Avon, Color, Soft Matte Mousse Makeup (Podkład matujący o konsystencji musu)

Avon, Color, Soft Matte Mousse Makeup (Podkład matujący o konsystencji musu)

Niezwykle lekki, nawilżający i wygodny w użyciu podkład, który nadaje skórze wyjątkową gładkość, nie wysuszając jej. Lekki jak mgiełka, aksamitnie pudrowy. Dzięki kompleksowi "Custom Match" - składnikom dostosowującym się do skóry - absorbuje nadmiar sebum, zapewniając skórze natychmiastową i trwałą równowagę. Odświeża ją przy tym i dodaje blasku.

Skład:

Cena: 45,90 zł / 25 ml

Używam odcienia Natural Beige, Cream. Podkład jest bardzo lekki, ale jednocześnie kryjący. Szybko stapia się ze skórą, matuje cały dzień. Dodatkowo wysusza wypryski (mam cerę tłustą) i nie zapycha porów skóry.
Nie widzę wad, jedynie to, że szybko się kończy codziennie używany. Polecam

Ilość zużytych opakowań: nie liczę

KOCHAM GO !

teraz co prawda występuje w nowym opakowaniu, jednak dalej jest niesamowity :) twarz jest gładka, nie przetłuszcza się skóra, użyty z bazą pod podkład trzyma się CALUTKI DZIEŃ. czekam na kolejne opakowanie. :)

Używam tego produktu od: 6 msc
Ilość zużytych opakowań: DWA

rewelacja dla tłustej cery:)

bardzo dobrze matuje skóre:) sprawdza sie również jako korektor, wystarczy nałożyć troche wieksza ilosc. idealnie dopasowuje sie do koloru skóry:D maybelline tez ma musy ale o wiele gorsze kolory!!! sztuczne jak maska!
te niepochlebne recenzje niżej są dlatego ponieważ dziweczyny maja sucha skóre, on sie nadaje tylko do tłustej, ewentualnie normalnej. podkreśli każdą suchą skórke!!!
dla mnie jest idealny:) cały dzień twarz ma równomierny kolor i pozostale matowa :)

Używam tego produktu od:2005r.

dobry

Ten produkt kupiła moja mama podobnie jak ten podkład w kompakcie, ale tym razem stwierdziła, że ie jest on dla niej i chciała się go za wszelką cenę pozbyć więc sobie go zabrałam i faktycznie konsystencja musu jest bardzo leciutka, kolor dopasowuje się do koloru cery, tylko pozostawia smugi, ale szybko można je poprawić.

jeden z 3 najgorszych w avonie

Totalna masakra.Wysuszał mi skóre wcale nie krył a najgorsze było to,że było mi widać wszystkie pory i skórki a nawet nie wiedziałam że jakieś mam.Nie widziałam większego dziadostwa.Używałam tydzień i miałam wywalić z hukiem ale oddałam babci:) jej pasuje.

Używam tego produktu od:już nie używam i nie ede
Ilość zużytych opakowań:zaczełam 1

świetny!

Stanowczo będę mu wierna, świetnie się rozprowadza, daje cudowne uczucie przy jego nakładaniu... jakbym muskała skórę piórkiem. Świetnie się trzyma i wygląda niezwykle naturalnie! POLECAM!

Raczej ok

Przyjemna konsystencja
Dobrze matuje cerę, dość dobrze kryje.
Jest trwały, dobrze się rozprowadza.
Nie polecam jedynie do cery bardzo suchej gdyż może ją miejscami przesuszać.

Wady:
- do jego równomiernej aplikacji są potrzebne gąbeczki
- cena niestety dość wysoka

Używam tego produktu od: około pół roku

Absolutny KWC!!!

ten podład jest nalepszym jaki miałam, a miałam ich naprawdę sporo :) super kryje, nawet piegi, świetnie się rozprowadza, czas nakładania jest o niebo krótszy od nakładania płynnego podkładu i o wiele bardziej komfortowy, skóra jest po nim aksamitnie gładka, nie tworzy maski i doskonale matuje na wiele godzin, nie obciąża i jest wydajny, szczerze polecam!

Używam tego produktu od:kilku tyg

nie podoba mi się

Wydawało mi się na pierwszy rzut oka ze fajny, miły podkład!

+ opakowanie
+ cena w promocji

- strasznie brudzi ubranie
- źle się rozprowadza
- nie matuje
- przynajmniej na mojej twarzy ścieniał po nałożeniu a mam jasną cerę
- nie podobało mi się to że wchodził pod paznokcie!

Porażka

To chyba najgorszy podkład jaki miałam. Owszem fajnie wyglądał w słoiczku, bardzo przyjemny w dotyku niczym pianka, fajnie się nakładał. I na tym koniec. Zero matowienia, od razu się ścierał i w ogóle go nie było widać. A skóra jeszcze bardziej się przetłuszczała. Totalnie niewydajny, bardzo szybko się skończył. Chociaż w tym przypadku to zaleta.

Używam tego produktu od:kiedyś

Sama nie wiem...

Podkład fajnie sie rozprowadzał. Skóra była po nim aksamitnie gładka. Nie dawał efektu maski (dla osób, ktore mają coś do ukrycia bardzo odradzam bo minimalnie kryje) W sam raz na lato ponieważ w ogole go nie widac i jest bardzo lekki. Jest jednak jedna powazna wada: podkresla skorki! I to jak! Podczas gdy uzywalam Maybelline Wonder Finish myslalam, ze nie mam problemu ze skorkami, bo ich nie podkreslał. Po posmarowaniu sie tym podkladem kazda skorka czy inne suche miejsce mialam podkreslone! Mysle, ze przy takiej cenie kosmetyku to nie powinno sie zdarzac! Polecam osobom, ktore maja odealna twarz, odradzam tym, ktore maja suche skorki, przebarwienia czy inne niedoskonałosci!

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:uzylam 3 razy

Zdecytowanie NIE !

Zakupiłam ten podkład tak naprawdę tylko dlatego, że był w promocji i dzięki Bogu. Moje rozczarowanie byłoby jeszcze większe gdybym kupiła go po cenie regularnej.
Okropna konstystencja, źle się rozprowadza, ponad to niemożliwe są do wykonania poprawki miejscowe w trakcie dnia (trzeba poniwnie nałożyć podkład na całą twarz), nie maskuje, nie matuje... Jednym słowem- TRAGEDIA.

Używam tego produktu od:już nie używam