Revlon, ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad (Poczwórne cienie do powiek)

Revlon, ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad (Poczwórne cienie do powiek)

Pojemność 4,8 g

Colorstay 12 hour eyeshadow quad to przepiękne kolory, które wyglądają świeżo nawet do 12 godzin. Cienie są aksamitne, utrzymują się bardzo długo na powiece. Proste w aplikacji , można łączyć je ze sobą tworząc piękne barwy. Każdy zestaw zawiera 4 idealnie dobrane kolory. Formuła Colorstay sprawia, że cienie nie kruszą się, nie zbierają się w bruzdach i nie bledną. Bardzo dobra gama kolorystyczna.

Cudo

Wszystko co napisane w opisie tych cieni jest prawda. Sa genialnie trwale. Jestem co prawda uzalezniona od bazy Artdeco, ale wyprobowalam cienie bez bazy i rzeczywiscie efekt mnie zaskoczyl. Piekne kolory i odcienie, trwalosc, konsystencja - wszystko perfekcyjne. Aplikatorki wyrzucilam, bo nic nie zastapi pedzelkow z naturalnego wlosia :) Nie zamienie tych cieni na zadne inne.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

świetne

Cienie trzymają się bardzo długo. Można bez problemu cały dzień nie sprawdzac w lustrze czy są. Nawet latem świetnie sie sprawdzały czasaqmi dłużej niz 12 godzin np. malowałam nimi koleżanki na wesela i były zachwycone trwałością. Szczerze polecam mimo wysokiej ceny bo kolorki są bardzo naturalne.

Używam tego produktu od:paru miesięcy

b. trwałe

Mam zestaw 01 Copper Spice, ten ze zdjęcia. Kolory dla mnie są b. udane, korzystam ze wszystkich, a szczególnie podobają mi się oba odcienie brązów, które są najbardziej wyraziste. Cienie są świetne jakościowo, dość miękkie (choć nie tak, jak trójki Isadory), nie osypują się przy nakładaniu, dobrze się rozprowadzają i trzymają się przez 10-12 h na powiece pokrytej odrobiną podkładu, a na bazie jeszcze dłużej. Nie bledną w ciągu dnia. Niedawno miałam je na sobie przez 18 h i cały czas aż do momentu demakijażu wyglądały świeżo i ładnie. Aplikatory dołączone do cieni są b. dobre, tym z wąską końcówką dobrze rysuje się cienkie kreski. Oglądałam inne zestawy, ale kolory w nich albo wyglądały na blade i mało wyraziste, albo nie pasowały mi kolorystycznie. Jednak nie wykluczam zakupu, jak trafię na odpowiedni zestaw i będzie zniżka 20% w GC:). Z mojego jestem b. zadowolona. Zapłaciłam za nie 52 zł w GC, ale są warte tej ceny, tym bardziej, że są wydajne.
Używam tego produktu od: czerwca b.r.
Ilość zużytych opakowań: początek 1.

Świetne cienie!

Bardzo mi sie podoba w tych cieniach ich trwałość i kolory. Trzymaja sie na powiece faktycznie bardzo długo, nie rozmazuja i nie zbierają w załamanich, mimo iż nie nakladam pod nie specjalnej bazy. Kolorki świetnie dobrane do stworzenia przydymionego makijażu.
Cena troche wysoka :p.Używam tego produktu od:2006

ok!

piekne kolorki
cienie bardzo dobrze trzymaja sie na powiece
2 aplikatorki w komplecie , brak lustereczka
ani matowe ani w pelni perlowe :) cos posrodku

Używam tego produktu od:5 tygodni
Ilość zużytych opakowań:

średnie

kupiłam w zeszłe wakacje skuszona świetnymi kolorami, mam akurat ten zestaw, który jest na zdjęciu. kolory świetnie wyglądają tylko w pudełeczku i w chwilę po nałożeniu na oko. nie trzymają się przez 12 godzin, po trzech godzinach ciemnobrązowego już w ogóle nie widać. zbierają sie w załamaniu powieki. nie są kremowe, a typowo matowe. jeżeli nabieże się zbyt dużo na aplikator to w czasie malowania osypują się. źle się je nakłada pędzelkiem - dobre są jedynie gąbeczki. aplikatory, które zostały dołączone do cieni, są całkiem niezłe. ogólem: cienie ładne w pudełku, ale zupełnie nietrwałe na oku.

Używam tego produktu od:roku

Zawiodłam się

To moja jedna z ulubionych firm, ciężko więc mi coś krytykować, jednak te cienie bardzo mnie zawiodły. Rzeczywiście, jak ktoś napisał ładne sa tylko w opakowaniu, słabo się trzymają, a jaśniejsze kolory są wszytskie takie same na powiece. Za to kremowych Revlona uzywam od 5 lat i nie mam ani jednego zastrzezenia. Przebijają wszystkie wysokopółkowe cienie, jednak te- niestety.....porażka!

dla mnie KWC !

Dla mnie te cienie to KWC, przede wszystkim za to, że długo trzymają się na mojej przetłusczającej się powiece :-) Z bazą Sephory tworzą znakomity i super trwały tandem, lecz nawet bez bazy jest super. No i te kolory, znakomicie dobrane, można pięknie wycieniować oczka. Mam paletkę Berry Bloom ale na pewno dokupię jeszcze inne.

ladne tylko w opakowaniu

Cienie skusily mnie kolorami. Wygodnie się aplikują, fajne aplikatorki. Co do samych kolorów- dlaczego ich nie widac? Trzeba je aplikowac na mokro by można było uzyskac kolor prezentowany w opakowaniu. Aplikacje taką powtarzac 2 razy. Po kilku godzinach zmieniają kolor.
Cienie są bardzo trwałe na bazie pod cienie. Sprawują się znacznie lepiej od Chanel ombre unique! Nie zbieraja sie w zalamaniach powiek, nie walkuja się.
Jak na sredniopolkowy kosmetyk tylko dobre.
Posiadam wersje Copper Spice oraz Neutral Khakis

Zakupiłam przez allegro, żeby mieć chociaż jedne porządne cienie ;) Mam odcień Coffee Bean, ale szykuję się na Sterling Rose. Cienie świetnie dobrane kolorystycznie, z mojej poczwórnej paletki nie wykorzystuje tylko jednego. Aplikatorki ok, kolory są jedwabiste, łatwo się nakładają. Nie są ani matowe ani rozświetlające, coś pomiędzy - bardzo mi to odpowiata. Opłaca kupić paletki na allegro, bo u nas chyba nie ma ich w ogóle :( a szkoda.

Uwielbiam

Mam 2 kolory: Sterling Rose i Cooper Spice i strasznie je lubię, bo:
- mają idealną konsystencję,
- są trwałe,
- zestawy kolorystycznie są bardzo dobrze dobrane i można zrobić śliczny makijaż w wielu wariantach,
- mają mocną dobrze rozdrobniony pigment, dzięki temu kolor jest nasycony i widać, że nie są to cienie z dolnej półki,
- nie błyszczą tandetnie, ale opalizująmetalicznym blaskiem,
- są wydajne,
- mają klasyczne opakowanie, które przypadło mi do gustu :)
Myślę, że zakupię jeszcze jakieś kolory, bo są to jedne z najlepszych cieni, jakie miałam.

nie do zdarcia :)

Najlepsze cienie jakie miałam do tej pory! Utrzymują się na powiece rzeczywiście długo. Rano nałożone wytrzymuja do wieczora. Nie bledną, ani nie wałkują się. Z bazą potrafią utrzymać sie całą noc! Są pudrowe i miękkie. Bardzo ładne zestawy kolorów[mam berry bloom], dobrze dobrane. Dwa aplikatorki, którymi można zrobić ładny makijaż. Kupiłam na allegro za naprawdę śmieszne pieniądze.