kolezanki, tata - praca i zawsze sie uzbiera 80 pp :P
__________________
by być nie na pstryk zmieniać pysk
moris221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 10:18   #28
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Witam w nowym wątku
Do ilu dni trzeba odebrać paczkę z biura regionalnego?
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 11:36   #29
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez agramatyczna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ponawiam pytanie. Jak dostałyście paczkę z nagrodą w konkursie na recenzję? Poczta czy DHL? Ja pierwszego dnia jak zobaczyłam się na stronie wysłałam im adres do wysyłki i do dzisiaj nawet oficjalnego maila z powiadomieniem od nich nie dostałam (a wg regulaminu konkursu powinni wysłać), ani info, a prosiłam o podanie nr listu przewozowego w razie wysyłki DHLem, żebym mogła się umówić z kurierem...
Ja dostałam kurierem. Wcześniej zadzwonił, że jest w okolicy, i pytał, czy kogoś zastanie w mieszkaniu.

A może dostałaś powiadomienie, tylko na innego maila? Sprawdź sobie w profilu na stronie firmowej, jaki tam masz.
Noo chyba, ze nie wysłali, bo już wcześneij sama się odezwałaś...

Witam na nowym wątku! To już dziesiątka, taka jubileuszowa
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 11:59   #30
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Na druku polecenia przelewu jaki mam adres odbiorcy wpisać? Jutrzenki 135? Bo czytałam że coś sie tam zmieniło...
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.