WS Wierzbicki & Szmidt Academy, Eliksir myjący, Bezzapachowy, Szampon stabilizująco - odbudowujący

Pominięcie kompozycji zapachowej sprawia, że jest to szampon hipoalergiczny. Nie ma w swoim składzie również SLS-ów. Jest idealny dla alergików, kobiet w ciąży, matek karmiących, a także samych dzieci. Myje, pielęgnuje włosy oraz skórę głowy. Zawiera wyciąg z alg Nori, a także składniki aktywne, takie jak ekstrakt z winogrona i płynna keratyna, które działają wielokierunkowo. Chronią i zabezpieczają przed negatywnym działaniem środowiska, wnikając w głąb włosa, odbudowują zniszczenia oraz intensywnie wzmacniają.

nawilżające, oczyszczające, wzmacniające, regenerujące
bezzapachowa, hipoalergiczna
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych, do włosów normalnych

Skończyło się podrażnieniem skóry głowy

Szampon miał być bardzo delikatny i bez alergenów, niestety po kilku użyciach zauważyłam pogorszenie stanu skóry głowy (swędzenie i łupież), więc dla mnie nie nadaje się do regularnego stosowania :/
Dużym plusem jest jego wydajność i konsystencja. Nie jest całkowicie bezzapachowy, ale ten delikatny zapaszek jest przyjemny.

Przyjemny.

Bardzo dobrze oczyszczający, a jednocześnie delikatny szampon.
Dostałam go w prezencie, gdy zostałam recenzentka kwietnia. ;)
Byłam bardzo zadowolona z jego wpływa na moje włosy.
Szampon fajnie się pienił. To, że nie miał zapachu było na początku trochę dziwne, ale potem przywykłam i polubiłam tę cechę. ;)
Miałam wrażenie, że po tym szamponie włosy lepiej się rozczesywały i nie elektryzowały. Myslę, że to nie jest mój wymysł, a jego faktyczne działanie, ponieważ moje kosmyki mają dużą do tego tendencję.
Produkt był bardzo wydajny.
Polecam.