L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Odżywka regenerująca włosy bardzo uwrażliwione

Odżywka do spłukiwania. Głęboko regeneruje i odzywia uwrażliwioną powierzchnię włosa. WŁosy odzyskują prawidłową strukturę, są lekkie i natychmiast doskonale się rozczesują. Neofibrine: unikalne połączenie ceramidu Bio-Mimetic, aby intensywnie zregenerować włosy, składników nadających włosom polysk oraz filtru UV. Pomaga zapewnić trwałą ochronę powierzchni włosa na całej jego długości.

świetna odżywka

Miałam bardzo słabe przesuszone sianowate włosy które były jeszcze postębione na całej długości tragedia!!!!! po też odżywce włoski odzyskują swoją formę, są zdrowe, naprawde widać różnicę. Także ja polecam bo odżywka jest świetna ;-)

Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

Dobra ale nie rewelacyjna

Daje 4 gwiazdki bo znam lepsze odżywki. Nie mogę powiedziec ze ta odzywka nie regeneruje wlosków, ale trwa to dosc dlugo...dopiero po dluzszym stosowaniu wlosy sa wyrazniej zdrowsze, o tyle dobrze ze na dlugo :-) nie tylko po zastosowaniu. Jedynym minusem jest chyba to ze wlosy sie po niej nie blyszcza sa troche matowe.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: duze-750ml

Świetna!

Fryzjerka poleciła mi tę odżywkę i maskę z tej serii po tym jak sławny na wizażu rigenol zmasakrował moje włosy. Były przesuszone, a końcówki zaczęły się rozdwajać. Na dodatek codziennie suszę suszarką, a czasem używam prostownicy.
W duecie z maską (2 dni odżywka, 3ciego dnia maska) w kilka dni doprowadziły moje włosy do ładu - po uprzednim podcięciu rozdwojonych końców.
Teraz po 1,5 mies. włosy są w bardzo dobrej kondycji, nawilżone, sprężyste i lśniące. Problemy z rozczesywaniem skończyły się.
To chyba mój "włosowy" KWC.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 2, w tym jedno 750ml

Najlepsza

Wcześniej używałam Vitamino Color, ale zaczęła mi się nudzić, więc postanowiłam spróbować Absolut Repair :) Mam rozjaśniane włosy, dręczę je suszarką, a mimo to dzięki dobrym odżywkom są w świetnym stanie (co zresztą potwierdziła niedawno moja fryzjerka :))). Po Absolucie włosy są gładkie, pięknie się rozczesują, są jedwabiste i delikatne.

Razem z odżywką używam szamponu z tej samej linii.

najlepsza

Całkowicie zgadzam sie z poprzednią recenzentką.Odżywka jest niesamowita!!!Już po pierwszym użyciu włoski są nie do poznania.Uważam że to jedna z najlepszych odżywek do włosów suchych i łamiących sie.polecam