L'Oreal Paris, Elseve Regenium, Odżywka do włosów cienkich, osłabionych

L'Oreal Paris, Elseve Regenium, Odżywka do włosów cienkich, osłabionych

Odżywka do włosów osłabionych, bez witalności, cienkich, którym brak objętości. Przywraca gęstość włosom. Ładnie odżywia, wygładza włosy. Nie powoduje jak wiele odżywek że włosy są przyklapnięte i jest ich mało, nie daje też efektu nadmiernej puszystości. Trzyma się ją na włosach tylko... 1 min.

ok

Jak na marketową odżywkę to jest to bardzo przyzwoity produkt. Wydajna, niedroga i ogólnodostępna. Konsystencja taka jak należy (nie spływa), w miarę nawilża końcówki i dobrze rozczesują się po niej włosy tylko te bzdury o pogrubieniu, rewitalizacji itp. można sobie między bajki włożyć. Włosy są błyszczące i lejące. Odżywki z serii Elseve generalnie służą moim włosom, bo dobrze sprawdzają się w codziennej pielęgnacji więc jestem zadowolona, ale bez "ochów i achów". Właśnie zakupiłam kolejną i pewnie kupię jeszcze nie raz:)

niezła

Dobra jest do moich cienkich, przetłuszczających się włosów, bo ich nie obciąża, choć i nie pogrubia w żaden sposób.
Trochę za bardzo sie leje i zapach ma mdlący, po zużyciu 2 opakowań na pewno mam ochotę na cos innego.

niczego sobie!

Tak samo przecudownie dobra jak szamponik regenium, odżywia włosy, nie obciąża ich, włoski błyszcza tak że juz bardziej sie chyba nie da, sa miękkie, gładkie i ogólnie są porzadnie zadbane, w bardzo dobrej formie i wyglądają super. Odzywka ułatwia rozczesywanie. Nic dodać, nic ująć. Jestem bardzo zadowolona z efektów :D

Jedna z lepszych

"Przywraca gęstość włosom"?? A jak by to technicznie miało się odbyć?? ;)

Jestem zadowolona, że ładnie wygładza, nie obciąża, ułatwia rozczesywanie, włosy są super-lśniące, nawilżone, gładkie i nie rozdwajają się - czego więcej mogłabym oczekiwać? Nawet jeśli niedokładnie ją wypłuczę, fryzura wygląda dobrze i wcale nie jest specjalnie przyklapnięta.

Dodam, że mam włosy średniej długości, rozjaśniane pasemkami, czyli normalnie trochę suche.

Odżywka ładnie pachnie i jest szalenie wydajna.

Naprawde niezla

Nie jest to ideal odzywki, ale nic lepszego nie znalazlam :) wiec **** Wlosy rzeczywiscie sa pieknie lsniace, mniej sie rozdwajaja, ale specjalnego pogrubienia nie widze, zreszta nie liczylam nawet na nie :)

dobra

Bardzo lubię tą odżywkę. Dla moich włosów jest w sam raz. Nie obciąża (niestety wiele odżywek tak właśnie działa na moje cienkie włosy), ale nadaje puszystość. Włosy się świetnie rozczesyją są bardzo przyjemne w dotyku. Oczywiście nie pogrubia włosów, ale chyba nikt tak na poważnie nie liczy na takie efekty. Ma przyjemny zapach. Jak dla mnie mało wydajna, ale może dlatego, że stosuję ją często i nie oszczędzam.

nic specjalnego

Szczerze mowiąc spodziewałam się po tej odżywce więcej niż tylko łatwego rozczesywania i nie obciążania włosów. Ale niczego więcej się nie doczekałam. Nie wzmocniła włosów i nie zauważyłam żadnego efektu pogrubienia ich mimo iż używałam ją razem z szamponem z tej serii.

Niezła

Tak jak cała seria - zupełnie niezła. Włosy rzeczywiście lepiej wyglądają, są błyszczące i milusie. Ale jakiegoś bardzo efektownego pogrubienia to ona powoduje. Niemniej jednak - jedna z najlepszych sklepowych odżywek, nie da się ukryć.

ilość zużytych opakowań: 1

Bardz dobra

Razem z szamponem z tej samej serii, duet wyśmienity. Jest naprawdę skuteczna, moje cienkie i delkiatne włosy stały sie grubsze, nabrały obiętości, są nawilzone i dobrze się rozczesują. Bardzo szybka i wygodna w użyciu. Szkoda, że po zaprzestaniu ich używania włosy powracają do pierwotnego stanu, a więc efekt "pogrubiania" utrzymuje się tylko podczs ich stosowania :( Ale jest godna polecenia !

sklepowy ideał.

Chyba nie ryzykuję wiele twierdząc, iż jest to najlepsza odżywka dostępna na polskim sklepowo-kioskowym rynku. Zresztą cała seria Elseve z regenium zasługuje na miano NAJ.Same zalety: szybka i bezproblemowa w użytkowaniu, pięknie pachnie, lekko pogrubia włosy w efekcie czego wydaje się, iż jest ich więcej, są błyszczące, puszyste i ... zadowolone z życia;) Minusy? Mam wrażenie, że zawierają jakieś składniki silikonowe, albowiem przy dłuższym stosowaniu wyczuwam we włosach "obcego"- matowieją i tracą witalność- nieodzownym wydaje się więc użycie szamponu oczyszczającego. Za to moja śliczna, wiecznie młoda Babcia odkąd regularnie stosuje owe produkty (szampon i odżywkę), przestała narzekać na słabą, spowodowaną wiekiem, pogarszającą się kondycję swoich włosów.Ilość zużytych opakowań: kilka.

W końcu ładne włosy...

Włosy po niej łatwo się rozczesują, błyszczą, są dość miękkie i puszyste. Poprawiła ich stan- nie są już tak połamane, szare, szorstkie, trochę mniej wypadają. Łatwo się rozprowadza, łatwo spłukuje, ma przyjemny zapach. Jest wydajna.

7.03.2004
Odejmuję jedną *- przy dłuższym stosowaniu (2 opakowanie) trochę wysusza włosy.

przyjemna

Stosowana wraz z szamponem z tej serii wzmacnia jego działanie, tzn. sprawia, że włosy są bardziej puszyste, świeże, miękkie, sprężyste i dobrze się układają. Ładny zapach.Ilość zużytych opakowań: 1