Isana, Olejek pod prysznic (stara wersja)

Isana, Olejek pod prysznic (stara wersja)

Olejek pod prysznic ISANA z 56% zawartością naturalnych olejów zapewnia wyjątkowo obfitą pielęgnację bardzo suchej i wrażliwej skóry. Receptura zawierająca witaminę E oraz wysokowartościowe oleje chroni skórę przed wysuszaniem, dzięki czemu staje się ona wyjątkowo gładka i miękka w dotyku. Odpowiedni do codziennego stosowania. Produkt przebadany dermatologicznie, pH neutralne dla skóry. Bez dodatku mydła.
W 2017 roku zmieniono nieco dotychczasowy skład dodając wodę, glikol propylenowy oraz barwnik - beta karoten.

zapachowa, bez alkoholu, bez parabenów
normalna, sucha
olejki do kąpieli i pod prysznic
oczyszczające

Wysuszanie to on ma dobre

Olejek pod prysznic jest dla mnie totalnym złem pielęgnacyjnym. Moja skóra jest narażona na przesuszenie i niemalże po każdym prysznicu należy ją nawilżyć aczkolwiek są wyjątki np. kiedy produkt myjący jest dla niej odpowiednio nawilżający i nie mowa tutaj o produktach stricte przeznaczonych do skóry wrażliwej czy bardzo suchej. Po prostu produkt musi podpasować skórze a nawilżenie po kąpieli czy prysznicu nie będzie tak bardzo wymagane.

Olejek pod prysznic nie sprawdza się kompletnie bo już kiedy np. myłam w nim gąbeczki do makijażu potrafił nieźle wysuszać dłonie. Dla mnie jest totalną katastrofą pielęgnacyjną i skóra po jego użyciu nie jest tylko sucha ale i ściągnięta co powoduje duży dyskomfort a jeśli chodzi o inne jego zastosowanie to fakt lubiłam w nim myć gąbeczki ale zrezygnowałam, jednak to zupełnie inny temat.

Olejek pod prysznic jest łatwo dostępny w Rossmanie ale na promocjach często znika z półek co wiąże się, że są jego zwolennicy. Ja do nich nie należę ale to nie znaczy, że w Twoim przypadku będzie równie źle jak u mnie.

Do mycia pędzli

Kupowałam go głównie do mycia pędzli i gąbeczek do podkładu i całkiem nieźle się sprawdzał. Miałam zacząć używać go też pod prysznicem, ale chyba nie zdążyłam. Od jakiegoś czasu w Rossmanie nie ma tych olejków więc zastanawiam się czy nie został wycofany. W każdym razie olejek dość dobrze domywa pędzle i gąbeczki, choć trzeba włożyć w to trochę wysiłku. :) Plusem jest też cena, ale niestety opakowanie jest mało wygodne, olejku można wylać ciut za dużo.

Chciałabym żeby wrócił. Lubiłam go mieć przy sobie.

Nie ma spektakularnego efektu

Mam cerę normalną na codzień nie mam ani z nią problemów ani z produktami do pielęgnacji.

Olejek stosując na rękę wylewa się za dużo produktu,

Pachnie nie zbyt ładnie trochę jak zwykle mydło,

Efekt jest bo jest gladsza skóra zaraz po prysznicu,
Niestety krótkotrwały bo na drugie mycie gorąca wodą mam już suchą skórę :(

Trzeba uważać by się nie poślizgnąć,

Idealny do czyszczenia gąbeczek z podkładu i do tej funkcji każdemu polecam,

Podsumowując niestety to nie mój ulubiony produkt do pielęgnacji bo z moją skórą nie robi nic a efekt nawilżenia wolę uzyskać z balsamu do ciała bo daję to dłuższy efekt.

Idealny do mycia pędzli i gąbek

Pod prysznic go nie stosuje ale do pędzli i gąbek makijażowych. Od lat o nim słyszałam własnie do stosowania jako kosmetyk do czsyzczenia pędzli jednak nie było mi z nim po drodze. ALle jak go kupiłam to wiedziałam, że ze mną zostanie już na bardzo długo. Niczym nie da się tak dobrze doczyścić pędzli jak właśnie nim, jestem zakochana w nim :)

Do mycia pędzli i gąbek ideolo

Jak wszyscy używam olejku niezgodnie z przeznaczeniem- do kąpieli totalnie się nie nadaje, jest zdecydowanie zbyt tłusty, ale gąbki i pędzle domywa jak marzenie. Jest świetny, tani i wydajny, najlepsze myjadło!

Iwana Olejek pod prysznic

Wydaje mi się, że nie ma chyba osoby, która interesuje się kosmetyki i nie miałam jeszcze okazji używać tego kosnetyku. To jest chyba taki must have, który powinno się kupić przy okazji kosmetyków w Rossmannie. Ja kupilam ten olejek z myślą używania go do ciała podczas kąpieli, ale jest on też znany z tego, że świetnie nadaje się do mycia gąbeczek do wykonywania makijażu. Olejek zamknięty w prostej plastikowej przezroczystej butelce, dzięki czemu dobrze widać zużycie produktu. Łatwo się go wydostaje z opakowania, nie miałam trudności z otwarciem go podczas używania. Olejek koloru żółtego o bardzo ładnym zapachu, kojarzy mi się on z zapachami typowo dziecięcymi , ponieważ jest bardzo delikatny i nienachalny. Olejek ma konsystencje standardową jak na olejek przystało, ale łatwo się z nim współpracuje i wystarczy jego niewielką ilość aby umyć całe ciało. W połączeniu z wodą olejek tworzy miękka, bardzo delikatną pianę, która sprawia że olejek dobrze myje. Po umycie skóra jest gładka, miękka i bardzo ładnie pachnie. Olejek nawilża skórę przez co zdarza mi się nie używać balsamu do ciała po jego użyciu. Za nieduże pieniądze można się zaopatrzyć w bardzo fajny kosmetyk do pielęgnacji ciała. Polecam każdemu kto jeszcze nie mial okazji używać tego olejku!

Ulubiony

Bardzo lubię ten olejek do kąpieli, dodaję go sobie do zelu do kąpieli i świetnie współgrają. Super nawilża skórę, zapach też mi odpowiada. Super sprawdza się również do mycia gąbki oraz pędzli do makijażu. Domywa idealnie. Produkty bardzo wydajny, starcza na długo.

Idealny...

Idealny, ale nie w tej roli, do której został przeznaczony. Ja używam go do mycia pędzli i gąbek. Bardzo fajnie je domywa, przy czym nie niszczy. Wytwarza bardzo delikatna, jedwabista pianę, szybko rozpuszcza kosmetyki. Najlepszy w tym celu i dodatkowo tani.
Jako żel pod prysznic tez go probwałam i niestety zapach jest dla mnie tak bardzo nie do przejścia, że nie jestem w stanie go ocenić pod tym kątem bo poza tym jednym razem go nie uzywam w tej roli. Nie jest dla mnie przyjemne używanie go do kąpieli właśnie że względu na specyficzny dla mnie zapach, który odpycha, a wręcz mi śmierdzi.

Nawilżający olejek pod prysznic

Olejek pod prysznic idealnie dba o nawilżenie ciała. Bardzo wydajny, nawet niewielka ilość olejku wystarcza do wymycia całego ciała. Zapobiega wysuszeniu skóry a jego zapach jest delikatny.

Fajnie natłuszcza, ale zapach nie do końca mi się podoba

Olejek kupiłam w drogerii z myślą o mojej suchej skórze, której dodatkowe natłuszczanie się przyda bo skórę mam suchą.

Olejek zapakowany jest w butelkę, przezroczystą, ze złotą nakładka. Otwór nie jest za duży więc ryzyko rozlania jest małe. Na etykiecie są wszystkie informacje.

Konsystencja tego olejku jest olejkowa, ale nie taka jak na przykład oliwka do ciała, jest ciut rzadsza. W kontakcie z wodą raczej się nie pieni, tworzy się jakby emulsja, która zostawia przyjemny film na skórze, taki natłuszczający efekt.

Zapach jest średni, mi się nie podoba, ubolewam, że nie jest aromatyczny, słodkawy albo orientalny, jakiś taki wprawiający w dobry nastrój. Niestety tu ode mnie minus bo jednak w tego typu produktach lubię ładną woń.

Używałam codziennie podczas kąpieli i w sumie dopiero po umyciu ciała żelem bo używając samego olejku mam dziwne wrażenie, że skóra nie jest wystarczająco doczyszczona. Po żelu nakładałam właśnie ten olejek i po zastosowaniu go, gdy spłukuje go wodą to w efekcie jest ona pod palcami bardziej miękka i natłuszczona niż wtedy kiedy go nie używałam. Owszem to nie jest idealne nawilżenie tylko natłuszczenie i bez balsamu albo oliwki po kąpieli się nie obejdzie, ale faktem jest, że skóra jest bardziej miękka, gładka, mniej szorstka, spierzchnięta czy napieta, a to już zwiększa u mnie komfort bo moja skóra jest sucha. Ogólnie to dobry dodatek do kąpieli, coś innego niż zwykle żele, coś co urozmaici pielęgnację zwłaszcza, że to całkiem tani kosmetyk.

U mnie olejek nie spowodował żadnych reakcji alergicznych, pieczenia, podrażnienia, nic złego się nie działo, nie zapycha skóry dekoltu czy pleców.

Wydajność jest przeciętna, ale na miesiąc spokojnie wystarczy (zależy ile osób używa w sumie).

Cena jest raczej niska, adekwatna do jakości, warto polować ją niego w promocji i zobaczyć jak nasza skóra na niego zareaguje.

cudownie nawilza i myje

jest naprawde super
piekny zapach
super myje
pozostawia skore mocno nawilzona
uzywam rowniez na twarz gdy mam makijaz i chce go zmyc, radzi sobie z demakijazem lepiej niz plyn micelarny :) polecam ! czuje, ze skora po nim oddycha i jest pieknie nawilzona
nie podraznia , cudenko

Pielęgnacyjnie jestem na tak, ale liczyłam na lepszy zapach

Od dawna chciałam wypróbować ten olejek i wreszcie wylądował w mojej łazience.
Konsystencja lejąca typowa dla olejku. Dobrze, że butelka zamyka się na mocny klik chociaż i tak nie zaryzykowałabym żeby wrzucić go do wakacyjnej torby.
Olejek dobrze się pieni i naprawdę pielegnuje skórę. Odczuwalnie czyści a przy okazji pozostawia powłokę olejku na skórze przez co po kąpieli jest miekka i nawilzona.
Nie potrzeba nawet korzystać z balsamu.
Powłoka olejku na skórze nie jest lepka ani tłusta więc nie brudzi ubrań ani odzieży.
Jedyne co mi nie pasuje w tym produkcie to zapach. Jest sztuczny, chemiczny i typowy dla zwietrzałej oliwki. Szkoda...bo gdyby zapach był jakiś przyjemny, słodki i naturalny to byłby hit, a tak to jest tylko ok.