Isana, Olejek pod prysznic (stara wersja)

Isana, Olejek pod prysznic (stara wersja)

Olejek pod prysznic ISANA z 56% zawartością naturalnych olejów zapewnia wyjątkowo obfitą pielęgnację bardzo suchej i wrażliwej skóry. Receptura zawierająca witaminę E oraz wysokowartościowe oleje chroni skórę przed wysuszaniem, dzięki czemu staje się ona wyjątkowo gładka i miękka w dotyku. Odpowiedni do codziennego stosowania. Produkt przebadany dermatologicznie, pH neutralne dla skóry. Bez dodatku mydła.
W 2017 roku zmieniono nieco dotychczasowy skład dodając wodę, glikol propylenowy oraz barwnik - beta karoten.

sucha, normalna
bez parabenów, zapachowa, bez alkoholu
olejki do kąpieli i pod prysznic
oczyszczające

Używam tylko do mycia pędzli i gąbeczek

Olejek kupiłam tylko ze względu na fakt, że wiele osób go poleca do mycia pędzli i gąbeczek.
Samo działanie w sobie ma okej, tzn bardzo dobrze domywa pędzle i gąbeczki, nawet w zimnej wodzie. Nie niszczy pędzli i nie pozostawia na nich tłustego filmu.
Ale mnie zapchał, odkąd umyłam w nim wszystkie pędzle i gąbeczki na twarzy pojawiło mi się mnóstwo pryszczy... kilkakrotnie próbowałam i zawsze ten sam efekt... do tego zapach nie do zniesienia. Szkoda, bo bardzo dobrze domywa, ale musze zrezygnować z niego, ponieważ moja cera go lubi go.

Nie tylko pod prysznic!

Kupiłam go w okazjonalnej cenie w Rossmanie. Moim zdaniem idealny olejek pod prysznic który dokładnie myje skórę ciała i pozostawiają gładką na długo. Poza tym olejek znalazł doskonałe zastosowanie myciu pędzli oraz gąbki do makijażu. Po prostu jest wielofunkcyjny za co go bardzo lubię.

Idealny do mycia gąbek i pędzli

Nie wiem ile litrów tego olejku już zużyłam, ale na pewno bardzo duuuuzo! Stosuje go przede wszystkim do mycia pędzli i gąbeczek do makijażu. Idealnie domywa gąbeczki z podkładu, natomiast nie domyje przebarwień z pędzli. Mimo to jest moim ulubieńcem. Jeśli chodzi o zastosowanie do kąpieli też fajne się sprawdza, skóra po nim jest cudownie nawilżona. Jedyne co mi przeszkadza to zapach. Nie przypadł mi do gustu, ale nie ma tragedii. W ostatnim czasie mam problem, bo okolicach ciężko go dostać. A jak już jest to kupuje na zaś! ????

Dlaczego dopiero teraz ta recenzja???!!!!!

To moje kolejne opakowanie (nie pamiętam już które) i w związku z tym, że wpisał się na stałe w krajobraz mojej łazienki nie pomyślałam, że też mogłabym go zrecenzować. Błąd. Wszak to produkt zasługujący na opinię.

rewelacyjny

jak na kosmetyk z linii Rossmann to jest świetny! Po pierwsze cena super po drugie bardzo fajne duze ekonomiczne opakowanie - wystarcza mi na długo co do samego produktu fajnie się go aplikuje i rozprowadza na skórze. Bardzo ładnie pachnie i łatwo sie go spłukuje. Jak dla mnie lepszy niz żel pod prysznic.

I do ciała, i do pędzli

Z uwagi na jego ciężką konsystencję i moją tłustą skórę skłonną do zapychania byłam przekonana, że nigdy się nie polubimy. Przyszedł taki dzień, że z braku laku musiałam go wypróbować i od tego czasu używam niemal regularnie. Olejek pięknie pachnie, nie zapycha, pozostawia skórę jedwabiście gładką, przyjemną w dotyku. Jest to jedyny produkt po którym po wyjściu spod prysznica nie muszę nakładać balsamu i nie czuję ściągnięcia skóry. Remedium na twardą wodę.

Jeżeli chodzi o czyszczenie pędzli i gąbek z resztek kosmetyków nie ma niczego lepszego niż to! Domywa wszystko - od ciężkich, zastygających podkładów do twarzy po mocno napigmentowane cienie do oczu.

Nieidealny

Olejek kupiłam ze względu na suchą skórę. Szukałam produktu, który dodatkowo oprócz balsamu nawilży ciało. Pierwsze co zwróciło moją uwagę to zapach. Całkiem przyjemny, typowy olejek. Konsystencja przyjemna, łatwo się rozprowadza. I tyle. Czy nawilża? Nie, mam nawet wrażenie, że skóra jest przesuszona. U mnie w pielęgnacji ciała się nie sprawdził, ale żeby nie wyrzucać opakowania, znalazłam mu inne zastosowanie. Świetnie sprawdza się do czyszczenia gąbki do makijażu.

dobry dla skóry suchej

Bardzo lubię kosmetyki Isany i postanowiłam wypróbować kolejny. Obawiałam się, że olejek będzie nieprzyjemnie tłusty, ale na szczęście nie był. Jego konsystencja była przyjemna, jedwabista. Nie pienił się mocno i był dość wydajny choć rzadki, ale musiałam uważać, aby nie wylać za dużo, bo butelka ma duży otwór. Zapach olejku jest dość wyraźny i specyficzny, na początku nie był dla mnie przyjemny, ale z czasem przyzwyczaiłam się i już nie przeszkadzał.
Olejek był dla mnie ratunkiem na suchą skórę. Po spłukaniu czułam wygładzającą i łagodzącą warstwę na skórze, na początku była nieprzyjemna, taka oblepiająca, ale przyzwyczaiłam się. Olejek nie spowodował podrażnienia skóry, dobrze oczyszczał a jednocześnie pielęgnował. Miał delikatniejsze działanie niż klasyczne żele pod prysznic. W połączeniu z balsamem do ciała moja skóra była cudownie miękka, nawilżona, jedwabista.

Bardzo się polubiliśmy

Olejek pod prysznic to świetna alternatywa dla klasycznego żelu. Nie wysusza skóry i nie podrażnia jej. Świetnie nada się dla wrażliwców bo jest delikatniejszy niż klasyczny żel. Dobrze się pieni, nie ma problemu ze spłukaniem go z ciała i co najważniejsze nie zostawia tłustego filmu na skórze. Lubię go także używać jako produkt do mycia pędzelków i gąbeczek do makijażu, bo też się w tym świetnie odnajduje.

Hit!

Jeśli chodzi o zastosowanie tego olejku typowo pod prysznic, to sprawdza się całkiem nieźle- skóra jest po nim odżywiona, można mieć wrażenie posiadania balsamu na skórze. Głównie jednak używam go do mycia pędzi i gąbek do makijażu- zmywa on nawet ciężkie podkłady i to przy użyciu niewielkiej ilości produktu :)

HIT!

Olejek jest super! Bardzo lubię go używać, super pielęgnuje skórę. Zapach może nie powala, ale to olejek. Używam go zarówno do mycia ciała, jak i golenia nóg w czym sprawdza się swietnie. Myje nim również pędzle do makijażu oraz gąbeczkę do podkładu. Produkt jest super wydajny, a kosztuje kilka złotych! Hicior!

Super na suchą skórę

Ten olejek to świetna alternatywa dla żelu pod prysznic. No i ulga dla suchej skóry. Myje bez efektu przesuszenia. Nie zostawia śladów i nie jest lepki. Miły, delikatny zapach. Polecam osobom z wrażliwą skórą!