Orientana, Naturalny krem ze śluzem ślimaka

Średnia ocena: 4.89/5

topestetic
Średnia ocena: 4.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Naturalny krem ze śluzem ślimaka marki Orientana to całkowicie naturalny krem z optymalną zawartością wysokoskoncentrowanego, najlepszej jakości, oczyszczonego śluzu ślimaka. Ma szerokie spektrum działania - intensywnie regeneruje, ujędrnia, optymalnie i długotrwale nawilża każdy rodzaj cery.

Krem krem ze śluzem ślimaka od Orientany efektywnie pomaga w walce ze starzeniem się skóry, zwiększając jej uelastycznienie, jędrność i wygładzając zmarszczki. Skutecznie redukuje przebarwienia, szczególnie plamy pigmentacyjne i wspomaga niwelowanie blizn. Wyrównuje koloryt cery.

Naturalny krem ze śluzem ślimaka Orientana sprawdzi się szczególnie w przypadku cer tłustych, problematycznych. Nie zapycha porów, jest lekki (ale treściwy), dobrze się wchłania. Koi wypryski skóry sprawiając, że szybciej się goją. Jest też bardzo wydajny.

bez parabenów, bez silikonów
w słoiczku
uniwersalne
mieszana, sucha, odwodniona, z przebarwieniami, normalna
bogate
regenerujące, ujędrniające, na przebarwienia, nawilżające, przeciwzmarszczkowe
Wiek
20+, 30+, 40+

śluz ślimaka !!

Zdecydowanie mój ulubiony krem do codziennej pielęgnacji. Bardzo dobrze się wchłania, dobrze nawilża. Rewelacyjna cena. Dobrze sprawdza się także pod makijaż.

Dobre działanie

Krem dający poczucie, że kupiło się coś z wyższej półki ;)
Jeżeli chodzi o efekty, to krem nawilżył moją skórę i sprawił, że wygląda na zdrową i elastyczną. Użyty rano po myciu szybko eliminuje uczucie ściągnięcia.

Jedynym minusem jest to, że trzeba uważać z ilością - wystarczy wziąć tylko odrobinę więcej kremu niż zwykle, a na twarzy zostają smugi zastygniętego kremu, który trzeba dodatkowo wetrzeć i może pozostawiać uczucie powłoki na skórze (co może dla niektórych być plusem, ale mi przeszkadza)

Krem do którego chętnie wracam.
Ma przyjemną, lekką konsystencję, ładny i delikatny zapach, nie lepi skóry i szybko się wchłania, twarz pozostawia dobrze nawilżoną i wygładzoną.
Niestety moją koleżankę mocno uczulił i co ciekawe dopiero przy stosowaniu kolejnego już słoiczka.
Ja na szczęście przerobiłam ich już trochę i póki co nie mam z nim żadnych problemów - wszystko na plus.

cruelty free

Krem luksusowy w użyciu, przepięknie zapakowany. Po chwili od stosowania skóra robi się bardziej gładka. Szybko się wchłania, ma bardzo delikatny zapach. Jest naturalny oraz firma szczyci się, że jest cruelty free, czyli że przy ich produkcji nie ucierpiała żadna żywa istota. Polecam, popieram

Mocno uczulił

Jestem posiadaczką cery mieszanej i ostatnio zaczęłam borykać się z przeszuszeniem po kwasach, dodatkowo z podrażnienia dostałam trądziku na policzkach i szukałam czegoś mocno nawilżającego, konsystencja kremu 4/5 ponieważ zdaje się lekka ale jak się źle rozsmaruje to potrafi zostawiać białe smugi, po nałożeniu jakieś 5 min skóra zaczęła mnie palić i swędzieć, kiedy spojrzałam w lustro zobaczyłam siebie całą czerwoną, dodatkowo czułam drgania skóry na czole i drganie powiek mimo że tam nie nakładałam nic, szybko zmyłam i nałożyłam regenerujacy balsam
Zrobiłam jeszcze drugą próbę tego kremu ale to samo zaczęło się dziać, więc zużyłam na stopy
Dodam jeszcze że jest perfumowany

W składzie śluz ślimaka

Kocham produkty naturalne i tą markę. Musiałam mieć ten krem. Jestem zadowolona z jego rezultatów, jest bardzo wydajny, dobrze nawilżanie, moja skóra stała się bardziej elastyczna i ujedrniona. Dobrze się wchłania i nie zatyka porów.

Dobrze nawilża

Lubię ten kremik, ponieważ dobrze nawilża i wygładza skórę. Fajnie skóra po nim wygląda, jest świeża i promienna. Krem jest delikatny, szybko się wchłania i jest idealny pod makijaż.

Delikatny zapach, który nie przeszkadza podczas aplikacji. Moja skóra bardzo polubiła ten krem. Jednak ten krem moich zmarszczek nie lubi. Nadal są nie wygładzone, jak obiecuje producent. No nic, będę szukać dalej swojego zbawiciela.

Ten krem pozostawię do zużycia i raczej nie sięgnę po niego ponownie, właśnie ze względu że nie do końca działa na moje zmarszczki, a właśnie po to po niego sięgłam. Jest za słaby,

Najlepszy krem ze śluzem slimaka jaki miałam

Musze przyznać że jest to najlepszy krem ze śluzem ślimaka z dostępnych na rynku pod względem działania i jakości składników, Jest lekki ale bardzo dobrze skoncentrowany wystarczy nie wielka ilość na całą twarz i szyję. Świetnie sprawdza się również pod makijaż.Polecam

superowy

Cera po jego użyciu jest odżywiona, nawilżona i ładnie napięta. Na efekty stosowania nie trzeba długo czekać.Już po pierwszych aplikacjach skóra jest zauważalnie mocniej nawilżona, gładka,jędrna, fajnie napięta. Zdecydowanie produkt wart swojej ceny i dobrej opinii.

Krem bardzo dobry i zdecydowanie działa

Kupuję go już kolejny raz, co nie zdarza mi się często. :) Do suchej skóry w zimie i tak stosuję do niego różne sera w zależności od potrzeb. Ale tak robię zawsze. Dobrze nawilża. W ciepłe dni lub na mieszanej czy tłustej skórze pewnie sprawdziłby się sam. W moim wypadku ukoił podrażnioną skórę i doprowadził ją do zdrowego, świetlistego wyglądu. Blizna po zabiegu ładnie się zagoiła, a miewam zwykle problemy z zabliźnianiem skóry.

Podsumowując:
Świetnie nawilża skórę, która od razu staje się gładka. Konsystencja jest nieco inna niż tradycyjnego kremu ale też przyjemna. Skóra po nim staje się bardziej świeża i tak jakby bardziej promienna. Gorąco polecam bo naprawdę warto!

Mam jakieś mieszane uczucia...

Bardzo bogaty skład, interesujące obietnice na temat efektów... niestety nie mogło być idealnie :(
Krem ma konsystencję lekkiego kremo-żelu, łatwo się rozprowadza. Ma bardzo delikatny, przyjemny zapach. Nie bieli. Dość szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Po wchłonięciu krem nie błyszczy się na skórze. Efekt jest bardzo naturalny. Nada się pod makijaż.
A co do efektów... Raz bywało dobrze, a raz tragicznie.
Jednak przez większość czasu krem bardzo mocno podrażniał moją skórę, powodował silne zaczerwienienie, pieczenie i lekki obrzęk. Moja cera jest wrażliwa jednak nigdy nie zareagowała tak mocno...
Za to w te lepsze dni - po prostu nawilżał. Obecnie zużywam na dłonie. Są miękkie i gładkie

efekt odwrotny od tego na etykiecie

Do zakupu tego produktu zachęcił mnie jego opis na opakowaniu. Opis zawierał praktycznie odpowiedzi na wszystkie moje problemy skórne, które miałam. Myślałam, że będzie to złoty środek jednak bardzo się zawiodłam. Poza świetną konsystencją kremu nie znalazłam żadnych zalet. Po kilku godzinach od nałożenia kremu moja tłusta cera była jeszcze tłustsza, świeciła się jakby po smarowaniu olejem, pojawiło się zaczerwienienie na całej twarzy i strasznie piekło. Dzień po pierwszym zastosowaniu moje policzka, broda i nos były całe w krostach. Pieniądze wywalone do kosza. Nie polecam