Avon, Naturals, Tea Tree & Grapefruit, Deep Pore Peel Off Mask (Głęboko oczyszczająca maseczka peel off `Drzewo herbaciane i grejpfrut`)

Maseczka przywraca równowagę tłustej skórze, ożywia. Drzewo herbaciane ma właściwości antyseptyczne; oczyszcza i odświeża. Grejpfrut posiada właściwości antybakteryjne i oczyszczające. Kompleks BioSeed zawierającym ekstrakty ziaren winogron, miodli indyjskiej i słonecznika, znane ze swych niezwykłych właściwości odżywczych, nawilżających, kojących oraz ochronnych i antyrodnikowych.

takie tam nicnierobienie

Ja nie wiem czy ta maseczka cokolwiek robi. Nie mam problematycznej cery, nie zweza porow, jak sie z umiarem posmaruje to szybko schnie. Ale sama nie wiem czy ona cos robi a na pewno nie oczyszcza gleboko. Raczej ciut ciut. Za droga a jakos mizerna. Tak tylko do pomaziania sie jak ktos lubi.Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: mecze pierwsze

Dno.

Alkohol na przodzie składu bezlitośnie podrażnia naczynka i całą cerę. Maseczka wolno wysycha. Śmierdzi i jest mocno perfumowana co również mnie podrażnia. Nie oczyszcza, a nawet nie usuwa nadmiaru sebum. Wolno zasycha. Pomyłka.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

świetna

Na zakup maseczki skusiła mnie jej cena promocyjna, muszę przyznać, że wcześniej nie korzystałam z innych tego typu produktów, postanowiłam, że teraz będzie mój pierwszy raz :)
maseczka ma bardzo ładny zapach, i dość dziwną komsystencję. Nakłada się dość dobrze, choć przy ściąganiu zaczynają się problemy, zostaje na włosach i brwiach

ale efekt daje znakomity, cera jest gładka i miła w dotyku

Używam tego produktu od:pół roku

Narazie the best

Kupiłam maseczkę przez przypadek, starczy mi na długo bo używam jej dość nieregularnie i w niewielkich ilościach. Peelingi mechanicznie zbytnio podrazniają mi cerę, a ta ją wygładza- wielki plus :)
+ pozostawia skóre gładsza i "świeższą"
+ nie powoduje podrażnień
+ przyjmeny zapach, niewysoka cena
+ wydajna

- przylepia się do włosów, zostaje na brwiach- brr!
- ogólnie w stosowaniu czaem denrwuje- dziwnie się wałkuje, zostają resztki które cięzko "zeskrobać", poza tym uczucie kiedy zaschnie jest strasznie nieprzyjemne

Podsumowaujac: z pewnością lepsza niż peelingi mechaniczne, ale nie mam porównanai z innymi tego typu maseczkami. Nrazie jest 4, bo poza nieprzyjemnym nakładaniem jest znakomita!

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: 3?

Zle ja wspominam

hmmm generalnie to na szkoleniu kosmetycznym kosmetyczka powiedziala ze najlepsza jest amseczka peel off na tlusta cere z avonu no wiec ja kupilam

no i niezle sie rozczarowalam

przede wszystkim bardzo wolno sie wchlania,wlosy sie do neij przyklejaja
smierdzi

jest droga jak na taka skoutecznosc nie dalabym za nia nawet 5 zl

nie polecam

Używam tego produktu od:rok temu

placebo

Ta maseczka nie robi nic. Nie złuszcza i na pewno nie oczyszcza. Strata czasu i pieniędzy(aczkolwiek na szczęście niewielkich). Zwykłe placebo które nie pomaga ani nie szkodzi

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

przecietna

Ładnie zasycha, nie podrażnia, ale nie oczyszcza. Nie wiem, ile prawdy w tym ze ma drzewo herbaciane, ale nie wyczułam tego charakterystycznego zapachu.
Szkoda słów... Wystarczy podsumować
Nie szkodzi, ale nic nie daje.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

miodzio :):)

kupie nie jeden, nie dwa ale wszystkie :) aż chce sie jej używać ;) jej zapach jest intensywny ale nie jest drażniący a wręcz: świeży :) po użyciu buzia jest niewymownie gładka, czysta i miła w dotyku, że nawet nie spłukuje wodą buzi po sciągnięciu. A ściąganie też ok :) jeden ruch i schodzi cała - żadnych resztek. :love:

fresh fresh fresh :D

Używam tego produktu od: roku może?
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4 :)

Całkiem OK

Nie była to najlepsza maseczka typu peel off jaką miałam, ale też mnie nie rozczarowała. PLUSY: zapach; konsystencja - rzadka (maseczka łatwa w rozprowadzaniu); w miarę szybko zastyga; ściąga się ją w miarę łatwo; po użyciu skóra odświeżona, gładka, bez podrażnień; poręczne opakowanie. MINUSY: bardzo klejąca; po użyciu pory słabo ściągnięte; brak większych efektów regularnego stosowania; czasami przy zdejmowaniu rwała się i wtedy ciężko było usunąć jej mniejsze pozostałości z twarzy; mało wydajna. W moim przypadku jej użycie uwidaczniało wszystkie wągry, dlatego stosowałam ją przed planowanym oczyszczaniem twarzy. PODSUMOWUJĄC: maseczka całkiem fajna, w promocji warto, ale niewiele robi.

o zapachu pietruszki...

Przejde od razu do rzeczy, bo po co owijac w bawełnę. Maseczka nie opiera się przez zdzieraniem w całości, jest gęstawa i lepka (ale to dobrze wg mnie, bo mam wrażenie,ze lepiej łapie sie skóry), dobrze oczyszcza i wygładza buźkę. Tylko ten zapach... no autentyczna pietruszka. Nie grejpfrut, nie drzewo herbaciane, tylko pietruszka prosto z ogródeczka.

Używam tego produktu od:2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:prawie 1

nic specjalnego

Powoli rezugnuję z peel-offów. Jakoś nie widzę efektów ich działania. Mam jeszcze tą maseczkę, stosuję ją jak nie mam siły ani ochoty nakładać czegoś innego.
Maseczka jest lepka (znacznie bardziej niż inne tego typu) i jak dla mnie nieprzyjemna w użyciu. Chociaż przy zdejmowaniu nie przysparza problemów, ładnie odchodzi. Skóra po jej użyciu jest lekko napięta, to wszystko. Działania na pory i na wypryski u mnie brak, oczyszcza przeciętnie, nie rozjaśnia. Słaba.

Używam tego produktu od:3 miesiące

hmmm.....

maseczka nie zasycha dobrze, po 40 minutach wciąż są miejsca które nie zaschnęły i trzeba zmyć (a to nie łatwa sprawa bo się wałkuje), a w zaleceniumaseczke powinnosie trzymać 10minut.... jeżelijuz zaschnie to efekt jest w miare dobry, skóra gładsza i odświezona.cena ipojemność w pożądku.

Używam tego produktu od:roku